2

Każdy ciśnie po Yamalu, a ja zapytam- Fermin to gra czy w szatni siedzi?

3

I bez kartki xDDD

2

@Safrani

To jesteś jednym z 19 kibiców którzy cieszyli się z jej zwycięstwa. Gratki

0

@Chimera

Nie wiem czy to taki amatorski poziom to raz, a dwa że wyścig 24h Le Mans na pewno nie jest amatorski

5

Tak sobie oglądam wyniki tego plebiscytu i nasuwa mi się jedno, bardzo ważne pytanie… kogo interesują kurwa kajaki?

2

„Ferran Correas (Sport): Barcelona ma nadzieję, że w lecie wróci do zasady 1:1”


Gruby, a to nie tak że jak byście chcieli to byście wrócili? XD

1

@blakkudium

Takie imprezy przed meczem? Aha

0

@Kubsoleon

Co nie zmienia faktu że przy naszych brakach w obronie, przedłużenie jego kontraktu to czysty idiotyzm. Chyba że odejdzie Araujo, i Barca kupi dwóch stoperów, ale święta to już byly

0

@FcPortoFan1999

I czego krzyczysz czego krzyczysz

19

1

@blakkudium

Zastąpi Cristiano Penalty na 100%

3

A później dźwignie i płacz że nie ma 1:1 jak są kontrakty zawodników którzy są wiecznie kontuzjowani xD brawo szwagry

4

Pomoc w trofeach? Dej mnie karnego



2

@blakkudium
Ale jakie rozłożenie pensji jak on ma pół roku kontraktu xDD

2

@esem91

Ale tu niechorzy o obiektywizm, tylko o propagandę madryckiej telewizji.

0

@D10SLEO

Usuń, za to ban jest

18

Liczę na powtórkę



1

@norbi77

RmTV walczy z przekrętami z kutaloni heheh

6

Ale rozbawiło xDD



5

@Kapitan hawk

No i w sumie karny dla Realu

0

@Faro

Akurat mieć przeciwko sobie kilku upośledzonych kibiców z notatnika to żaden wyznacznik xD

4

@Kapitan hawk

Nie nie, na X przeczytałem „ za mały impet nawet na żółtą” xDDD

40

Czysto w piłkę, barca opłacała sędziów korupcja negreira 15 lig mistrzów y nada mas



2

@Pawlusek

Nie będzie też mapeta. Mam nadzieję że Yamal nie da żadnej durnej Storki na insta i będzie git

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sergio5

Gdzie wady?

4

Monkey, mogłeś zrobić show na boisku a nie poza nim

0

A ten co usiadł przy jednym stole z Messim i Cristiano to gra?

0

@scoobyP

Real zaczyna grać lepiej? XD

2

@partymaker

Niesamowite. W sensie ja nie neguje jego umiejętności, ale Są tam „więksi” którzy notorycznie dają dupy, a on wyjeżdża z Gonzalo xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?