Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@Safrani
A kto lubi sernik z rodzynkami? XD
21
Czemu ona wygląda jak ten barman z Shreka? XDD
8
Szczerze? Wolałbym teraz być w Madrycie jak u siebie, u mnie -9 a tam chociaż -4
1
@Czajka90
Dzisiaj Bentleyem dzisiaj Bentleyem
3
@Frimpong
Zawieszka taka ciężka że Aż karabin przychyliło
Niżej nawet jest obrazek uwieczniający zbliżenie @jowita do @Kessiego. Ciekawe co na to @Luciano99
11
Call of Duty : @jowitazone
0
@4drian0
Patrząc na zdjęcie, to rudy polegnie z karpiem 100%
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
@Comentateiro ale żeś jej dobrze powiedział
2
Oj tak, zdecydowanie tak
https://x.com/litteralyme0/status/2003622554502943138
13
@gumaz
Zdecydowanie 8 i pytam Swobody czy poda mi bagaż, obczajając jej potężne siodło
1
@BORO_12
Czyli Christensen z nowym kontraktem xD
2
@blakkudium
Te pały jak nie dadzą Belinghaa to się chyba zesraja
1
@Encore
Tak samo jak Real odjechał Barcelonie w tabeli. Oh wait…
5
@tbas
Bo był nagrzany na hajs jak @Kessie na rowery
1
@blakkudium
Koszulka idealna do ortalionowych spodni i półbutów
1
@BORO_12
Bastoni
1
@Dieselzor
Ja nie lubię barszczu, więc normalnie walę wino z uszkami
0
@Katalończyk 99
To zależy kto go robi ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
6
@TR3YWAY
Najpierw zajebał kawalerkę a teraz choinke? xD
2
@Crashynski
Wudeczka
0
@Rifek
Nie mam insta to Ci nie powiem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Roobo
Ale słona rybka, trzeba pooopic kurłaa
8
@KRISU77
Wesołych, ale z tym drugim to nie przesadzajmy
1
@TR3YWAY
Jedyne za co chyba można propsowac, to że nie robi się na typowy żeński silikonowy ponton xD
11
Ta to ma parcie na szkło xD
38
Rok Galacticos w pigułce. Oby następny był równie wyborny, życzę wszystkim „obiektywnym” z tej strony
1
@Konradowskyy
Ja nie ukrywam, że przy tej przewadze punktowej którą mieliśmy myślałem że odpuszcza i będzie strata punktów. Jednak dowieźli i moich świąt nie spieprzyli :D