Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrykBarca
Bo to też wszystko zależy od charakterystyki zawodnika, dobrze wiemy jakim napastnikiem zawsze był Lewy a dla kontrastu można było stawiać Suareza. Obie wybitne 9 ale każda od siebie diametralnie się różniła
0
@takisobiektos
Hahaha chyba nie miałem „przyjemności” z takimi grac xD
2
@NeroTFP1
Szkoda że nigdy nie dowiemy się o wszystkich „gwiazdach Epsteina” bo jestem wręcz pewny, że tupecik był tam w pierwszym rzędzie
2
@Arden
Nie tłumaczę ukra, ale ten kto nie grał w CS’a z ruskimi Ukraińcami czy Turkami, nie zrozumie jakie dyskusje są toczone w trakcie gry
0
@Gaucho
Nie rozpędzałbym się nawet z tym pierwszym
2
@Kapitan9
Tylko trzeba brać poprawkę też na ligę
0
@Krzysztof1987
Musi ale nie jest, sam byłem świadkiem takiej przepychanki słownej :D
18
Ale to jest potwór
1
@Bykunn
Pewnie te 15 lig mistrzów które jego drużyna wygrała, i nie wiem czy wspomniał w poście wyżej ale Negreira i 15 lig mistrzów
0
@KrwawiaceoczyVEB
Co w tym skandalicznego? To normalne że kibic Realu cieszy się z gola strzelonego Barcelonie. Chociaż tutaj się nie udało
2
@BorzyKrzys
Oczywiście że ma dużo za pazurami. Ale nie zmienia to faktu, że mogłaby mi siąść na twarzy
2
@Popitek12
Ważniejsze pytanie nie gdzie kupić, tylko do którego kibla to później wylać
1
@macio_944
Tracisz największego importera cudzych rowerów. Zastanów się dobrze
0
@escarabajo
Ostatnio czytałem że nawet w Manchesterze się zastanawiają czy nie powinni go ściągnąć
1
@escarabajo
Pamiętam że nawet była plotka o naszym zainteresowaniu jak grał jeszcze w Getafe
0
@partymaker
Walczą z Legią i Widzewem o awans do pierwszej ligi xD
0
@SARNA2319
Ale wujek wkoncu Ci odpuścił tak?
3
@clyde
Uuu widzę że użyłaś tutaj języka faktów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kuchar
Masz wyczucie stary
1
@macio_944 a co on jest Asencio czy jak
0
@HypeR
Gorzej, to jest kandydat na podstawową „9” FC Barcelony
0
@SARNA2319
No przecież mówię że 15 lig mistrzów, nie krzycz
1
@SARNA2319
Tak tak wiem, 15 lig mistrzów
1
Tego Rashforda to dla samych stałych fragmentów powinni wykupić xD
1
@SARNA2319
Mbappe z karnego
1
@macio_944
Dwa dni i wyjeżdża z banem 100%. On już nie trzyma ciśnienia
1
@macio_944
Przecież to biały siersciuch
1
@MichuZ44
0
@KrwawiaceoczyVEB
Czyli robi dokładnie to samo co Martin, tylko tego drugiego odklejusy nazywają Maldinim xDD