Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ryoumen
Nie no co Ty, ofensywny pomocnik na już, a później będziemy rzucać go po skrzydłach i cisnąć że gówno Gra
4
@BillyButcher
Czekam mocno, mam nadzieję że będzie wiele pominiętych z książek wątków, których nie było w filmach.
3
@doc
Ja uważam że nawet za kogoś innego nie ma dla niego miejsca. No dobra, może za Olmo
4
Fermin za 90/100mln do United i warkoczyk za 40 do nas. Nie czy Nie?
0
0€ to uczciwa cena. Za więcej niech wraca do Arabii
2
@NeroTFP1
Nie nie, trzeba jeszcze trochę wydać
3
@Konradowskyy
Darmowa
0
@Bykunn
Nie śmieszy, bardziej chciałem poznać skalę Twojej subiektywnej oceny
0
@Bykunn
Bierzesz pod uwagę ilu piłkarzy że wrzucasz fortnite’a do jednego z najlepszych piłkarzy ostatnich 20lat? :DDDDD
3
@Sergio_Devils
Niesamowite odklejenie mają z tym bokserem nazywając go najlepszym zawodnikiem na świecie
3
Komentarz usunięty
0
@Tasde tylko kolor się nie zgadza :/
13
Kto już ma mini Bernabeu?
2
@bartulek98
On zawsze był za słaby na ten klub, kilka przebłysków tego nie zmieni.
On się założył, że nie ścina włosów dopóki nie strzeli bramki w dwóch meczach z rzędu :v
5
GOŁT
0
@papikkuchta
Oczywiście że nie, rzut karny dla realu za to się należał
2
Gość jest fatalny, jego sytuacja gdzie miał tylko jednego zawodnika i mógł podać na wolne pole chyba Marcusowi który stał na środku boiska bez żadnego rywala, to podsumowanie jego osiągnięć. Dramat
6
Ferran ty ofermo
5
Pedri bez formy to i gra się nie klei
0
@Xxxbarca4ever
Rykoszet to chyba był przy jego transferze
4
Oni mają anemię z tymi strzałami?
1
Rekin co za strzał xD
1
@RozowaPantera
Czas na rosół
https://x.com/_dyszek/status/2035636176174850184
1
@MesQueUnClub_87
10 razy bardziej
12
Ależ to jest wzrok tęskniący za rozumem xDD
1
@blakkudium
Mamy duże braki na innych pozycjach a oni chcą wydawać 15mln za rezerwowego bramkarza?
0
Byle dalej od Barcelony
0
@TR3YWAY
Prawda boli, więc rozumiem reakcje
1
@TR3YWAY
Serek wiejski i maślanka tylko z Koła. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym
0
@michal26
Powiem tak. Bardzo nie chca zeby Turcja zainterweniowala