3

@clyde

A kto jest? xD

4

Donatan, za wypromowanie tego paszkwila w piekle nie będzie dla Ciebie litości

0

@Roobo

Niedługo wjedzie pacman

3

@Sulimo

Niektórzy czasem mają cudze ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

0

@FanVictoraIbarbo

Przedłużenie kontraktu to nic innego jak działanie na szkodę klubu. Masakra

1

@Chudini123

Okej, a kasy z Barca Studios nie dostaliśmy, ale niech mu udowodnią że to nie był wał xD

1

@Sulimo

Tak, ale sos z czikera miodowo musztardowy to goat

3

@Kessie



GOAT

5

@Sulimo

*kradnie

2

@ZwyklyCuler48

Jaka niechęć?

1

Ciapak w kominiarce w Katowicach halo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

19

Szczęśliwego nowego roku!


3

A kto mu wypomni brak 1:1, szemrane operację itd? Niesamowite kółko wzajemnej adoracji

0

@Criss18Barca

Poczekaj poczekaj, Frecso truskawkowe się chłodzi

0

A co z Christensenem? Przecież on już w tym sezonie nie wróci. Podziękować, wyrejestrować, zapomnieć

0

@FcPortoFan1999

Masz 11 lat?

0

@FcPortoFan1999

Jedyna dwójka Arsenalu to ta, która zrobi przed kiblem na koniec sezonu gratulując City mistrzostwa

1

@Luciano99

Jestem ciekawy, który z tych trenerów poza LE, ulepiłby tak naszą drużynę, jak zrobił to potężny Niemiec.

0

@kanver_

Arteta może jest za to, że wydał ponad miliard euro na swój projekt, który nie może wygrać ligi

0

@FcPortoFan1999

Nie widzę go na 4 miejscu

0

@FcPortoFan1999

Nic dziwnego? Błagam xD

5

Co tam robi Arteta xDD


3

@Rupert_Haubica

Z tym że Balde już nawet ładnie nie atakuje.

5

Manchester United to najwięksi frajerzy ostatniej dekady

1

Gdzie można obstawić że Gyokeres będzie miał w pierwszej połowie więcej kontaktów ze swoją fryzurą niż z piłka?

1

Czyli już wiemy że Mendes sam co roku przyznaje sobie nagrodę najlepszego agenta xD



3

@blakkudium

Tragiczny zawodnik. Szwagry gotujo xD

1

@LukaszFan

Chłop ma 18 lat, jest jednym z najlepszych na świecie w tym samym wieku gdy Ronaldo walczył z opryszczką. Na prawdę, trzeba mieć „zapas” względem jego oceny, bo to jeszcze smarkacz. No chyba że jest się fanem footrolla, to inna gadka

1

@AlexDark00

Ten sam Lewy który był naszym najlepszym środkowym napastnikiem. Dokładnie o nim mówisz :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?