Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Madrycioki na X’ie w ryk
https://x.com/grok/status/2007006955211006104
1
@Vegeta88
Na pontonie nie ma ulic
4
Obiektywni w nowym roku odpalając TV
0
@NeroTFP1
Było od razu upierdolic na rok w tej samej klasie. Dla tych co lubią marcepan jest oddzielne miejsce w piekle
0
@RoberDzik
No dobra, tylko zostaje pytanie który z nich to El Jarek i który to Leszczu
0
Ale ten Foden jest przereklamowany xD
0
@19xavi93
Czemu? Brać go, drogi w utrzymaniu wiecznie kontuzjowany obrońca to coś czego nam trzeba xD
0
Ake już się nagrał xDDD
3
Ależ ten Liverpool chodzi, niesamowita drużyna, jakby wydać jeszcze z 400mln na transfery to może jakaś bramka by padła
1
No dobra, pijesz albo żeś mięczak
Wujek Władek wstal
2
@Luciano99
Namówił
13
Dobra, 01.01.2026 to chyba dobra data żeby dać Jude Bellinghama do najlepszej jedenastki roku?
2
To ja gdy jakiś madryciok próbuje się ze mną kłócić
0
@Hasszz
Od dupy strony owszem xD
15
Ehh, nowy rok a Real Madryt dalej jest najbardziej obrzydliwym klubem na świecie
0
@Hasszz
Ona albo Lisowska xd
1
Swizdu gwizdu, i somsiada siano poszło w pizdu hehe
9
Nie wiem kto lepiej udaje.
Anders że śpiewa na sylwestrze, czy obiektywni kibice Realu na tej stronie
2
@Sulimo
Na 3/4 płyty, obracane przyciskiem. Ale to było sprzęciwo
0
@Gibbon_FCB
U mnie siedzi, za dwie minuty wróci
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@NeroTFP1
Niesamowite marnotrawstwo hajsu xD
2
@NeroTFP1
On co roku nie jest u nas na Sylwestra? xD
3
@clyde
A kto jest? xD
4
Donatan, za wypromowanie tego paszkwila w piekle nie będzie dla Ciebie litości
0
@Roobo
Niedługo wjedzie pacman
3
@Sulimo
Niektórzy czasem mają cudze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@FanVictoraIbarbo
Przedłużenie kontraktu to nic innego jak działanie na szkodę klubu. Masakra
1
@Chudini123
Okej, a kasy z Barca Studios nie dostaliśmy, ale niech mu udowodnią że to nie był wał xD
1
@Sulimo
Tak, ale sos z czikera miodowo musztardowy to goat
3
@Kessie
GOAT