Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hahaha, człowiek wali kielona a tu wyskakuje że Real w papę dostał hahaha
3
Dalej walczy
2
@Rupert_Haubica
Uwielbiam jak ktoś używa języka faktów
33
Mocna jest xD
13
Pedri: „ no i słuchaj, tam na koniec sezonu masz drzwi otwarte do odejścia, tylko w nie traf”
0
@Ilka
Offside!
19
Niech mu dadzą już te 33 bramki w jednym meczu strzelić, i odpuśćmy ten festiwal podarowanych karnych xD
0
@wyrek
Bo gra w Francuskiej gowno lidze?
0
@Rupert_Haubica
Chyba za gwałt. Jedyne co on mógłby pobić to swojego pingwina po kasku
2
@Kessie
Wygląda jakby ktoś narzygal na tego placka
9
@Lionel_Messi10
Co tam robi chłop co w kadrze strzelił 8 bramek? Hahhahahahaah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
Wracając jeszcze do sędziego…
2
Swoje już zrobiłeś. Zakończ kariere reprezentacyjną i skup się na tym roku czy dwóch w piłce klubowej.
7
Muszę się czymś pochwalić i wiem że pewnie większość z was nie uwierzy…
Mam tyle samo występów na Mistrzostwach Świata co Gigi Donnarumma.
Dziękuję za uwagę
1
Ale Urban co ze zmianami na dogrywkę czekał hahahah niesamowity leb
2
@Ptasior
Nie dziś a ogólnie. Dużo szczeka, mało robi
1
@VegetaPolska
Ale to Ty dzwonisz
1
Dokladnie, Grabara to zwykły leszcz barowy
0
Szwedzi dosłownie grają bez jaj
0
Przecież to Zieliński źle odegrał, co ten komentator pierdzieli
4
Za co ta żółta xDD
3
Kiwnij Szweda xDDD
0
Mam nadzieję że Bednarek pójdzie se już w pizdu na emeryturę
5
Strzelają bramkę po faulu którego nie było? Aha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Wyszło na jaw że @Kessie nie dość że nie jest czarny, to w dodatku jest rudy
0
@partymaker
Gorzyj, ja nawet nie mam Internetu
2
Przyszłość Hiszpanii xDDDDD
0
@BulaKG
No beka z tego jest mocna