Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Irmscher10
Musimy go doceniać bo jeszcze nie daj Boże odejdzie
1
@July_6_BcN
W boki? Oby Anka Lewandowska nie miała tu konta
0
@July_6_BcN
Jak z finiszem to zazdroszczę xD
25
GOAT
32
Jakby ktoś nie oglądał pierwszej połowy, to wrzucam skrót gry rekina. Nie dziękujcie
1
Łoniaki, skąd ten smutek wariacie xD
2
Hahaha zamiast przerwać na początku to przerywa jak Fermin wygrał pojedynek szedł na bramkę xDDDD
0
Olmo mógł się jeszcze położyć przy zmianie, co za ślimas
12
Zajebał Anglikowi kopa i bez fauli xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@esem91
To było podanie do pumy
3
@majkiii
Z finiszem?
15
Ciężki grzbiet
0
Yamal, przestań tu viniciusować
1
Ale chodzi piłeczka niesamowicie
0
@Rifek
Stać ich, niech płacą.
3
Podbić do 50 i adios
1
Brak Pedriego i kudłata miernota na 9? Szykuje się oczu kąpiel
2
Ale Real ma potężną ławkę xDDD
1
@Gary
Kto z nas za młodu nie marzył o zdrowej mamuśce?
1
@blakkudium
Ile jeszcze będą budować ten stadion?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Batys
I ta promocją jest lepsza niż ten papudrol którego upatrzył podnóżek Laporty
0
Nowy artykuł ze @Araujo dziekuje @Jezus no i okej
3
@Jezus Urugwajczyk chce Ci podziękować
4
Widzieliście tik toka el Jarka?
4
Jaki dyrektor takie „wzmocnienia”
3
Moje biedne oczy
2
@Gibbon_FCB
Przecież to będzie walka upośledzonych xD
0
To znak że 1:1 jest bardzo blisko xDD