Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ParlesCuyol5
Silna masz wolę xD
0
@TR3YWAY
Czipsy to chuj, mi się już piwo kończy
8
Kounde wraca do coraz lepszej dyspozycji, za to Balde dalej szoruje po dnie. Niesamowicie słaby jest.
13
Niesamowite jakie od dłuższego czasu problemy ma Yamal z minięciem szybkościowym jakiegokolwiek rywala
0
Po co Yamal? Bagdad dałby radę…
17
Mocna odklejka EA
1
@Frimpong
Nie obiecuj Pan dobre?
4
Baila Vini! XDD
20
Álvaro Arbeloa:
„Xabi Alonso powiedział na swojej pierwszej konferencji prasowej, że chce grać w piłkę nożną w stylu rock and rolla.
Moja filozofia to zwycięstwo. To ta sama filozofia, która uczyniła ten klub najbardziej utytułowanym w historii futbolu”.
Wyniki Álvaro Arbeloi w rezerwach w tym sezonie:
19 spotkań 10 zwycięstw 1 remis 8 porażek
Bilans bramek: 25–25
XDDD
0
@PiotrekAkReal
A jest tam opcja żeby zawodnicy robili za trenera? U was to modne ostatnio
0
@Katalończyk 99
Zapomnij, nie zniósłbym jego ryja w koszulce Barcelony
1
Nie wiem ile w tym prawdy ale ja się nie dziwię. Bez niego to walka o utrzymanie xD
https://x.com/_reddevils_pl/status/2011347183661171069
1
Komentarz usunięty
1
Frimpong w debiut roku? Taki z niego debiutant jak z Arbeloi niezależny trener xD
0
Nie mogę patrzeć na jego mordę. Jak sobie przypomnę jakim był chamem na boisku to aż mnie wykręca. Rozumiem skąd ksywa nowy Mou
5
Oj tak, zmęczony Jurgen marzy o tym żeby użerać się z Mbappe z jego stara na plecach, czy z Viniciusem który chce tylko grać w piłkę :DD
30
Burdel w Realu Madryt? Z jednej strony fajnie, ale z drugiej strony zajebiście
1
@szymonekk
Negreira1!1!1!
39
Niesamowity jest. Przepraszam że kiedykolwiek Cię skrytykowałem kapitanie.
0
@takisobiektos
Czyli noszą buty na rzepy. Trzeba im wybaczyć
0
@BorzyKrzys
Ale kto go w Polsce nie szanuje? Kibice realu? Kogo obchodzi zdanie nizin intelektualnych? Każdy kto potrafi zasznurować sobie buty, doceni Roberta za całokształt jego kariery, i za to że w jego wieku topka piłkarzy dawno była na emeryturze, a on se pyka po 30/40 bramek na sezon w lidze top 5
1
@Pedri16Future
Lubią lubią, zwłaszcza w poprzedniej akcji gdzie vinicius doskoczył do Raphinhi i się pruł jak stare gacie
2
@AduŚ07
Też jestem za tym, żeby w przypadku tak obrzydliwych symulek Var dawał informację głównemu. Odechciałoby sie każdemu takich akcji.
2
@BORO_12 typowy inżynier
18
Kowalczyk co po kilku głębszych odpalił tryb bestii. Język faktów został tutaj użyty
Hatfu na was białe siersciuchy
2
Wyciekł filmik ostatniej rozmowy Xabiego z Mbappe i Viniciusem xD
15
I tutaj oczywiście też bez kartki?
2
No to zaraz poleci Lysy z Liverpoolu XD
0
@Zoker
A sprawdza sie? Przepiękny goleador z niego. Ani dobry ani tani. Litości. Dobrze, wymieniłeś dobrych zawodników. A teraz przypomnij mi ile zdobyli z Arsenalem mistrzostw kraju? Tak myślałem. Trust the process czy jak wy to tam mówicie
0
@Zoker
Vieira, Tomiyasu, Mari, Havertz, Lokonga czy Zinczenko. Racja, nie wiem o czym mówię xD