Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Lionel_Messi10
Po chłopie? Chłop to po 3 czy 4 takich jeszcze idzie do żabki po 2x200 gorzkiej z miętą.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FC33
Nie pierwsza i nie ostatnia.
16
Tym bardziej wielki szacunek dla Ciebie wodzu, że rzeźbisz z tej gliny wyniki ponad stan.
4
No nie wiem, notatnik twierdzi że to kolejny żołnierz Negreiry
0
@LukaszFan
Czyli nie ma na co liczyć
7
@LukaszFan
Po stronie Cubarsiego i Martina też
0
@Dankho94isback
Do Juve dla kasy?
3
@KamQiX
Wszystko jest piękne i zajebiste kiedy na dyszce wrzuciłeś pixe
19
Wyszła nowa aktualizacja CS’a
16
@Kris_OK
Nie rozpoznawalny, reprezentant Portugalii, były zawodnik takich klubów jak Manchester City, Juventus grający w Barcelonie czy Bayernie. Okeeeeej xDDD
Hahahaha @Kapitan hawk patrz, kolejny podszywany. Przestrzel jego komentarze
1
@Comentateiro
Przy naszej szkapie w defensywie i ofensywie która gra jako LO to i tak wychodzimy na plus
0
@TaughtMule
Q tym klubie nigdy nie będzie normalnie…
1
@July_6_BcN
Może na Grand Prix Sosnowca?
3
@Luciano99
Napisałbym żebyś wysłał @Kessiego, ale patrząc na brzuch Laporty, to przypuszczam że nie posiada on roweru
0
@macio_944
Kounde na stoperze? Kabaret w obronie to coś czego mamy pod dostatkiem
2
Ja tylko mam nadzieję, że sprowadzenie Cancelo jest oparte na decyzji Flicka, a nie grubego i portugalskiego podnóżka tylko dlatego żeby utrzymać relacje z Mendesem.
17
Gołt
https://x.com/m10update/status/2007901043762552972
5
Woooow, cieszymy się że nie kontuzjowany piłkarz z ważnym kontraktem leci z drużyną na superpuchar xD
1
@Patry10
Co nie znaczy że powinni być podstawowymi stoperami w Barcelonie, do czego odnosił się mój komentarz
10
Flip i Flap. Żaden w obecnej dyspozycji nie powinien być podstawowym stoperem, ale że mamy sytuację finansową jaką mamy, to pozostaje co mecz odmawiać cztery zdrowaśki żeby rywal tego nie wykorzystał.
1
@mrboom
Też prawda. Ale znając ich „co mają zrobić” to zaraz dadzą mu nowy kontrakt xD
5
@zdrastfujcie
Dokładnie jak kolega wyżej, odnosiłem się do Martina a nie Joana
1
@raben24
Ale ma za to liczby, których nie ma np. Nico Williams
1
@Czyhrynski
To był/jest/będzie zawodnik na klub środka tabeli. Czym prędzej to do nich dotrze tym lepiej.
0
I to była najlepsza interwencja uszatego w tym meczu. Szkoda że wraca do dawnej dyspozycji.
1
@Beztroskii
Ostatnim stwierdzeniem którego użyłbym odnośnie naszej kadry to „potęga”
14
Nawet mnie to bawi xD
0
@juarez
Ależ bzdurne tłumaczenie zawodnika. Sprawy prywatne to sprawy prywatne, nie miesza się ich z zawodowymi. Z drugiej strony skąd narracja że to ona nie dowiozła?
6
@Comentateiro
Nawet nie chciało mi sie wczoraj wchodzić w polemikę z niektórymi, co płakali nad oceną Yamala. Chłop miał chyba najwięcej kluczowych podań, a w ataku zrobił więcej niż Rash, Raphinha i śledziu razem wzięci.