Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Każdy ciśnie po Yamalu, a ja zapytam- Fermin to gra czy w szatni siedzi?
3
I bez kartki xDDD
2
@Safrani
To jesteś jednym z 19 kibiców którzy cieszyli się z jej zwycięstwa. Gratki
0
@Chimera
Nie wiem czy to taki amatorski poziom to raz, a dwa że wyścig 24h Le Mans na pewno nie jest amatorski
5
Tak sobie oglądam wyniki tego plebiscytu i nasuwa mi się jedno, bardzo ważne pytanie… kogo interesują kurwa kajaki?
2
„Ferran Correas (Sport): Barcelona ma nadzieję, że w lecie wróci do zasady 1:1”
Gruby, a to nie tak że jak byście chcieli to byście wrócili? XD
1
@blakkudium
Takie imprezy przed meczem? Aha
0
@Kubsoleon
Co nie zmienia faktu że przy naszych brakach w obronie, przedłużenie jego kontraktu to czysty idiotyzm. Chyba że odejdzie Araujo, i Barca kupi dwóch stoperów, ale święta to już byly
0
@FcPortoFan1999
I czego krzyczysz czego krzyczysz
19
Co to były za piękne czasy…
https://x.com/aymallseven/status/2009754681371938866
1
@blakkudium
Zastąpi Cristiano Penalty na 100%
3
A później dźwignie i płacz że nie ma 1:1 jak są kontrakty zawodników którzy są wiecznie kontuzjowani xD brawo szwagry
4
Pomoc w trofeach? Dej mnie karnego
2
@blakkudium
Ale jakie rozłożenie pensji jak on ma pół roku kontraktu xDD
2
@esem91
Ale tu niechorzy o obiektywizm, tylko o propagandę madryckiej telewizji.
0
@D10SLEO
Usuń, za to ban jest
18
Liczę na powtórkę
1
@norbi77
RmTV walczy z przekrętami z kutaloni heheh
6
Ale rozbawiło xDD
5
@Kapitan hawk
No i w sumie karny dla Realu
0
@Faro
Akurat mieć przeciwko sobie kilku upośledzonych kibiców z notatnika to żaden wyznacznik xD
4
@Kapitan hawk
Nie nie, na X przeczytałem „ za mały impet nawet na żółtą” xDDD
40
Czysto w piłkę, barca opłacała sędziów korupcja negreira 15 lig mistrzów y nada mas
2
@Pawlusek
Nie będzie też mapeta. Mam nadzieję że Yamal nie da żadnej durnej Storki na insta i będzie git
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sergio5
Gdzie wady?
4
Monkey, mogłeś zrobić show na boisku a nie poza nim
0
A ten co usiadł przy jednym stole z Messim i Cristiano to gra?
0
@scoobyP
Real zaczyna grać lepiej? XD
2
@partymaker
Niesamowite. W sensie ja nie neguje jego umiejętności, ale Są tam „więksi” którzy notorycznie dają dupy, a on wyjeżdża z Gonzalo xD