6

@Lionel_Messi10

Po chłopie? Chłop to po 3 czy 4 takich jeszcze idzie do żabki po 2x200 gorzkiej z miętą.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FC33

Nie pierwsza i nie ostatnia.

16

Tym bardziej wielki szacunek dla Ciebie wodzu, że rzeźbisz z tej gliny wyniki ponad stan.

4

No nie wiem, notatnik twierdzi że to kolejny żołnierz Negreiry

0

@LukaszFan

Czyli nie ma na co liczyć

7

@LukaszFan

Po stronie Cubarsiego i Martina też

0

@Dankho94isback

Do Juve dla kasy?

3

@KamQiX

Wszystko jest piękne i zajebiste kiedy na dyszce wrzuciłeś pixe

19

Wyszła nowa aktualizacja CS’a



16

@Kris_OK

Nie rozpoznawalny, reprezentant Portugalii, były zawodnik takich klubów jak Manchester City, Juventus grający w Barcelonie czy Bayernie. Okeeeeej xDDD


Hahahaha @Kapitan hawk patrz, kolejny podszywany. Przestrzel jego komentarze

1

@Comentateiro

Przy naszej szkapie w defensywie i ofensywie która gra jako LO to i tak wychodzimy na plus

0

@TaughtMule

Q tym klubie nigdy nie będzie normalnie…

1

@July_6_BcN

Może na Grand Prix Sosnowca?

3

@Luciano99

Napisałbym żebyś wysłał @Kessiego, ale patrząc na brzuch Laporty, to przypuszczam że nie posiada on roweru

0

@macio_944

Kounde na stoperze? Kabaret w obronie to coś czego mamy pod dostatkiem

2

Ja tylko mam nadzieję, że sprowadzenie Cancelo jest oparte na decyzji Flicka, a nie grubego i portugalskiego podnóżka tylko dlatego żeby utrzymać relacje z Mendesem.

5

Woooow, cieszymy się że nie kontuzjowany piłkarz z ważnym kontraktem leci z drużyną na superpuchar xD

1

@Patry10

Co nie znaczy że powinni być podstawowymi stoperami w Barcelonie, do czego odnosił się mój komentarz

10

Flip i Flap. Żaden w obecnej dyspozycji nie powinien być podstawowym stoperem, ale że mamy sytuację finansową jaką mamy, to pozostaje co mecz odmawiać cztery zdrowaśki żeby rywal tego nie wykorzystał.

1

@mrboom

Też prawda. Ale znając ich „co mają zrobić” to zaraz dadzą mu nowy kontrakt xD

5

@zdrastfujcie

Dokładnie jak kolega wyżej, odnosiłem się do Martina a nie Joana

1

@raben24

Ale ma za to liczby, których nie ma np. Nico Williams

1

@Czyhrynski

To był/jest/będzie zawodnik na klub środka tabeli. Czym prędzej to do nich dotrze tym lepiej.

0

I to była najlepsza interwencja uszatego w tym meczu. Szkoda że wraca do dawnej dyspozycji.

1

@Beztroskii

Ostatnim stwierdzeniem którego użyłbym odnośnie naszej kadry to „potęga”

14

Nawet mnie to bawi xD



0

@juarez

Ależ bzdurne tłumaczenie zawodnika. Sprawy prywatne to sprawy prywatne, nie miesza się ich z zawodowymi. Z drugiej strony skąd narracja że to ona nie dowiozła?

6

@Comentateiro

Nawet nie chciało mi sie wczoraj wchodzić w polemikę z niektórymi, co płakali nad oceną Yamala. Chłop miał chyba najwięcej kluczowych podań, a w ataku zrobił więcej niż Rash, Raphinha i śledziu razem wzięci.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?