Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@esem91
A tak na poważnie. Kontakt był? Tak. Czy spowodował on upadek? Nie.
Ja już widziałem kilka sytuacji w których na powtórkach był kontakt a sędziowie nie dyktowali karnych. Więc afery wielkiej bym o to nie zrobił.
12
Komentarz usunięty
0
@Bzyczekk
Btw on ma Patryk na imię, a Dzinold ma Dawid xD
3
@Bzyczekk
Booooks stooop
6
Ale to jest ciężki łeb
0
@Herato
Taki Welbeck ma 7 xD
0
Ale zobaczcie jaki gnój się w tym burdelu białym zrobił po tej zmianie Viniciusa. Teraz chłop się kopie po czole, najniżej oceniany w drużynie i Xabi go nie może zmienić. W cos ty się Alonso wjebał chłopie xD
0
Nie no, to zbyt piękne żeby dwa stołeczne kluby dzisiaj straciły punkty
2
Pieniądze leżą na ulicy. Wystarczy się schylić
https://zapodaj.net/plik-APiplFOVNc
1
@majkiii
Kacper Ter Stegen Tobiasz? Nie znam
0
@addept
I gdzie wady?
1
A tak już całkiem poważnie. Co to za placek broni w Legii? Przecież to było do wyjęcia xD
0
@mordini123 Oby w pierwszej lidze xd
4
La bambowe hejterki, tylko śmiać się z wielkiej Legii potrafią. W Mikołajki Legia przegrała 2:0 z Piastem, a teraz tylko 1:0. Jest progres a wy tylko wyzywać potraficie, Hatfu
0
Brawooo Piaaaast!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dawać Piast, czas wepchnąć starą kurłe do strefy spadkowej!
1
@KamQiX
Taka cena za Fatiego? To chyba od kilograma płacone
0
@KamilooosPL
Witamy ukrytego madrycioka
@Kapitan hawk wez chłopie wroc bo nie chce mi się za Ciebie roboty odwalać xD
1
@DragonxNF
Tylko i wyłącznie
5
@Ziemny
Bo im nie udostępnił zdjęć małoletniej
0
Realowi to powinni dawać polowe boiska do gry, tam i tak wszyscy na lewej stronie grają
1
@platki_owsiane
Alfonso xDD
1
@Laminedependencia
Messiego
0
@Laminedependencia
Weź to usuń, za oznaczanie zbanowanych są wakacje
2
@Gronek
Od razu powinien w baniak celować
2
@damian16161212
Przecież to prawie galowa 11 prześcieradeł XD
0
Łoooot? Dzieee ta muza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Luccas
Oczywiście że powinien. W innym zespole ale powinien