8

Klub jest pozytywnie nastawiony. Jak to już memicznie brzmi.

0

@FCB_dimiC

Oczywiście że każdy się myli, jednak kwot to z kosmosu nie wziął.

0

@Szklaner

Tak, w dzisiejszych czasach zapłacić 10/15mln za młodego zawodnika który uchodzi za jeden z większych talentów to nic wielkiego. Ale racja, ja bezmyślnie to łapie

1

Czyli co? Porto dawało 15mln za Faye, ale Deco poleciał negocjować i kupią go za 5mln? XDDD co ten partacz robi w klubie

0

@BORO_12

Rozpatrywanie Ferrana jako zastępstwo

4

Ja uważam że ten sezon bedzie w jego wykonaniu jeszcze słabszy jak poprzedni. I znając życie, to klub obudzi się z ręką w nocniku. Obym się mylił

0

@BORO_12

xDD nawet śmiechłem

0

@takisobiektos

Aa to nawet nie wiedzialem ze oni awansowali

2

„Francja – Belgia” – to będzie najbardziej pasjonujący pojedynek 1/8 finału EURO ”

Chyba najnudniejszy

0

Ale że Belotti zmienił Romę na 2 ligową włoską Come to trochę szok. Szybki zjazd jak na 30 lat

2

Ukraina wyeliminowana? No jak mi bardzo przykro

0

@Rust_Cohle

Tańczyć baciate?

1

@Firestone

Racja, jedno i drugie nie powinno mieć miejsca

0

Palmer znowu siedzi na ławce? XD

2

@macio_944

Oj tak. Nieprzyjaciel małpicjusza jest moim przyjacielem

0

@Encore

Ona powiększyła cycki?

0

@Ptasior

No oczywiście że tak, Polska miała ich pojechać. Internetow nie czytasz?

8

Prawda jest taka, że gdyby pudzian nie poleciał w chuja i dojechał do tego Berlina jak obiecał to byśmy grali dalej

0

@Barcasub


Jednak co grupa śmierci to grupa śmierci xD

6

A pomyslec, ze bylo tak blisko remisu z Holandią, ktory dalby nam 3 miejsce

1

Ojojoj rozkapryszony dostał w nosek

2

Upamecano to ma głupszy wyraz twarzy od Dembele xDD

0

Btw, Austria która miała zająć ostatnie miejsce w grupie aktualnie zajmuje pierwsze xDDD

0

@Emhyr

Nie.

11

Kurwa, zajeb z całej pety a nie tuptasz jak Hiszpan Ankę

2

Dawaj karnego śmietniku

1

Lewy zjazd do bazy. Robi mi się słabo jak pomyślę że to na nim mamy opierać atak w przyszłym sezonie…

3

Kiwior chciał udowodnić że można zagrać gorzej od Dawidowicza na Euro

0

Kiwior co za przegryw, widać że z 4rsenalu

0

@Herato

Ten za 100 akurat gra XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?