0

60 minuta a Bernal biega jak Busi xD

3

Dobra, zejdź nie wkurwiaj już płotka

0

@mmaciass

Zagubiony? Dziwnie odmieniasz słowo słaby

4

A teraz Panie Footroll, na kolanach do Pana Yamala

0

Ale zaraz Madryt się zesra o tę chorągiewkę xD

2

Przecież to nie był faul Yamala xDD

0

Strzały jak ekstraklasa

1

Balde ty raku bity

0

@LukaszFan

Tylko za Kounde nie ma kogo wystawić, a za Balde jest - taka mała różnica

1

Balde objechany przez Pepe - Stacja pierwsza (00:25) xDDD

2

Yamal załamany jak patrzy na Ferrana

3

Komentarz usunięty

1

@ViscaelBarca2007


Zupełnie jak Bagdad- krok bez kolejnego kroku

1

Uaaa, Balde i Olmo na Pepe i Pereza? Ale będą w nas tam wchodzić

2

Żeby tylko tak szybko nie wracał do zdrowia jak biega na boisku, bo braknie 3 miesięcy na powrót

1

@cracker czekam na Marciniak Show

1

@Messibestplayerintheworld

Hahhaha, od truchtania kontuzje łapie chłop. Genialna decyzja z nowym kontraktem

12

Czekaj czekaj, zawodnik który nie powinien zagrać w rewanżu, zapewnia awans swojej drużynie notując dwie asysty? NEGREIRA1!1!1

0

@FcPortoFan1999

To do Realu go

1

@FcPortoFan1999

Jak wrócimy do 1:1 ( na pewno xDDD) to sprzedać, dołożyć kasę i kupić kogoś do pierwszego składu. Torres nigdy nie będzie graczem na wyjściową 11

0

@Dankho94isback

No jest to jakaś opcja

0

Komentarz usunięty

28

Tydzień temu dostałem bana w trakcie meczu realu bo napisałem co myślę o viniciusie. Dzisiaj rewanż, czyli już wiem co będę robił kolejny tydzień. Ciężkie życie

5

@michaleu

Pewnie na złotych tarasach?

0

Od dwóch lat to słyszę

0

Nocny samolot z Los Banos wylądował

2

Real Madryt słodzi gorzkie żale

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

3

Hahahahaha śmieć to skończył, a dwie minuty zbieram eszluge z boiska hahahaha

1

Naganny to jest poziom komentatorów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?