0

@PatrykBarca

Bo to też wszystko zależy od charakterystyki zawodnika, dobrze wiemy jakim napastnikiem zawsze był Lewy a dla kontrastu można było stawiać Suareza. Obie wybitne 9 ale każda od siebie diametralnie się różniła

0

@takisobiektos

Hahaha chyba nie miałem „przyjemności” z takimi grac xD

2

@NeroTFP1

Szkoda że nigdy nie dowiemy się o wszystkich „gwiazdach Epsteina” bo jestem wręcz pewny, że tupecik był tam w pierwszym rzędzie

2

@Arden

Nie tłumaczę ukra, ale ten kto nie grał w CS’a z ruskimi Ukraińcami czy Turkami, nie zrozumie jakie dyskusje są toczone w trakcie gry

0

@Gaucho

Nie rozpędzałbym się nawet z tym pierwszym

2

@Kapitan9

Tylko trzeba brać poprawkę też na ligę

0

@Krzysztof1987

Musi ale nie jest, sam byłem świadkiem takiej przepychanki słownej :D

18

Ale to jest potwór



1

@Bykunn


Pewnie te 15 lig mistrzów które jego drużyna wygrała, i nie wiem czy wspomniał w poście wyżej ale Negreira i 15 lig mistrzów

0

@KrwawiaceoczyVEB

Co w tym skandalicznego? To normalne że kibic Realu cieszy się z gola strzelonego Barcelonie. Chociaż tutaj się nie udało

2

@BorzyKrzys

Oczywiście że ma dużo za pazurami. Ale nie zmienia to faktu, że mogłaby mi siąść na twarzy

2

@Popitek12

Ważniejsze pytanie nie gdzie kupić, tylko do którego kibla to później wylać

1

@macio_944

Tracisz największego importera cudzych rowerów. Zastanów się dobrze

0

@escarabajo

Ostatnio czytałem że nawet w Manchesterze się zastanawiają czy nie powinni go ściągnąć

1

@escarabajo

Pamiętam że nawet była plotka o naszym zainteresowaniu jak grał jeszcze w Getafe

0

@partymaker

Walczą z Legią i Widzewem o awans do pierwszej ligi xD

0

@SARNA2319

Ale wujek wkoncu Ci odpuścił tak?

3

@clyde


Uuu widzę że użyłaś tutaj języka faktów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kuchar

Masz wyczucie stary

1

@macio_944 a co on jest Asencio czy jak

0

@HypeR

Gorzej, to jest kandydat na podstawową „9” FC Barcelony

0

@SARNA2319

No przecież mówię że 15 lig mistrzów, nie krzycz

1

@SARNA2319

Tak tak wiem, 15 lig mistrzów

1

Tego Rashforda to dla samych stałych fragmentów powinni wykupić xD

1

@SARNA2319

Mbappe z karnego

1

@macio_944
Dwa dni i wyjeżdża z banem 100%. On już nie trzyma ciśnienia

1

@macio_944

Przecież to biały siersciuch

1

@MichuZ44


0

@KrwawiaceoczyVEB

Czyli robi dokładnie to samo co Martin, tylko tego drugiego odklejusy nazywają Maldinim xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?