7

@Kapitan hawk

Ale co po 15 minutach lapsy go zmieniać chciały na Roonego to Iksde

0

No i 1:1 United remisuje

0

United na dziurę xd

29

Raphinha podpisuje autografy. Co to jest za człowiek. Duma że gra w Barcelonie

4

Minus dla Flicka za pomijanie Bagdada. Zupełnie jak z Torre, zagrał dobry mecz i ława na uj wie ile.

1

@Kasy
Jedyny numer na jaki on może liczyć to na numer Taxi, żeby na lotnisko jechać

1

@regatta52

Maciek Krawczyk vel Footroll

0

O, i nam się bob Marley rozjechał

0

Joan odpalił tryb kurtuła!

4

Ciekawe jak pan psycholog zareaguje na mvp dla Yamala

2

Joan co kot, fenomenalnie mieć dobrego bramkarza a nie niemiecki ręcznik

0

Co cieszynka zamknął ryje xD

0

Laaaaaamineeeee!

0

Piękne zmiany, Hansi top

0

Oby Ferran i Fermin zeszli

0

De jong go kopie i jeszcze zdziwiony że kartka xD kto mu przedłużył ten kontrakt

0

Lewa i Marcus in :D

0

Kontra Villarreal, Yamal wraca do naszego pola karnego, a Fermin se truchta w środku xDDDD

0

Wyjebcie tego Ferrana, już dość jego magii na boisku

1

Dawać Marcusa na boisko

3

@SelloutCrowd

Umie, głównie przy negocjacjach nowego kontraktu a co

16

Typowy user z notatnika :

Eeee rzułta maks eeee

https://zapodaj.net/plik-dDBXqlEyIN

6

Ten mecz to idealne potwierdzenie tego, że Pedri to nasz największy diament.

2

Gwizda na Yamala, a na MS będą chcieli mu kolbę obciosac xD

0

Kapitan Raphinha chce walić na tubę już kogoś :D szkoda że Gaviego nie ma

1

Czerwo? Co jest xD

1

Ferran co za strzał hahahah xD

0

Zastanawiam się czy włączyłem Eleven czy Comedy Central

0

Martin trzyma poziom Cubarsiego xD

2

Ferran xDDD hahahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?