Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@arasz1819
Dobra, pardon, nie zrozumiałem. :D ale racja, madryckie mulciaki w formie
0
@Yamal_Williams
Nie mam, nie wmawiaj mi tego
4
@macio_944
Meh, la bamba to styl życia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Ogólnie to jestem tolerancyjny, ale wnioskuję o bana dla każdej z 334 osób która w ankiecie zagłosowała o ZP dla viniciusa. Hańba wam
1
@Yamal_Williams
Myślę że jest tego więcej, niż Twoich nowych kont bratku
0
@VegetaPolska
No dobra, ale jak mowa o kiepskich, to może wspomnisz jak kiepskie Copa America miał Vinicius
1
@arasz1819
A tam pierdolisz, tyś tu odkąd pierwsze ciepłe piwo z puszki na duszka wypiłem
0
@zodiak_10
Boli Cię ze Crystiano się popłakał jak nie trafił karnego co
1
@bartas97
Racja, wy madrycioki macie swoje nawyki policyjne
2
@Yamal_Williams
To pisz do @MesQueUnClub96
2
@Kapitan hawk
Nie no szanuję Twoje chęci, ale @arasz1819 jest tu odkąd pamiętam, i prędzej stwierdziłbym że @VegetaPolska ma dziewczynę niż ze @arasz1819 jest podszywka
2
@Luciano99
Kierowniku, a może kilka słów o Mariuszu z Wrocławia co do Mediolanu się przeprowadził?
1
@Kapitan hawk
Przecena w Żabce na Tatre w puszce?
1
@Martwy
Co ty mówisz, byłem drugi raz i drugi raz zgasło światło.
Jeżeli chodzi o te baterie to warto zapytać specjalisty @Luciano99
3
@Arden
Żabka jak zobaczyła że idę z tym czteropakiem to zgasiła światła
5
Powiem wam że nic tak nie motywuje na nocny spacer, jak dystans 8km po ciepłego czteropaka harnasia na stacji za 26zl
1
Moim zdaniem ewentualny transfer Olmo to będzie identyczny case co transfer Ferrana. Dobre wejście w zespół, kilka ważnych bramek a później rzucanie po całym boisku i dalej to już równia pochyła.
0
@ShawnC
To byłyby dwie fatalne informacje. Pierwsza że Nico nie trafi tutaj, a druga że ten ogórek Deco chce Olmo na LS
2
@Kondziubarca
Wypluj to stary
13
Deco jak świadek Jehowy, chodzi tylko i zawraca innym dupe
1
@escarabajo
Nie bez powodu Ronaldo lubi Marokańczyków
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Arden
Jego nie powinno być już w tym klubie. Współczuję każdemu kto jeszcze w niego wierzy naiwności.
18
Może ktoś powiedział Fatiemu żeby palił podeszwy z klubu a on to odebrał zbyt dosłownie
2
Pozwolę sobie skomentować ten post używając ogólnie przeciętnego skrótu, na który składa się dwudziesta czwarta litera alfabetu łacińskiego, którą graficznie przedstawia się jako "X" oraz czwartą litera alfabetu, którą graficznie przedstawia się jako "D", celem wyrażenia mojego rozbawienia treścią, z którą się właśnie zapoznałem.
2
@Arden
Czyli w skrócie, jestem idiota bo denerwują mnie nowoczesne zakrętki które nic nie dają, a darmowe sranie na plaży to poroniony pomysł ze względu na chamstwo które przeważa w społeczeństwie. Dzięki że podsumowałem dyskusję w jednym komentarzu xD
6
Jeżeli Nico chce zrobić krok do przodu, to musi odejść z Bilbao. Teraz, nie za rok. Zostanie na kolejny sezon w Bilbao będzie sezonem straconym.
2
Neymar gdyby nie popełnił tego błędu z odejściem, mógł być spokojnie w pierwszej 10…
0
Ajem żoze murinio