0

@PioteK

Z Messim wszystko było prostsze

1

@Sinirsey

Mi dużo bardziej siedział niż ten. Ten udaje FCBarce, a tamten był po prostu chujowy, Ale miał swój urok

1

@mekston

No to był bez wątpienia moment który zapadnie mi w pamięci na zawsze. Chłop w skarpecie robi asystę na Bernabeu. GOAT

43

Wesołych Świąt!



1

@tadzik447

Bo się boi że go zje

4

@Messibestplayerintheworld

Dziękujemy Panie Negreira

5

@ranger3120

Mi akurat nie. Pod tym względem Yamal to kopia Neymara, a jak Brazil był zdrowy, to był nr.1 bezdyskusyjnym

3

Cristiano Ronaldo, ależ on drybluje!
Messi:



1

@blakkudium

Christensen xD

2

@Kozinho.

Zdążysz iść do żabki po piwo, wypić pod sklepem, cofnąć się po 200 gorzkiej z miętą i tanecznym krokiem wrócić na chatę

4

@Bolton

No to się nie nadajesz

0

@szela1899 pol sezonu dobrego w beniaminku serie A i już wartość wskakuje na 65mln?

0

@marcin62 @derus problemem znowu będzie jego powrót i kontrakt.

3

Ziobro zaskoczenia



2

@NeroTFP1

Strach pomyśleć jakie mieliby staty gdyby strzelali karne i grali w Realu

0

@Kgorecki2500

Każdy prezent w innym opakowaniu to śmieć

https://zapodaj.net/plik-cYMgeXWWgn

9

Szefowie


2

@maroon

Bo się rozmnożyło robactwo typu onu jemu i zaśmiecają swoimi wyimaginowanymi problemami swiat

0

@July_6_BcN

A co, stary Czarny piernik beee? xD

1

@July_6_BcN

Pół litra żeby @Kessie wpadł na święta

7

@Criss18Barca

Porażka. Logicznym jest że do niektórych zawodów nie nadaje sie kobieta, a do niektórych nie nadają się mężczyźni. Tak było, jest i będzie.

0

Nie zostanie. Szwagry już rozpisały jego pensje na jakieś dwa darmowe transfery, bo o 1:1 możemy pomarzyć

1

@AlexDark00

To teraz czas na Lewego :D

15

@michaleu

U mnie okrągłe 0, bo szef musi dopłacać do interesu. Trzyma tę firmę ogólnie tylko dlatego, żebyśmy mieli pracę. Bohater którego mamy, ale na którego nie zasługujemy

1

Nawet PoP Ter Stegena próbuje zejść na kolanko



0

@AduŚ07

Z drugiej strony wideo wymowne, zamiast biec i próbować wyciągnąć chociaż kogoś z tego auta, to telefon w ręku i nagrywanie xD

0

@michal26

Po co miałby siedzieć jeszcze półtorej roku na Podlasiu? Bez sensu, niech ucieka, tu już się nie rozwinie.

5

@gumaz

115 postów dziennie, pojebane

0

@ACMaldini3

Big Mouth

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?