Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@heniusss
Czyli nie tak mało
2
Aż taki z niego kozak?
1
@LukaszFan
Bo tak powinien być i tutaj wprowadzany. Po 10/15 minut w ligowych spotkaniach. Ufam Flickowi, ale jego ogrywanie młodych po prostu wkurwia.
1
Nie wiem czy to prawda, ale brawo xD
6
@jacobFCB
Pierwsza połowa Atletico - Barcelona
0
@Arden
Balde w poprzednim sezonie był kotem? Coś mnie chyba ominęło
0
@Criss18Barca nikt nie zapłaci za stopera z rocznym kontraktem 60/70mln, nawet Perez.
0
@Criss18Barca
A skąd wziąłeś te 60-70 mln euro?
0
@Fake69 niesamowite że ktoś dalej daje się nabierać na tego ślimasa.
0
Kolejny Nico który wyłoży na nas lachę?
0
@kemyt1995
Ale nie zamkniemy.
1
@kamyk_23
Od sevilli dostali wiadro pomyj. Rewanż to tylko formalność dla Atletico
1
Tłusty czwartek tłusty wpierdol. Jesteśmy dziadami
1
@vangoor
Bez Pedriego*
12
Ale jak to tak, najlepszego pomocnika na świecie? XD
https://x.com/topskillsportuk/status/2021897125572096412
2
Kogo obchodzi zdanie starego pijaka?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Typowy kibic LFC robiący czelendż „ nie umyje zębów dopóki Liverpool nienabyta 5 spotkań z rzędu”
1
@Sulimo
Donice? Mmmm
1
@lajcior
@Comentateiro dobrze wiesz co z nim zrobić
0
@pt9
Słabo. Jakby Ci zależało, to już byś leżał jak Mbappe
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Vegeta88
No i żydzew
0
@Bobo25
Nie wmówisz mi, że Konfederacja tutaj nie grzeje tak bardzo jak Real xD
1
@Bobo25
Spokojnie, jest jeszcze polityka Bratku
12
@ZwyklyCuler48
Oczywiście że Real. Później bym to zamknął w pizdu
2
@Comentateiro
Też nie toleruje biedoty
6
Mam dostęp do prawdziwego zdjęcia z kolacji męczennika
4
Tak wszyscy przeżywają tego kibica United…
A co ma powiedzieć ten kibic realu, który się nie ogoli dopóki Real nie wygra trypletu?
1
@Roobo
Nie będzie musiał xd