1

@July_6_BcN

Potwierdzam, ma takie pod pachami

6

@Kessie niezłe zakupy, kaptur nie pomógł



0

Chciałbym doczekać się sezonu, w którym potężny Hansi Flick dostaje budżet i wolną rękę do transferów. To byłby piękny sezon.

1

@daniel32778

Czibo i Mapet zasłużenie, reszta to nieporozumienie

1

@majkiii

Może za tego mema z telefonem

0

@Laminedependencia

Żart powinien być jednak zabawny, bo te nominacje to juz bardziej w kategorii żenady

1

@Cyzix

Całą 11 żeby o kimś nie zapomnieć przypadkiem

6

Za nazwiska nominację, klasyk


1

@Konradowskyy

To jest choroszcz, tego nie zrozumiesz

0

@daniel32778

Kilka dni temu na słupie czy tam ogrodzeniu zabił siebie i pasażerkę jakiś małolat, który wstawiał tik toki czy inne gówna jak zapierdala fura po terenie zabudowanym itd

1

@takisobiektos

Może zabił siebie, i koleżankę która z nim jechała, ale był pomocny dobre?

0

@pt9

Myślę że na pewno nieświadomi

0

@lithotripter

Ta, to z pogrzebu tego szczyla

4

Ale żenada xD ja na miejscu rodziców, wygnałbym w cholerę tych czeresniakow



9

Ale co chłop wyruchal Bilbao na kontrakt to jego xD

3

2

@Konradowskyy

Wczoraj pezeczytalem komentarz „barca bez tego Raphinhi byłaby w dupie” xDD całkiem śmieszne jak na kibica zespołu którego ciągnie jeden grzbiet, a reszta nie przekracza chyba 4 albo 5 goli xD

16

Nie rozumiem skąd ten płacz o wczorajszy spalony. Macie tu eleganckie linie przecież



1

@LAMC_10

Zawsze beka z tych co robią cenzurę, tak na prawdę i tak jej nie robiąc xD

7

XDDDD



4

@Tarnowitz

Możesz też zapytać ile Real wydał na Hazarda, ale co to ma wspólnego z komentarzem odnośnie Manchesteru City?

1

@FcPortoFan1999

Oczywiście że nie była. I druga sprawa co to ma za znaczenie?

0

@Bykunn

Nie wiem co on chce. Czytałem że Real rozważa sprzedaż 10% właśnie za taką kwotę, dlatego napisałem to również w kontekście FC Barcelony.

0

Zostały trzy symbole „wielkiej” Barcelony których powinniśmy się pozbyc. De Jong, Araujo, Ter Stegen. Mam nadzieję Barcelono, że latem nas nie zawiedziesz.

1

@Luciano99

Raczej to


1

@FcPortoFan1999

Valencia to nie jest tak globalna marka żeby ktoś chciał za nią płacić takie pieniądze

0

Zdecydowanie lepsza opcja to np. 10% za miliard. Pozwoliłoby nam to spłacić wszystkie długi i znowu mieć pełną płynność finansową

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Pedri16Future

Ma 11 asyst według transfermarkt.

16

@severius

Pisać „słaby” o zawodniku który w 21 spotkaniach w swoim pierwszym sezonie, w nowej lidze i nowym zespole ma 6 goli i 11 asyst? Mocna odklejka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?