0

Komentarz usunięty

2

@Safrani

A kto lubi sernik z rodzynkami? XD

21

Czemu ona wygląda jak ten barman z Shreka? XDD


8

Szczerze? Wolałbym teraz być w Madrycie jak u siebie, u mnie -9 a tam chociaż -4

1

@Czajka90

Dzisiaj Bentleyem dzisiaj Bentleyem

3

@Frimpong

Zawieszka taka ciężka że Aż karabin przychyliło

Niżej nawet jest obrazek uwieczniający zbliżenie @jowita do @Kessiego. Ciekawe co na to @Luciano99

11

Call of Duty : @jowitazone



0

@4drian0

Patrząc na zdjęcie, to rudy polegnie z karpiem 100%

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

@Comentateiro ale żeś jej dobrze powiedział



2

13

@gumaz

Zdecydowanie 8 i pytam Swobody czy poda mi bagaż, obczajając jej potężne siodło

1

@BORO_12

Czyli Christensen z nowym kontraktem xD

2

@blakkudium

Te pały jak nie dadzą Belinghaa to się chyba zesraja

1

@Encore

Tak samo jak Real odjechał Barcelonie w tabeli. Oh wait…

5

@tbas

Bo był nagrzany na hajs jak @Kessie na rowery

1

@blakkudium

Koszulka idealna do ortalionowych spodni i półbutów

1

@BORO_12

Bastoni

1

@Dieselzor

Ja nie lubię barszczu, więc normalnie walę wino z uszkami

0

@Katalończyk 99

To zależy kto go robi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

6

@TR3YWAY

Najpierw zajebał kawalerkę a teraz choinke? xD

2

@Crashynski
Wudeczka

0

@Rifek

Nie mam insta to Ci nie powiem :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Roobo

Ale słona rybka, trzeba pooopic kurłaa

8

@KRISU77

Wesołych, ale z tym drugim to nie przesadzajmy

1

@TR3YWAY

Jedyne za co chyba można propsowac, to że nie robi się na typowy żeński silikonowy ponton xD

11

Ta to ma parcie na szkło xD


38

Rok Galacticos w pigułce. Oby następny był równie wyborny, życzę wszystkim „obiektywnym” z tej strony


1

@Konradowskyy

Ja nie ukrywam, że przy tej przewadze punktowej którą mieliśmy myślałem że odpuszcza i będzie strata punktów. Jednak dowieźli i moich świąt nie spieprzyli :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?