Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
No i klasa
2
@Eklerek
Na czekoooladeee poczułem chęęęć
0
@AduŚ07
To podobno fake video jest
2
@Bobo25
To też, ale wszyscy wiemy jaki wpływ na wielu zawodników ma jego najbliższe otoczenie. Przykłady Neymara, Rabiota czy ostatni Nico są chyba tego wyśmienitym przykładem
7
Rozkład jazdy jest znany. Oby ojciec mu nie zepsuł kariery
3
@Jakchcesz
Dziwne, -4 a typ nie czuję świąt
4
Panie Flick, transfery są dla klubów z 1:1, dla pana mamy przedłużenie Christensena
6
@Jakchcesz
No to ciekawe, wychodzi na to że co region to inaczej. U nas w centralnej Polsce jest tak, że wujaszek zawsze w wannie już czekał i to do niego się wchodziło a nie odwrotnie
2
Bilbao na dziurę xDD brawo braciaki, walczycie o trofea xD
8
@matirix20
1.Doue
2. Yildiz
3. Na chuj nam Cherki?
3
@Derean
Dziwisz się? Powiedział w biurze że potrzebuje nowego stopera, na co gruby mu odpowiedział że dostanie przedłużenie połamanego wiecznie Christensena xD
1
@KRISU77
Za dobry na pierwszą ligę
2
Może Christensen mu odstąpił swojego burgera na którym była drużyna. Niesamowite jest to co się w tym klubie wyprawia
20
Wojtula, jakim Ty jesteś szefem xDDDD
1
@blakkudium
Potężny ten transfer Isaka. Karma?
1
@NeroTFP1
Niesamowite, jak dużo szynki musiał Laporta Negreirze zanieść, żeby osiągnąć takie wyniki. Brawo Lapcio, oby tak dalej
3
@BulaKG
Ja bym się pozbył i ding donga. Swoją drogą wymowne, że wszyscy są „kapitanami” xD
11
@kuz
„Ale bym se wpuścił coś po krótkim słupku”
11
To jest ta atmosfera, to jest ten kapitan
1
Warto jednak poznać okoliczności tej wypowiedzi. Może dowiedział się, że jego żona jest kukuryną w pod madryckim bałaganie
6
@LAMC_10
Ich problemem nie jest brak strony, a niedostateczna ilość zażywanych leków
0
@Kapitan hawk
Miałem Cię oznaczyć właśnie, bo też wbiłem w jego komentarze. Niesamowity 13 latek się trafił
2
@kubix05
Mam kilka takich do dzis
6
Może to Stary Marcina Dubiela, i wszędzie widzi jedenastki?
7
@Kapitan hawk
Ale co po 15 minutach lapsy go zmieniać chciały na Roonego to Iksde
0
No i 1:1 United remisuje
0
United na dziurę xd
29
Raphinha podpisuje autografy. Co to jest za człowiek. Duma że gra w Barcelonie
4
Minus dla Flicka za pomijanie Bagdada. Zupełnie jak z Torre, zagrał dobry mecz i ława na uj wie ile.
1
@Kasy
Jedyny numer na jaki on może liczyć to na numer Taxi, żeby na lotnisko jechać