Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@clyde
A kto jest? xD
4
Donatan, za wypromowanie tego paszkwila w piekle nie będzie dla Ciebie litości
0
@Roobo
Niedługo wjedzie pacman
3
@Sulimo
Niektórzy czasem mają cudze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
0
@FanVictoraIbarbo
Przedłużenie kontraktu to nic innego jak działanie na szkodę klubu. Masakra
1
@Chudini123
Okej, a kasy z Barca Studios nie dostaliśmy, ale niech mu udowodnią że to nie był wał xD
1
@Sulimo
Tak, ale sos z czikera miodowo musztardowy to goat
3
@Kessie
GOAT
5
@Sulimo
*kradnie
2
@ZwyklyCuler48
Jaka niechęć?
1
Ciapak w kominiarce w Katowicach halo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
19
Szczęśliwego nowego roku!
3
A kto mu wypomni brak 1:1, szemrane operację itd? Niesamowite kółko wzajemnej adoracji
0
@Criss18Barca
Poczekaj poczekaj, Frecso truskawkowe się chłodzi
0
A co z Christensenem? Przecież on już w tym sezonie nie wróci. Podziękować, wyrejestrować, zapomnieć
0
@FcPortoFan1999
Masz 11 lat?
0
@FcPortoFan1999
Jedyna dwójka Arsenalu to ta, która zrobi przed kiblem na koniec sezonu gratulując City mistrzostwa
1
@Luciano99
Jestem ciekawy, który z tych trenerów poza LE, ulepiłby tak naszą drużynę, jak zrobił to potężny Niemiec.
0
@kanver_
Arteta może jest za to, że wydał ponad miliard euro na swój projekt, który nie może wygrać ligi
0
@FcPortoFan1999
Nie widzę go na 4 miejscu
0
@FcPortoFan1999
Nic dziwnego? Błagam xD
5
Co tam robi Arteta xDD
3
@Rupert_Haubica
Z tym że Balde już nawet ładnie nie atakuje.
5
Manchester United to najwięksi frajerzy ostatniej dekady
1
Gdzie można obstawić że Gyokeres będzie miał w pierwszej połowie więcej kontaktów ze swoją fryzurą niż z piłka?
1
Czyli już wiemy że Mendes sam co roku przyznaje sobie nagrodę najlepszego agenta xD
3
@blakkudium
Tragiczny zawodnik. Szwagry gotujo xD
1
@LukaszFan
Chłop ma 18 lat, jest jednym z najlepszych na świecie w tym samym wieku gdy Ronaldo walczył z opryszczką. Na prawdę, trzeba mieć „zapas” względem jego oceny, bo to jeszcze smarkacz. No chyba że jest się fanem footrolla, to inna gadka
1
@AlexDark00
Ten sam Lewy który był naszym najlepszym środkowym napastnikiem. Dokładnie o nim mówisz :D