Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Sprawa jest prosta. Oferty 80mln+ akceptować, za mniej nie sprzedawać.
0
@TheNekro94
Dokładnie, to samo czyściwo
12
Ordnung muss sein ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Encore
I wszystkie totalne średniawki
1
@Pawel13sz
Barca to topka sociali. Najpierw ucięli Torre z foty, a później ucięli filmik jak De Jong ledwo stawał na nogę. XD
0
@Rastafarnianin
Z tym „czysta” to bym nie przesadzał xD
17
-16 Letni Lamine Yamal: wprowadza Hiszpanię do finału ME
-16 letni Endrick: Odpadł z Brazylią z CA bo było za ciepło
Detale
1
@Worny
Lamine SIGMA
2
Podszywki Madryckie w ryk auuu
1
@Kamiloza91 nie
0
@aspr1me
Bo w Hiszpanii się z niego smiejom i go wyzywajom
1
Yamal i Nico odprawia dziś Senegal z kwitkiem i awansują do finału esz
0
@Sezam
Popraw Hiszpanię
0
@Faro
Wątpie, tłok tam będzie jak w autobusie do lichenia
0
@LukaszFan
Gdzieś widziałem że 5, ale na notatniku nawet pisali o jednym więc już sam nie wiem :D
0
@Faro
Myślałem że to fake kurde haha
1
@Adran360
No, gazet nie czytasz czy jak xD
0
Poważnie nowy Pele miał z Urugwajem jedno celne podanie? XDDD
0
@Faro
Nie do końca rozumiem czym on się chwali xD
18
Wytłumaczenie tej sytuacji jest jedno. Gdy Araujo notorycznie chował do kieszeni viniciusa, to ten będąc w małym pomieszczeniu ugryzł Urugwajczyka w nogę, zarażając go klaunozą i głupotą. Ot cała historia.
#tak_było
1
@agaFCB
Co Ty mówisz, mi tam aż na sercu ciepło jak widzę gre Hiszpanii
1
Jude nawet w ryj nie dostał a nurkuje, hatfu
0
@13th
Pewnie jest mu smutno, że nie istnieje dla jakiegoś nołnejma
5
@Kapitan hawk łap kolejnego- @jeronimofrancisco xDD
1
Ale jakieś Wyspy Owcze zapłacą rachunek
0
Ten biały przegryw emdope na fb widzę w formie xDD
4
Ta mina Ronaldo będzie memem jak zaraz odpadną z turnieju :D
0
„Przy tych najlepszych akcjach też chyba Cristiano nie uczestniczył” xD ciekawe por que
2
Usiądź chłopie na ławce, nie kompromituj się xD
2
Ronald w szoku, że w lidze wielbłądów tak szybko nie biegają