0

@Ryoumen

Z tym samym Calafiorim z którym Arsenal uzgodnił warunki i negocjuje z Bologna kwotę transferu?

6

@Stinger_

Yoro to miałby lepiej nawet w Białymstoku niż w Manchesterze

0

@DonCarletto

To co wy, yeti jesteście czy co? xD

0

@Kondziubarca

Chelsea to już mi zaczyna bardziej grać na nerwach jak PSG

2

@TR3YWAY

Oby syn

0

@maroon

Imo przed :D

0

Może nie ma dla niego miejsca w ffp
( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@betonito

Oby nie. Niech odejdzie na emeryturę jako mistrz świata.

1

@BorzyKrzys

Mój ulubiony James Bond

1

@blakkudium

Irwa to jest piękne. Czytasz że Flick chce Oriola żeby dwa dni później przeczytać że chce spławić naszego najlepszego pomocnika bo ma wysoki Kontrakt xDDD

0

@Faro

A dlaczego miałby nie brać? Tam nie ma gnoju od środka takiego jak u nas, ich prezydent ma łeb na karku, sedziowie ich lubią, przepychają kolejne LM. Więc dlaczego nie?

3

@mekston

Jak dla mnie to może wygrać nawet babka klozetowa, byle nie męczennik. Nie zniosę tego sztucznego płaczu i konferencji męczennika.

0

MEDICAL REPORT

Tests carried out at the Ciutat Esportiva Joan Gamper have revealed that Ronald Araujo has a right hamstring tendon injury. In the coming days, he will undergo surgical treatment led by Dr. Lasse Lempainen, under the supervision of the Club’s medical staff, in Turku, Finland. Following the procedure, a medical update will be released.

Barcelona oficjalnie potwierdza operację Araujo.

0

Donny van de Beek Za 500k€ zmienia United na Girone :D

0

@Cvzx

To ma kosę ze starym, a stary gania go po boisku z kapeluszem Hiszpanii? XD zgubiłem się w tym uniwersum

1

@JohnA

Teraz Carlo za to będzie miał imo trochę problem, bo Mbappe już z Neymarem miał zgrzyty o tę lewą stronę, a tutaj będzie to samo z viniciusem. Więc moim zdaniem Mbappe to oczywiście ogromne wzmocnienie, ale nie był to brakujący element w składzie realu

0

@tristan87

Dlaczego tak uważasz?

1

@Sulimo

Właśnie o to się martwiłem najbardziej, ale rozwiałeś moje obawy :D

0

Stary Yamala jest jego agentem? Czy to tylko agent od robienia sobie fot?

0

@JohnA

Tylko czy Mbappe to brakujący element w Realu? Ja mam wątpliwości, bo to nie jest środkowy napastnik.

7

@T^L

Ale o czym Ty piszesz xD on zostanie w takiej samej sytuacji a nawet lepszej. To Barcelona będzie w dupie, bo nie sprzeda go w tym okienku jak nie przedłuży kontraktu, a w przyszłym nie dostanie takiej kwoty za grajka z rocznym kontraktem jaka mogłaby dostać teraz.

1

@blakkudium

Najlepsza byłaby operacja transfer 80mln+

5

Ale Cucu zezłomował pięknie Garego Nevila xDD

4

@mekston


Wszystkich? A Ekstraklasa to gdzie?

0

@mekston

Chyba że przez samego Harrego na następnych mistrzostwach xD

1

@mekston

Jeśli dodasz „ który w dodatku niczego nie wygrał z klubem/reprezentacja” to odpowiedz może być tylko jedna.


NIE :DDD

9

@kulek22

Na dziś wieczór to ta

1

@Kapitan hawk

Nie oglądał, bo był w Maroku z chłopakiem a co

0

@Sulimo

Zapomniałeś o potężnym viniciusie i Rodrygo? Hahaha

0

No i co Pickford, jakaś głupia mina może? xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?