Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloos
Bo 80% chciało żeby Hiszpania nie wygrała kolejnego meczu a o finale nie wspomnę
1
@Kapitan hawk
Już jest płacz na sędziego xD
1
Madrycioki w ryyyk
2
Hahaha notatnik wyjebalo znowu hahahahaha
0
Teni na boisku xDD
1
Kane schodzi? :o kurde szansę Anglii poszybowały do góry
2
Morata oddaj asystę
3
Teraz Angole się otworzą, i oby to była woda na młyn dla naszej dwójki skrzydłowych :D
1
Bez Rodriego będzie pograne coś czuję.
1
@Culer9002
KATY IS COMING KITCHEN
0
Yamal nie korzysta z tego co ma najlepsze póki co. Słabo to wygląda
3
Jak sobie przypomnę, że Xavi chciał Morate do Barcelony to aż mi się słabo robi xDDD
0
@kanver_
Zapomnij
0
@Encore
Anglia to raczej czeka na 80+ minutę
7
Nie no, pickford ma taką morde która zasługuje na kilka bramek w plecy dzisiaj
0
@BorzyKrzys
Grunt że zaliczone xD
0
@Criss18Barca
Twój komentarz to imo płacz żeby płakać. Wszystkich zawodników nie kupimy, a Olmo to nie jest niezbędny transfer żeby się o niego teraz zabijać
6
@Bulbulator
Byłaby
1
„ Klub wie, że jeśli Nico wróci do treningów z Athletikiem, bardzo trudno będzie go pozyskać.”
A co to zmienia? Tak czy siak trzeba wpłacić klauzule, więc bez znaczenia kiedy się ją wpłaci. Co za wysryw dziennikarski xD
4
Nie no, ty za to jesteś dobrem narodowym XD
2
@jacobFCB
Przecież to podeszwa, spójrz na jego komentarze. Brać 50mln za Yamala z pocałowaniem ręki gahahaha
3
@BukmacherkaToNieTypy
@Kapitan hawk masz kolejnego
0
@Jersi1
Nie można przepłacać za zawodnika tylko dlatego że może go kupić ktoś inny.
28
@draxidox
Jemu to bez różnicy, byle dali coś za darmo
8
@TheNekro94
Tymczasem Dembele : „ poproszę podwójna peperoni”
0
@Arden
Aa jak dwulatka to luz, można składać życzenia urodzinowe na fb xD
0
25mln plus zmienne za Merino któremu został rok kontraktu to moim zdaniem całkiem sporo.
9
@mrboom
To jest aż śmieszne xD dziecko rąbie w pampersy, nie rozumie jeszcze co się do niego mówi ale madki składają rozczulające życzenia na fb xD
14
Sprawa jest prosta. Oferty 80mln+ akceptować, za mniej nie sprzedawać.
0
@TheNekro94
Dokładnie, to samo czyściwo