Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Klub jest pozytywnie nastawiony. Jak to już memicznie brzmi.
0
@FCB_dimiC
Oczywiście że każdy się myli, jednak kwot to z kosmosu nie wziął.
0
@Szklaner
Tak, w dzisiejszych czasach zapłacić 10/15mln za młodego zawodnika który uchodzi za jeden z większych talentów to nic wielkiego. Ale racja, ja bezmyślnie to łapie
1
Czyli co? Porto dawało 15mln za Faye, ale Deco poleciał negocjować i kupią go za 5mln? XDDD co ten partacz robi w klubie
0
@BORO_12
Rozpatrywanie Ferrana jako zastępstwo
4
Ja uważam że ten sezon bedzie w jego wykonaniu jeszcze słabszy jak poprzedni. I znając życie, to klub obudzi się z ręką w nocniku. Obym się mylił
0
@BORO_12
xDD nawet śmiechłem
0
@takisobiektos
Aa to nawet nie wiedzialem ze oni awansowali
2
„Francja – Belgia” – to będzie najbardziej pasjonujący pojedynek 1/8 finału EURO ”
Chyba najnudniejszy
0
Ale że Belotti zmienił Romę na 2 ligową włoską Come to trochę szok. Szybki zjazd jak na 30 lat
2
Ukraina wyeliminowana? No jak mi bardzo przykro
0
@Rust_Cohle
Tańczyć baciate?
1
@Firestone
Racja, jedno i drugie nie powinno mieć miejsca
0
Palmer znowu siedzi na ławce? XD
2
@macio_944
Oj tak. Nieprzyjaciel małpicjusza jest moim przyjacielem
0
@Encore
Ona powiększyła cycki?
0
@Ptasior
No oczywiście że tak, Polska miała ich pojechać. Internetow nie czytasz?
8
Prawda jest taka, że gdyby pudzian nie poleciał w chuja i dojechał do tego Berlina jak obiecał to byśmy grali dalej
0
@Barcasub
Jednak co grupa śmierci to grupa śmierci xD
6
A pomyslec, ze bylo tak blisko remisu z Holandią, ktory dalby nam 3 miejsce
1
Ojojoj rozkapryszony dostał w nosek
2
Upamecano to ma głupszy wyraz twarzy od Dembele xDD
0
Btw, Austria która miała zająć ostatnie miejsce w grupie aktualnie zajmuje pierwsze xDDD
0
@Emhyr
Nie.
11
Kurwa, zajeb z całej pety a nie tuptasz jak Hiszpan Ankę
2
Dawaj karnego śmietniku
1
Lewy zjazd do bazy. Robi mi się słabo jak pomyślę że to na nim mamy opierać atak w przyszłym sezonie…
3
Kiwior chciał udowodnić że można zagrać gorzej od Dawidowicza na Euro
0
Kiwior co za przegryw, widać że z 4rsenalu
0
@Herato
Ten za 100 akurat gra XD