14

Sprawa jest prosta. Oferty 80mln+ akceptować, za mniej nie sprzedawać.

0

@TheNekro94

Dokładnie, to samo czyściwo

12

Ordnung muss sein ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Encore

I wszystkie totalne średniawki

1

@Pawel13sz

Barca to topka sociali. Najpierw ucięli Torre z foty, a później ucięli filmik jak De Jong ledwo stawał na nogę. XD

0

@Rastafarnianin

Z tym „czysta” to bym nie przesadzał xD

17

-16 Letni Lamine Yamal: wprowadza Hiszpanię do finału ME


-16 letni Endrick: Odpadł z Brazylią z CA bo było za ciepło

Detale

1

@Worny

Lamine SIGMA

2

Podszywki Madryckie w ryk auuu

1

0

@aspr1me

Bo w Hiszpanii się z niego smiejom i go wyzywajom

1

Yamal i Nico odprawia dziś Senegal z kwitkiem i awansują do finału esz

0

@Sezam

Popraw Hiszpanię

0

@Faro

Wątpie, tłok tam będzie jak w autobusie do lichenia

0

@LukaszFan

Gdzieś widziałem że 5, ale na notatniku nawet pisali o jednym więc już sam nie wiem :D

0

@Faro

Myślałem że to fake kurde haha

1

@Adran360

No, gazet nie czytasz czy jak xD

0

Poważnie nowy Pele miał z Urugwajem jedno celne podanie? XDDD

0

@Faro

Nie do końca rozumiem czym on się chwali xD

18

Wytłumaczenie tej sytuacji jest jedno. Gdy Araujo notorycznie chował do kieszeni viniciusa, to ten będąc w małym pomieszczeniu ugryzł Urugwajczyka w nogę, zarażając go klaunozą i głupotą. Ot cała historia.
#tak_było

1

@agaFCB

Co Ty mówisz, mi tam aż na sercu ciepło jak widzę gre Hiszpanii

1

Jude nawet w ryj nie dostał a nurkuje, hatfu

0

@13th

Pewnie jest mu smutno, że nie istnieje dla jakiegoś nołnejma

5

@Kapitan hawk łap kolejnego- @jeronimofrancisco xDD

1

Ale jakieś Wyspy Owcze zapłacą rachunek

0

Ten biały przegryw emdope na fb widzę w formie xDD

4

Ta mina Ronaldo będzie memem jak zaraz odpadną z turnieju :D

0

„Przy tych najlepszych akcjach też chyba Cristiano nie uczestniczył” xD ciekawe por que

2

Usiądź chłopie na ławce, nie kompromituj się xD

2

Ronald w szoku, że w lidze wielbłądów tak szybko nie biegają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?