Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
„Przy tych najlepszych akcjach też chyba Cristiano nie uczestniczył” xD ciekawe por que
2
Usiądź chłopie na ławce, nie kompromituj się xD
2
Ronald w szoku, że w lidze wielbłądów tak szybko nie biegają
2
Golden boy xDDD
0
Tak strzela 80mln euro plus zmienne xDDDD
2
Ronaldo w tym meczu wygląda jak niepasujący puzzel
3
Oho, Zara grzmot będzie repetował na brame
1
Szkoda że obie Repki po tym meczu nie mogą jechać do domu
9
Smutek madryckich podszywek na tej stronie po golu Merino to miód na moje serce
2
Ferran dryblujący samego siebie hahahaha
0
Nie no jak kroos wsadzi z wolnego to będzie skandal
0
Chłop tam bez asekuracji stał
3
Mental Arsenalu xDDD metr przed kiblem się zesrał hahah
0
Cucu już nie dojeżdża. Dawać grimaldo
0
Nie no dobra, chłop pijany morate zostawia xD
0
Ruiz już nie biega… zmiany, zmiany
0
Nie no zaraz mnie poebie, kartek dla niego nie ma?
1
Ruiz do zmiany imo, merino za niego powinien wejść
3
To jeszcze proszę o bramkę Yamala
1
Asysta Yamala !
0
@Nazio_87
Oczywiście że dzisiaj, powinien już w 8 minucie
2
Co do Kroosa, to mam nadzieję że skończy karierę jak zidane, czerwona wyjazd z boiska i wek do domu
0
Co robi bagieta na boisku?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oho, madrycki pachołek do objeżdżania się melduje
3
Morata nie potrafi zrobić niczego dobrze. Nie potrafi odegrać, wyjść z pressingu, dobrze podać czy nawet wygrać pojedynek w powietrzu. Chłop to giga placek.
1
Kroos dalej bez kartki? Stare, znałem
2
Ale moracie się od Sęka odbiła piłka
1
A ktoś sędziemu powiedział że Ci w białych to nie Real, i że można uczciwie sędziować?
0
@KamQiX
Bo karierę kończy?