0

@ParlesCuyol5

Silna masz wolę xD

0

@TR3YWAY

Czipsy to chuj, mi się już piwo kończy

8

Kounde wraca do coraz lepszej dyspozycji, za to Balde dalej szoruje po dnie. Niesamowicie słaby jest.

13

Niesamowite jakie od dłuższego czasu problemy ma Yamal z minięciem szybkościowym jakiegokolwiek rywala

0

Po co Yamal? Bagdad dałby radę…

17

Mocna odklejka EA



1

@Frimpong


Nie obiecuj Pan dobre?

4

Baila Vini! XDD

20

Álvaro Arbeloa:
„Xabi Alonso powiedział na swojej pierwszej konferencji prasowej, że chce grać w piłkę nożną w stylu rock and rolla.

Moja filozofia to zwycięstwo. To ta sama filozofia, która uczyniła ten klub najbardziej utytułowanym w historii futbolu”.

Wyniki Álvaro Arbeloi w rezerwach w tym sezonie:
19 spotkań 10 zwycięstw 1 remis 8 porażek

Bilans bramek: 25–25


XDDD

0

@PiotrekAkReal

A jest tam opcja żeby zawodnicy robili za trenera? U was to modne ostatnio

0

@Katalończyk 99

Zapomnij, nie zniósłbym jego ryja w koszulce Barcelony

1

Nie wiem ile w tym prawdy ale ja się nie dziwię. Bez niego to walka o utrzymanie xD


https://x.com/_reddevils_pl/status/2011347183661171069

1

Komentarz usunięty

1

Frimpong w debiut roku? Taki z niego debiutant jak z Arbeloi niezależny trener xD

0

Nie mogę patrzeć na jego mordę. Jak sobie przypomnę jakim był chamem na boisku to aż mnie wykręca. Rozumiem skąd ksywa nowy Mou

5

Oj tak, zmęczony Jurgen marzy o tym żeby użerać się z Mbappe z jego stara na plecach, czy z Viniciusem który chce tylko grać w piłkę :DD

30

Burdel w Realu Madryt? Z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony zajebiście

1

@szymonekk

Negreira1!1!1!

39

Niesamowity jest. Przepraszam że kiedykolwiek Cię skrytykowałem kapitanie.



0

@takisobiektos

Czyli noszą buty na rzepy. Trzeba im wybaczyć

0

@BorzyKrzys

Ale kto go w Polsce nie szanuje? Kibice realu? Kogo obchodzi zdanie nizin intelektualnych? Każdy kto potrafi zasznurować sobie buty, doceni Roberta za całokształt jego kariery, i za to że w jego wieku topka piłkarzy dawno była na emeryturze, a on se pyka po 30/40 bramek na sezon w lidze top 5

1

@Pedri16Future

Lubią lubią, zwłaszcza w poprzedniej akcji gdzie vinicius doskoczył do Raphinhi i się pruł jak stare gacie

2

@AduŚ07

Też jestem za tym, żeby w przypadku tak obrzydliwych symulek Var dawał informację głównemu. Odechciałoby sie każdemu takich akcji.

2

@BORO_12 typowy inżynier

18

Kowalczyk co po kilku głębszych odpalił tryb bestii. Język faktów został tutaj użyty





Hatfu na was białe siersciuchy

2

Wyciekł filmik ostatniej rozmowy Xabiego z Mbappe i Viniciusem xD



15

I tutaj oczywiście też bez kartki?


2

No to zaraz poleci Lysy z Liverpoolu XD

0

@Zoker

A sprawdza sie? Przepiękny goleador z niego. Ani dobry ani tani. Litości. Dobrze, wymieniłeś dobrych zawodników. A teraz przypomnij mi ile zdobyli z Arsenalem mistrzostw kraju? Tak myślałem. Trust the process czy jak wy to tam mówicie

0

@Zoker

Vieira, Tomiyasu, Mari, Havertz, Lokonga czy Zinczenko. Racja, nie wiem o czym mówię xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?