3

Hahaha, człowiek wali kielona a tu wyskakuje że Real w papę dostał hahaha

3

Dalej walczy



2

@Rupert_Haubica

Uwielbiam jak ktoś używa języka faktów

33

Mocna jest xD


13

Pedri: „ no i słuchaj, tam na koniec sezonu masz drzwi otwarte do odejścia, tylko w nie traf”



0

@Ilka

Offside!

19

Niech mu dadzą już te 33 bramki w jednym meczu strzelić, i odpuśćmy ten festiwal podarowanych karnych xD



0

@wyrek

Bo gra w Francuskiej gowno lidze?

0

@Rupert_Haubica

Chyba za gwałt. Jedyne co on mógłby pobić to swojego pingwina po kasku

2

@Kessie

Wygląda jakby ktoś narzygal na tego placka

9

@Lionel_Messi10

Co tam robi chłop co w kadrze strzelił 8 bramek? Hahhahahahaah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

Wracając jeszcze do sędziego…



2

Swoje już zrobiłeś. Zakończ kariere reprezentacyjną i skup się na tym roku czy dwóch w piłce klubowej.

7

Muszę się czymś pochwalić i wiem że pewnie większość z was nie uwierzy…

Mam tyle samo występów na Mistrzostwach Świata co Gigi Donnarumma.


Dziękuję za uwagę

1

Ale Urban co ze zmianami na dogrywkę czekał hahahah niesamowity leb

2

@Ptasior

Nie dziś a ogólnie. Dużo szczeka, mało robi

1

@VegetaPolska

Ale to Ty dzwonisz

1

Dokladnie, Grabara to zwykły leszcz barowy



0

Szwedzi dosłownie grają bez jaj

0

Przecież to Zieliński źle odegrał, co ten komentator pierdzieli

4

Za co ta żółta xDD

3

Kiwnij Szweda xDDD

0

Mam nadzieję że Bednarek pójdzie se już w pizdu na emeryturę

5

Strzelają bramkę po faulu którego nie było? Aha

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Wyszło na jaw że @Kessie nie dość że nie jest czarny, to w dodatku jest rudy



0

@partymaker

Gorzyj, ja nawet nie mam Internetu

2

Przyszłość Hiszpanii xDDDDD

0

@BulaKG

No beka z tego jest mocna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?