Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN
Potwierdzam, ma takie pod pachami
6
@Kessie niezłe zakupy, kaptur nie pomógł
0
Chciałbym doczekać się sezonu, w którym potężny Hansi Flick dostaje budżet i wolną rękę do transferów. To byłby piękny sezon.
1
@daniel32778
Czibo i Mapet zasłużenie, reszta to nieporozumienie
1
@majkiii
Może za tego mema z telefonem
0
@Laminedependencia
Żart powinien być jednak zabawny, bo te nominacje to juz bardziej w kategorii żenady
1
@Cyzix
Całą 11 żeby o kimś nie zapomnieć przypadkiem
6
Za nazwiska nominację, klasyk
1
@Konradowskyy
To jest choroszcz, tego nie zrozumiesz
0
@daniel32778
Kilka dni temu na słupie czy tam ogrodzeniu zabił siebie i pasażerkę jakiś małolat, który wstawiał tik toki czy inne gówna jak zapierdala fura po terenie zabudowanym itd
1
@takisobiektos
Może zabił siebie, i koleżankę która z nim jechała, ale był pomocny dobre?
0
@pt9
Myślę że na pewno nieświadomi
0
@lithotripter
Ta, to z pogrzebu tego szczyla
4
Ale żenada xD ja na miejscu rodziców, wygnałbym w cholerę tych czeresniakow
9
Ale co chłop wyruchal Bilbao na kontrakt to jego xD
3
@Sulimo
@menelgruda @cycejakdonice
2
@Konradowskyy
Wczoraj pezeczytalem komentarz „barca bez tego Raphinhi byłaby w dupie” xDD całkiem śmieszne jak na kibica zespołu którego ciągnie jeden grzbiet, a reszta nie przekracza chyba 4 albo 5 goli xD
16
Nie rozumiem skąd ten płacz o wczorajszy spalony. Macie tu eleganckie linie przecież
1
@LAMC_10
Zawsze beka z tych co robią cenzurę, tak na prawdę i tak jej nie robiąc xD
7
XDDDD
4
@Tarnowitz
Możesz też zapytać ile Real wydał na Hazarda, ale co to ma wspólnego z komentarzem odnośnie Manchesteru City?
1
@FcPortoFan1999
Oczywiście że nie była. I druga sprawa co to ma za znaczenie?
0
@Bykunn
Nie wiem co on chce. Czytałem że Real rozważa sprzedaż 10% właśnie za taką kwotę, dlatego napisałem to również w kontekście FC Barcelony.
0
Zostały trzy symbole „wielkiej” Barcelony których powinniśmy się pozbyc. De Jong, Araujo, Ter Stegen. Mam nadzieję Barcelono, że latem nas nie zawiedziesz.
1
@Luciano99
Raczej to
1
@FcPortoFan1999
Valencia to nie jest tak globalna marka żeby ktoś chciał za nią płacić takie pieniądze
0
Zdecydowanie lepsza opcja to np. 10% za miliard. Pozwoliłoby nam to spłacić wszystkie długi i znowu mieć pełną płynność finansową
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pedri16Future
Ma 11 asyst według transfermarkt.
16
@severius
Pisać „słaby” o zawodniku który w 21 spotkaniach w swoim pierwszym sezonie, w nowej lidze i nowym zespole ma 6 goli i 11 asyst? Mocna odklejka