0

@Irmscher10

Musimy go doceniać bo jeszcze nie daj Boże odejdzie

1

@July_6_BcN

W boki? Oby Anka Lewandowska nie miała tu konta

0

@July_6_BcN

Jak z finiszem to zazdroszczę xD

25

GOAT



32

Jakby ktoś nie oglądał pierwszej połowy, to wrzucam skrót gry rekina. Nie dziękujcie



1

Łoniaki, skąd ten smutek wariacie xD

2

Hahaha zamiast przerwać na początku to przerywa jak Fermin wygrał pojedynek szedł na bramkę xDDDD

0

Olmo mógł się jeszcze położyć przy zmianie, co za ślimas

12

Zajebał Anglikowi kopa i bez fauli xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91

To było podanie do pumy

3

@majkiii
Z finiszem?

15

Ciężki grzbiet



0

Yamal, przestań tu viniciusować

1

Ale chodzi piłeczka niesamowicie

0

@Rifek

Stać ich, niech płacą.

3

Podbić do 50 i adios


1

Brak Pedriego i kudłata miernota na 9? Szykuje się oczu kąpiel

2

Ale Real ma potężną ławkę xDDD

1

@Gary

Kto z nas za młodu nie marzył o zdrowej mamuśce?

1

@blakkudium

Ile jeszcze będą budować ten stadion?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Batys

I ta promocją jest lepsza niż ten papudrol którego upatrzył podnóżek Laporty

0

Nowy artykuł ze @Araujo dziekuje @Jezus no i okej

3

@Jezus Urugwajczyk chce Ci podziękować

4

Widzieliście tik toka el Jarka?


4

Jaki dyrektor takie „wzmocnienia”

3

Moje biedne oczy



2

@Gibbon_FCB

Przecież to będzie walka upośledzonych xD

0

To znak że 1:1 jest bardzo blisko xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?