14

1

@Vegeta88

Na pontonie nie ma ulic

4

Obiektywni w nowym roku odpalając TV



0

@NeroTFP1

Było od razu upierdolic na rok w tej samej klasie. Dla tych co lubią marcepan jest oddzielne miejsce w piekle

0

@RoberDzik

No dobra, tylko zostaje pytanie który z nich to El Jarek i który to Leszczu

0

Ale ten Foden jest przereklamowany xD

0

@19xavi93

Czemu? Brać go, drogi w utrzymaniu wiecznie kontuzjowany obrońca to coś czego nam trzeba xD

0

Ake już się nagrał xDDD

3

Ależ ten Liverpool chodzi, niesamowita drużyna, jakby wydać jeszcze z 400mln na transfery to może jakaś bramka by padła

1

No dobra, pijesz albo żeś mięczak

Wujek Władek wstal




2

@Luciano99

Namówił

13

Dobra, 01.01.2026 to chyba dobra data żeby dać Jude Bellinghama do najlepszej jedenastki roku?

2

To ja gdy jakiś madryciok próbuje się ze mną kłócić


0

@Hasszz

Od dupy strony owszem xD

15

Ehh, nowy rok a Real Madryt dalej jest najbardziej obrzydliwym klubem na świecie

0

@Hasszz

Ona albo Lisowska xd

1

Swizdu gwizdu, i somsiada siano poszło w pizdu hehe

9

Nie wiem kto lepiej udaje.

Anders że śpiewa na sylwestrze, czy obiektywni kibice Realu na tej stronie

2

@Sulimo

Na 3/4 płyty, obracane przyciskiem. Ale to było sprzęciwo

0

@Gibbon_FCB

U mnie siedzi, za dwie minuty wróci
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@NeroTFP1

Niesamowite marnotrawstwo hajsu xD

2

@NeroTFP1

On co roku nie jest u nas na Sylwestra? xD

3

@clyde

A kto jest? xD

4

Donatan, za wypromowanie tego paszkwila w piekle nie będzie dla Ciebie litości

0

@Roobo

Niedługo wjedzie pacman

3

@Sulimo

Niektórzy czasem mają cudze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@FanVictoraIbarbo

Przedłużenie kontraktu to nic innego jak działanie na szkodę klubu. Masakra

1

@Chudini123

Okej, a kasy z Barca Studios nie dostaliśmy, ale niech mu udowodnią że to nie był wał xD

1

@Sulimo

Tak, ale sos z czikera miodowo musztardowy to goat

3

@Kessie



GOAT

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?