Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PioteK
Z Messim wszystko było prostsze
1
@Sinirsey
Mi dużo bardziej siedział niż ten. Ten udaje FCBarce, a tamten był po prostu chujowy, Ale miał swój urok
1
@mekston
No to był bez wątpienia moment który zapadnie mi w pamięci na zawsze. Chłop w skarpecie robi asystę na Bernabeu. GOAT
43
Wesołych Świąt!
1
@tadzik447
Bo się boi że go zje
4
@Messibestplayerintheworld
Dziękujemy Panie Negreira
5
@ranger3120
Mi akurat nie. Pod tym względem Yamal to kopia Neymara, a jak Brazil był zdrowy, to był nr.1 bezdyskusyjnym
3
Cristiano Ronaldo, ależ on drybluje!
Messi:
1
@blakkudium
Christensen xD
2
@Kozinho.
Zdążysz iść do żabki po piwo, wypić pod sklepem, cofnąć się po 200 gorzkiej z miętą i tanecznym krokiem wrócić na chatę
4
@Bolton
No to się nie nadajesz
0
@szela1899 pol sezonu dobrego w beniaminku serie A i już wartość wskakuje na 65mln?
0
@marcin62 @derus problemem znowu będzie jego powrót i kontrakt.
3
Ziobro zaskoczenia
2
@NeroTFP1
Strach pomyśleć jakie mieliby staty gdyby strzelali karne i grali w Realu
3
@ViscaelBarca2007
Oj tak
https://zapodaj.net/plik-KNWwECwElO
0
@Kgorecki2500
Każdy prezent w innym opakowaniu to śmieć
https://zapodaj.net/plik-cYMgeXWWgn
9
Szefowie
2
@maroon
Bo się rozmnożyło robactwo typu onu jemu i zaśmiecają swoimi wyimaginowanymi problemami swiat
0
@July_6_BcN
A co, stary Czarny piernik beee? xD
1
@July_6_BcN
Pół litra żeby @Kessie wpadł na święta
7
@Criss18Barca
Porażka. Logicznym jest że do niektórych zawodów nie nadaje sie kobieta, a do niektórych nie nadają się mężczyźni. Tak było, jest i będzie.
0
Nie zostanie. Szwagry już rozpisały jego pensje na jakieś dwa darmowe transfery, bo o 1:1 możemy pomarzyć
1
@AlexDark00
To teraz czas na Lewego :D
15
@michaleu
U mnie okrągłe 0, bo szef musi dopłacać do interesu. Trzyma tę firmę ogólnie tylko dlatego, żebyśmy mieli pracę. Bohater którego mamy, ale na którego nie zasługujemy
1
Nawet PoP Ter Stegena próbuje zejść na kolanko
0
@AduŚ07
Z drugiej strony wideo wymowne, zamiast biec i próbować wyciągnąć chociaż kogoś z tego auta, to telefon w ręku i nagrywanie xD
0
@michal26
Po co miałby siedzieć jeszcze półtorej roku na Podlasiu? Bez sensu, niech ucieka, tu już się nie rozwinie.
5
@gumaz
115 postów dziennie, pojebane
0
@ACMaldini3
Big Mouth