2

Przecież to nie jest faul na kartke, co ten negreira

0

Komentarz usunięty

0

A Yamal czemu z tym czarnym pierdem wychodzi? xD

4

@PiotrR

O zapięcie pytałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

Szybkie 2:0 xDD

4

@Frimpong i jak tam wariacie, jak tam Liverpool

7

@PiotrR

Bolało? xD

4

@Bolton

I gdzie wady?

Zapomniałem xD NO TO RASIZM!

5

@Kessie w Hogwarcie :/



6

Ja już dostałem, a wy?



0

„obiecany latem przez Xabiego Alonso "marsz" zaczyna nabierać kształtu pod wodzą Arbeloi”


Pompujcie pompujcie, bo jak to trzaśnie to huk będzie słychać nawet w Zgierzu

26

7

I tak to leci w tym białym urwidołku



1

@blakkudium

Jak złoty będzie nameset to klasa światowa

1

José Álvarez (El Chiringuito): Barça chce, aby Bernardo Silva dołączył latem do klubu.


- błagam, tylko nie to.

0

@BonusKiller

Nie wiem czy jest sens dyskutować z kimś, kto porównuje jedną z najlepszych „9” XXI wieku, do zawodnika jakich wielu xD w dodatku moment był inny, bo drużyna potrzebowała gwiazdy a Lewy zdecydowanie nią był

0

@partymaker

Ament

1

@ZwyklyKibicBarcy04


Spokojnie, poczekaj na nasz defensywny popis w Pradze xD

0

@Frimpong

Boli Cie potężny Xavier Hernández Creus

1

A co jeżeli Xavi czeka za stołkiem w City? xD

2

@Bolton


XDDDD

14

@Kessie opinia?



1

@ViscaelBarca2007

Mordziu, jakie problemy, jakbyśmy chcieli to byśmy byli w 1:1 ezzz

22

Jak Ty masz taki wzór, to się nie dziwię że grasz taka chujnie na lewej obronie

3

Hahahaha potężne 500k które zapłaci Girona to Iksde

0

@Pako96

W tym roku ma 32. W przyszłym sezonie 33. To nie jest dobry wiek żeby ściągać tutaj, tym bardziej gdzie Flick wymaga pressingu.

1

@rutek71

Stary wolny Portugalczyk który nie wraca do obrony, z wysoką pensją- klasa opcja :D

0

Co oni mają z tym Silva. Jak ten dziadek tu przyjdzie to będzie kolejny znak że w klubie rządzi kolesiostwo.

0

@PatrykBarca

Osiągnie tam większy sukces niż Ci sie wydaje

2

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?