2

Hahaha zamiast przerwać na początku to przerywa jak Fermin wygrał pojedynek szedł na bramkę xDDDD

0

Olmo mógł się jeszcze położyć przy zmianie, co za ślimas

12

Zajebał Anglikowi kopa i bez fauli xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@esem91

To było podanie do pumy

3

@majkiii
Z finiszem?

15

Ciężki grzbiet



0

Yamal, przestań tu viniciusować

1

Ale chodzi piłeczka niesamowicie

0

@Rifek

Stać ich, niech płacą.

3

Podbić do 50 i adios


1

Brak Pedriego i kudłata miernota na 9? Szykuje się oczu kąpiel

2

Ale Real ma potężną ławkę xDDD

1

@Gary

Kto z nas za młodu nie marzył o zdrowej mamuśce?

1

@blakkudium

Ile jeszcze będą budować ten stadion?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Batys

I ta promocją jest lepsza niż ten papudrol którego upatrzył podnóżek Laporty

0

Nowy artykuł ze @Araujo dziekuje @Jezus no i okej

3

@Jezus Urugwajczyk chce Ci podziękować

4

Widzieliście tik toka el Jarka?


4

Jaki dyrektor takie „wzmocnienia”

3

Moje biedne oczy



2

@Gibbon_FCB

Przecież to będzie walka upośledzonych xD

0

To znak że 1:1 jest bardzo blisko xDD

1

Jego brak to akurat wzmocnienie. Niech wraca do zdrowia i do formy.

0

Hahah o minutę się pomyliłem xD wczoraj Real dostał 5 hahaha

0

Zakład że doliczy 5 minut? XD

2

Balde i Ferran, boże co za dżepetto was wystrugał

0

@Piotrek1993

Ale mieliśmy pięknego Neymara, Messiego i Suareza. A Teraz mamy pięknego Yamala, Raphe i tę pokrakę Ferrana

0

@MateS

Jak tu dogrywka będzie wariacie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?