0

@turhiay

Mastantuono ofensywy

2

Teraz tylko czekam na powrót Gaviego

1

Carvajal hahahahaahah

3

Cwiakala konusie, czekam za kolejnymi pochwałami hujsena xDDD jaki to genialny zawodnik hahaha

23

Ale słodki piesio



1

Matko, miej nas w opiece, Araujo wchodzi xD

0

Dawać Casado za Yamala

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Hahahahaha Careras to ma kurwa immunitet czy co

3

Ściąga Raphinhe który biega jak szalony w pressingu i ma świetne karne? Żeby to się nie zemściło

0

O Boże uszaty błagam, nie odjeb Interu mi tutaj…

1

Carerasa już nie powinno być na boisku. Dramat sedzia

0

@kuz

Za 4, 10 to za duzo

0

Hahahaha sędzia jaki wkurwiony xDDDD

0

@Cobra303

Myślę że wejdzie pod koniec na kilka minut

0

Valverde bez kartki? Hahahaha

0

Araujo wrócił z klasztoru i zaraz będzie napierdalał technicznego

7

Taktyczny faul przed polem to żółta kartka, chyba że grasz z Realem xDD co za śmieć

5

O, sędzia w tunelu mówi Thibo że wszystko będzie dobrze xD

0

@Dieselzor

A do czego Ci Var?

2

@blakkudium

Brawo sędzia

6

Żeby tylko nie było tak, że jakiś Jude nam wciśnie farfocla w 85/89 minucie bo mnie skręci

14

Jak się bawić to się bawić, drzwi wyjebać okna wstawić. Dawać Araujo za Cubarsiego xD

3

Dawaj Cancelo, bo dłużej na Cubarsiego na SO nie mogę patrzeć…

0

@FCB24

Dwa razy korkiem w kostkę, bez kartki, racja. Jestem nienormalny xD

9

Szmata z gwizdkiem. Caritas bez żółtej, i gramy dopóki Real nie strzeli

1

51 minuta przy 3 doliczonych hahahahahaah

0

A ten śmieć długo będzie jeszcze kopał bez kartki?

2

Ale wylew w obronie…

0

Boże Raphinha coś ty zrobił….

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?