Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@vangoor
Rudzielec Romano też wrzucił posta że to złota piłka mood xd
5
Co to za moda na pompowanie urugwajskiego boksera do złotej piłki? Ludzie oszaleli czy co?
11
Ciekawe jak wy byście strzelali mając taki pov
5
Nie no, to musi być nasza przyszła 9, nie ma innej opcji
https://x.com/mariescobarpme/status/2033208472473334233
1
@Who_you_mam
@tbas mówiłem?
10
Espart ma taką minę, jakby zaraz miał komuś matkę wychędożyć xDD
0
Czemu Raphy nie ściągnął? Ehh.
0
@Kamiloza91
Ja dalej uważam że jako rezerwowa 9 więcej da nam Lewandowski jak Ferran.
Więc sprzedać rekina, kupić napastnika do pierwszego składu a lewego zostawić na ławce
0
@ShawnC
Ale zagłosował, co się czepiasz
0
@tbas spokojnie, w drugiej połowie będą jeszcze 3 bramki, Dwie dla Barcelony i jedna dla Sevilli
11
Ferran Torres oddał swój głos w wyborach!
2
@tbas
Może dlatego bo właśnie w środę czeka nas Newcastle?
1
Laporta robił zdjęcia Fontowi z tytułem „ patrzta na przegrywa”
0
Hahahaah chłop depcze Pedriego a Orłowski: zagłanie łeką miało miejsce hahahaah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Balde zajebalby wrzutkę w obrońcę. Brawo Cancelo
3
Jak to był faul na Alexisie to Real Madryt jest pięknym klubem
3
Uszaty co za forma xDDD
1
Piłkarz Realu Madryt świeżo po transferze do Chelsea
0
@PIWOSZ89
Barca Sevilla, gownoliga w Polsce mnie nie interere
0
Łatwe 3:0 do przerwy, róbcie screeny
4
@Lionel_Messi10
Macki Pereza
0
@KrychaFCB
Kowal i jego szczypce
0
Komentarz usunięty
0
@FCB24
Kurde, bałbym się że to będzie kolejny rekin. Dobre pół roku, i obijanie kijem kokosów do końca kontraktu
0
@19xavi93
No to byłaby najlepsza opcja. Chociaż nie, najlepsza to Bastoni i Kane
0
Powinien odejść. Potrzebuje regularnej gry a u nas nawet nie wchodzi z ławki.
2
Jak dla mnie zdecydowanie opcja B
A teraz biorę po 100ml gorzkiej z miętą od każdego i słucham Państwa!
37
Jak on tak liczy co tydzień te podania że wychodzi mu po tysiąc, to się nie dziwię że do dzisiaj nie może się doliczyć mistrzostwa Anglii
1
@FcPortoFan1999
Jak lubisz w tańcu partnerkę łapać za dzyndzla, to oczywiście że i do muzyki nic złego