7

No i klasa



2

@Eklerek

Na czekoooladeee poczułem chęęęć

0

@AduŚ07

To podobno fake video jest

2

@Bobo25

To też, ale wszyscy wiemy jaki wpływ na wielu zawodników ma jego najbliższe otoczenie. Przykłady Neymara, Rabiota czy ostatni Nico są chyba tego wyśmienitym przykładem

7

Rozkład jazdy jest znany. Oby ojciec mu nie zepsuł kariery



3

@Jakchcesz

Dziwne, -4 a typ nie czuję świąt

4

Panie Flick, transfery są dla klubów z 1:1, dla pana mamy przedłużenie Christensena

6

@Jakchcesz

No to ciekawe, wychodzi na to że co region to inaczej. U nas w centralnej Polsce jest tak, że wujaszek zawsze w wannie już czekał i to do niego się wchodziło a nie odwrotnie

2

Bilbao na dziurę xDD brawo braciaki, walczycie o trofea xD

8

@matirix20

1.Doue
2. Yildiz
3. Na chuj nam Cherki?

3

@Derean

Dziwisz się? Powiedział w biurze że potrzebuje nowego stopera, na co gruby mu odpowiedział że dostanie przedłużenie połamanego wiecznie Christensena xD

1

@KRISU77

Za dobry na pierwszą ligę

2

Może Christensen mu odstąpił swojego burgera na którym była drużyna. Niesamowite jest to co się w tym klubie wyprawia

20

Wojtula, jakim Ty jesteś szefem xDDDD



1

@blakkudium

Potężny ten transfer Isaka. Karma?

1

@NeroTFP1

Niesamowite, jak dużo szynki musiał Laporta Negreirze zanieść, żeby osiągnąć takie wyniki. Brawo Lapcio, oby tak dalej

3

@BulaKG

Ja bym się pozbył i ding donga. Swoją drogą wymowne, że wszyscy są „kapitanami” xD

11

@kuz

„Ale bym se wpuścił coś po krótkim słupku”

11

To jest ta atmosfera, to jest ten kapitan


1

Warto jednak poznać okoliczności tej wypowiedzi. Może dowiedział się, że jego żona jest kukuryną w pod madryckim bałaganie

6

@LAMC_10

Ich problemem nie jest brak strony, a niedostateczna ilość zażywanych leków

0

@Kapitan hawk

Miałem Cię oznaczyć właśnie, bo też wbiłem w jego komentarze. Niesamowity 13 latek się trafił

2

@kubix05

Mam kilka takich do dzis

6

Może to Stary Marcina Dubiela, i wszędzie widzi jedenastki?

7

@Kapitan hawk

Ale co po 15 minutach lapsy go zmieniać chciały na Roonego to Iksde

0

No i 1:1 United remisuje

0

United na dziurę xd

29

Raphinha podpisuje autografy. Co to jest za człowiek. Duma że gra w Barcelonie

4

Minus dla Flicka za pomijanie Bagdada. Zupełnie jak z Torre, zagrał dobry mecz i ława na uj wie ile.

1

@Kasy
Jedyny numer na jaki on może liczyć to na numer Taxi, żeby na lotnisko jechać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?