5

Komentarz usunięty

6

@Czyhrynski

Jeden lubi ogórki a drugi jak mu nogi śmierdzą. Ja np lubię smak piwa. Wódki też, no i Whisky też

1

@blakkudium

Tym bardziej cudzym

17

Nadal mocno bawi xD




2

@blakkudium

@Kessie nie otworzył piwa tylko czyjąś piwnicę i ujeżdża nowy rower

40

@Karol145

a kto to przyszedł? pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów alkoholików

9

@Roobo

Płynne złoto, czyli rozumiem że to dębowe mocne w butelce mocno schłodzone?

1

@Mario96w

Nie gadaj że wrócił? Był wycofany na 100% :D no to żeś mi poprawił nastrój tera

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Conradxc

Mocna kontra jak na madryckie dziecie. Jak nie rozumiesz że kibice Barcelony kochają Gaviego za to że jest wychowankiem i gryzie glebę dla klubu, to o czym ja mam w sumie z Tobą dyskutować? W sumie to zrozumiałe, bo u was na wychowanków to sie leje xD

0

@MirusAmisz

Żałuj, dla mnie to był GOAT wśród sosów

0

@MirusAmisz

Moim zdaniem nie jest tak dobry jak i nim sie mówi. Ma kowadło w nodze, ale nie zdobywa regularnie bramek. Jego plusem są stalowe płuca. I to tyle z plusów

1

@MirusAmisz

Minuta ciszy na dla najlepszego sosu musztardowego [*]

23

Jest i najbardziej przereklamowany pomocnik :D


4

Przy naszej kadrze nie ma szans na jakiekolwiek wypożyczenie.

0

@FcPortoFan1999

Where sędzia

0

Mister złota piłka xDD



2

@turhiay

On tak gra cały sezon. Jedno sezonowiec jak James

3

Ale to jest złoto xDDD



13

Jak sobie przypomnę te debatę w której madrycioki pisały że Jude zjada Pedriego to mi sie kurwa śmiać chce xDD

0

@DolMac

Napisałeś po akcji Savinho na skrzydle to napisałem. Marmoush nie gra na skrzydle tylko na środku ale spoko

0

@DolMac

To był Savinho xD

1

@panczo

Nie. Pomimo wyniku Real nie pokazał sie z najgorszej strony

1

Kopyto co próbuje być obiektywny, a zza mikrofonu cieszy michę

3

@mientusek1407

Mowa o piłkach meczowych, czy tych z stanika cudzej dziewczyny?

22

Trzeba przyznać że Courtois poza grzmoceniem dziewczyny kolegi z kadry, potrafi też świetnie bronić

0

Bez kartki dla Asencio? xD

2

Pięknie jude xDDD

1

To musi być karny. Inna decyzja to drukarnia

4

Rudiger z każdą kolejną minutą przypomina jakim jest śmieciem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?