Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lucyffffer1922
Arsenal xDDDDD
5
@Luciano99
Laporta, chcemy Osimhena
Laporta; mamy Osimhena w domu
Osimhen w domu :
4
Ferran i Fati - ale to będzie chodziło xDDDD
31
Negreira1!1!1!
0
@BARCA1899Messi
Balde, Kounde, Casado - od początku sezonu w stabilnej- chujowej formie
4
Ale ogólnie gratulacje też należą się Ferminowi. Piękny zjazd formy po przedłużeniu kontraktu
1
@Rafalloxfcb
Jak ktoś chodzi w butach na rzepy, to się nie dziw że obarcza całą winą Yamala.
0
@Czajka90
Czyli Camavinga bezpieczny, bo jemu mają problem pokazać pierwszą żółtą a co dopiero drugą
1
@Rifek
Ja bym poszedł z grubej rury. Cancelo-Araujo-Cubarsi-Eric
24
Ale ekipa
2
@RymsonPL
Witam gwiazdę odcinka
4
A jak tam ten Messi, przedłużycie czy nie przedłużycie?
0
@Aragorn33
Oczywiście że nie będzie. Populista i Jebas będą się dalej po jajkach lizać
5
@Andi18
Jakbym chciał zimny prysznic, to bym sobie poszedł do łazienki
0
Komentarz usunięty
0
@Azazel_Pazuzu
Średniaka PL? Jego poziom to Celta Vigo.
0
@Mow_mi_Douglas
Po prostu musimy zmienić koszulki wyjazdowe na białe
4
@PatrykBarca
Różnica nie jest taka że jest Polakiem, tylko różnica jest taka że chłop ma 37 lat a Ferran jest 12 lat młodszy i nie nadaje się nawet do pchania karuzeli
0
@jeonek
Zaraz ktoś przyjdzie i napisze że zeszły sezon miał wybitny bo zaliczył 10 asyst w ponad 40 meczach
2
@Faro i przez gorączkę nie strzelił karnego. Tłumaczeń ciąg dalszy
5
Najlepszy letniaczek 2026 zdecydowanie
7
@domin1515
Przecież ten leszcz już dawno powinien zostać wygnany. Czekam na zjazd obrońców tej miernoty
24
Niesamowite że tracimy lidera gdzie Real trenuje pachoł xDDD
0
@FCB24
Dokładnie, napisałem bez żadnej przesady
23
Obrzydliwy klub, obrzydliwi kibice, obrzydliwi piłkarze.
1
@Roobo
Ja mam pompę ciepła, i nie zamieniłbym jej na żadne inne źródło ogrzewania.
6
Zdecydowanie penalti a favor del real madrid
0
@Herato
Oby
2
Najprawdopodobniej za 48h będziemy już po pierwszym karniaczku. Nie mogę się doczekać
5
Najgorsze jest to czekanie. Niesamowite że na następny rzut karny muszę czekać aż do wtorku :/