0

„Przy tych najlepszych akcjach też chyba Cristiano nie uczestniczył” xD ciekawe por que

2

Usiądź chłopie na ławce, nie kompromituj się xD

2

Ronald w szoku, że w lidze wielbłądów tak szybko nie biegają

2

Golden boy xDDD

0

Tak strzela 80mln euro plus zmienne xDDDD

2

Ronaldo w tym meczu wygląda jak niepasujący puzzel

3

Oho, Zara grzmot będzie repetował na brame

1

Szkoda że obie Repki po tym meczu nie mogą jechać do domu

9

Smutek madryckich podszywek na tej stronie po golu Merino to miód na moje serce

2

Ferran dryblujący samego siebie hahahaha

0

Nie no jak kroos wsadzi z wolnego to będzie skandal

0

Chłop tam bez asekuracji stał

3

Mental Arsenalu xDDD metr przed kiblem się zesrał hahah

0

Cucu już nie dojeżdża. Dawać grimaldo

0

Nie no dobra, chłop pijany morate zostawia xD

0

Ruiz już nie biega… zmiany, zmiany

0

Nie no zaraz mnie poebie, kartek dla niego nie ma?

1

Ruiz do zmiany imo, merino za niego powinien wejść

3

To jeszcze proszę o bramkę Yamala

1

Asysta Yamala !

0

@Nazio_87

Oczywiście że dzisiaj, powinien już w 8 minucie

2

Co do Kroosa, to mam nadzieję że skończy karierę jak zidane, czerwona wyjazd z boiska i wek do domu

0

Co robi bagieta na boisku?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oho, madrycki pachołek do objeżdżania się melduje

3

Morata nie potrafi zrobić niczego dobrze. Nie potrafi odegrać, wyjść z pressingu, dobrze podać czy nawet wygrać pojedynek w powietrzu. Chłop to giga placek.

1

Kroos dalej bez kartki? Stare, znałem

2

Ale moracie się od Sęka odbiła piłka

1

A ktoś sędziemu powiedział że Ci w białych to nie Real, i że można uczciwie sędziować?

0

@KamQiX

Bo karierę kończy?

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?