Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Zoker
W czym się sprawdziło? Zinczenki i inne tego typu? Nie chce mi się teraz szukać dokładnie wszystkich nazwisk, ale mówienie że większość piłkarzy za wydany bilion plus się sprawdziła to skrajna głupota. Tym bardziej że oni w dalszym ciągu są bez ligi, a o lidze mistrzów nie wspomnę
0
@Zoker
To wina Arsenalu że wydaje gruby hajs na ogórków. Nikt nie ma tak dobrej szkółki, ale Arsenal wcale nie ma takiej słabej.
9
Ale to Arteta był wyżej ostatnio xDDD
0
@Damiano095
Strzał wślizgiem Yamala w środek bramki, strzał Marcusa obok bramki. A to wszystko przed strzałami Realu w doliczonym czasie.
1
@Barca_bwo
Może faktycznie przedstawił solówkę z parkingu
9
Tutaj mamy przedstawionego strzelca gola, który przypomniał sobie że to nie La Liga, tylko jakiś tam nieistotny super pucharek
21
Nie obchodzi nas zdanie ruchacza kobiet swoich kolegów.
Ps. xG 2.6 vs 1.3 - racja, mogliście xDD
1
@buglikos
Nie wiem czy można być słabszym od Cubarsiego. Niech zagra za Hiszpana, gorszy nie będzie a może ławka zmobilizuje go do powrotu na swój poziom
1
@szymonekk
Może dla Fermina jego zachowanie było dobre, ale dla mnie też
3
@Kuchar
Nie no, szanujmy się. Żaden moment nie jest dobry żeby wchodzić wyprostowana noga pół metra nad ziemią w nogę rywala.
3
@Eto'o9 R10
Ja bym się zastanowił jeszcze nad Valverde. Chłop jest wyceniony na 120mln tylko dlatego że ma mocne uderzenie i dużo biega
1
@barcanawieki
A on nie jest w Belgii?
60
Hahahahah ale zaorał xD
47
Można zrobić szpaler Realowi? Można
8
Nie no, taki as to musi być w 11 sezonu
4
@tomek8756
Miło że jest świadomy, że gol Gonzalo padł z niczego
0
@Gaucho
Chłop myśli, któremu koledze babę obrócić na pocieszenie
2
@LOPEZ16
Tak, ale Carreras miał dwa stemple na kostce Yamala i oba bez kartki, pierwszą dostał za taktyczny chyba po 70 minutach xD
2
@LOPEZ16
Asencio?
Carreras : Buenas noches
2
Najlepszy moment finału? Zdecydowanie reakcja sędziego na gola Raphy na 3:2 :D
3
@norbi77
Czerwo słuszne, doliczony czas dyskusyjny, ale brak czerwa Carrerasa to kryminał
1
@Katalończyk 99
Warto dodać że wpuścił nie wyleczonego chłopa, który miał 8 kontaktów z piłką xDDD
6
@MichalZZZ
Że nie dostał fotek od Asencio
33
To jest mocne. Życzę mu okienka transferowego na które zasługuje
29
A teraz całkiem poważnie. Nie lubię zawodników Realu Madryt, ale Mbappe należy się szacunek. Szacunek, że przeleciał 7000 km żeby zobaczyć jak Barca wygrywa Superpuchar
7
Może i Real Madryt dzisiaj przegrał, ale niech was to nie zwiedzie, bo to w dalszym ciągu najbardziej obrzydliwy klub na świecie
0
Laporta, proszę zwyj z Pereza xD
0
@turhiay
Mastantuono ofensywy
2
Teraz tylko czekam na powrót Gaviego
1
Carvajal hahahahaahah