Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Przecież to nie jest faul na kartke, co ten negreira
0
Komentarz usunięty
0
A Yamal czemu z tym czarnym pierdem wychodzi? xD
4
@PiotrR
O zapięcie pytałem ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
Szybkie 2:0 xDD
4
@Frimpong i jak tam wariacie, jak tam Liverpool
7
@PiotrR
Bolało? xD
4
@Bolton
I gdzie wady?
Zapomniałem xD NO TO RASIZM!
5
@Kessie w Hogwarcie :/
6
Ja już dostałem, a wy?
0
„obiecany latem przez Xabiego Alonso "marsz" zaczyna nabierać kształtu pod wodzą Arbeloi”
Pompujcie pompujcie, bo jak to trzaśnie to huk będzie słychać nawet w Zgierzu
26
Pizza po żydowsku xDDDDD
https://x.com/theroyalserf/status/2014124482571464791
7
I tak to leci w tym białym urwidołku
1
@blakkudium
Jak złoty będzie nameset to klasa światowa
1
José Álvarez (El Chiringuito): Barça chce, aby Bernardo Silva dołączył latem do klubu.
- błagam, tylko nie to.
0
@BonusKiller
Nie wiem czy jest sens dyskutować z kimś, kto porównuje jedną z najlepszych „9” XXI wieku, do zawodnika jakich wielu xD w dodatku moment był inny, bo drużyna potrzebowała gwiazdy a Lewy zdecydowanie nią był
0
@partymaker
Ament
1
@ZwyklyKibicBarcy04
Spokojnie, poczekaj na nasz defensywny popis w Pradze xD
0
@Frimpong
Boli Cie potężny Xavier Hernández Creus
1
A co jeżeli Xavi czeka za stołkiem w City? xD
2
@Bolton
XDDDD
14
@Kessie opinia?
1
@ViscaelBarca2007
Mordziu, jakie problemy, jakbyśmy chcieli to byśmy byli w 1:1 ezzz
22
Jak Ty masz taki wzór, to się nie dziwię że grasz taka chujnie na lewej obronie
3
Hahahaha potężne 500k które zapłaci Girona to Iksde
0
@Pako96
W tym roku ma 32. W przyszłym sezonie 33. To nie jest dobry wiek żeby ściągać tutaj, tym bardziej gdzie Flick wymaga pressingu.
1
@rutek71
Stary wolny Portugalczyk który nie wraca do obrony, z wysoką pensją- klasa opcja :D
0
Co oni mają z tym Silva. Jak ten dziadek tu przyjdzie to będzie kolejny znak że w klubie rządzi kolesiostwo.
0
@PatrykBarca
Osiągnie tam większy sukces niż Ci sie wydaje
2
Komentarz usunięty