0

@arasz1819

Dobra, pardon, nie zrozumiałem. :D ale racja, madryckie mulciaki w formie

0

@Yamal_Williams

Nie mam, nie wmawiaj mi tego

4

@macio_944

Meh, la bamba to styl życia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Ogólnie to jestem tolerancyjny, ale wnioskuję o bana dla każdej z 334 osób która w ankiecie zagłosowała o ZP dla viniciusa. Hańba wam

1

@Yamal_Williams

Myślę że jest tego więcej, niż Twoich nowych kont bratku

0

@VegetaPolska

No dobra, ale jak mowa o kiepskich, to może wspomnisz jak kiepskie Copa America miał Vinicius

1

@arasz1819

A tam pierdolisz, tyś tu odkąd pierwsze ciepłe piwo z puszki na duszka wypiłem

0

@zodiak_10

Boli Cię ze Crystiano się popłakał jak nie trafił karnego co

1

@bartas97

Racja, wy madrycioki macie swoje nawyki policyjne

2

2

@Kapitan hawk

Nie no szanuję Twoje chęci, ale @arasz1819 jest tu odkąd pamiętam, i prędzej stwierdziłbym że @VegetaPolska ma dziewczynę niż ze @arasz1819 jest podszywka

2

@Luciano99

Kierowniku, a może kilka słów o Mariuszu z Wrocławia co do Mediolanu się przeprowadził?

1

@Kapitan hawk

Przecena w Żabce na Tatre w puszce?

1

@Martwy

Co ty mówisz, byłem drugi raz i drugi raz zgasło światło.

Jeżeli chodzi o te baterie to warto zapytać specjalisty @Luciano99

3

@Arden

Żabka jak zobaczyła że idę z tym czteropakiem to zgasiła światła

5

Powiem wam że nic tak nie motywuje na nocny spacer, jak dystans 8km po ciepłego czteropaka harnasia na stacji za 26zl

1

Moim zdaniem ewentualny transfer Olmo to będzie identyczny case co transfer Ferrana. Dobre wejście w zespół, kilka ważnych bramek a później rzucanie po całym boisku i dalej to już równia pochyła.

0

@ShawnC

To byłyby dwie fatalne informacje. Pierwsza że Nico nie trafi tutaj, a druga że ten ogórek Deco chce Olmo na LS

2

@Kondziubarca

Wypluj to stary

13

Deco jak świadek Jehowy, chodzi tylko i zawraca innym dupe

1

@escarabajo

Nie bez powodu Ronaldo lubi Marokańczyków
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Arden

Jego nie powinno być już w tym klubie. Współczuję każdemu kto jeszcze w niego wierzy naiwności.

18

Może ktoś powiedział Fatiemu żeby palił podeszwy z klubu a on to odebrał zbyt dosłownie

2

Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.

2

@Arden

Czyli w skrócie, jestem idiota bo denerwują mnie nowoczesne zakrętki które nic nie dają, a darmowe sranie na plaży to poroniony pomysł ze względu na chamstwo które przeważa w społeczeństwie. Dzięki że podsumowałem dyskusję w jednym komentarzu xD

6

Jeżeli Nico chce zrobić krok do przodu, to musi odejść z Bilbao. Teraz, nie za rok. Zostanie na kolejny sezon w Bilbao będzie sezonem straconym.

2

Neymar gdyby nie popełnił tego błędu z odejściem, mógł być spokojnie w pierwszej 10…

0

Ajem żoze murinio

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?