Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Komentarz usunięty
6
@Czyhrynski
Jeden lubi ogórki a drugi jak mu nogi śmierdzą. Ja np lubię smak piwa. Wódki też, no i Whisky też
1
@blakkudium
Tym bardziej cudzym
17
Nadal mocno bawi xD
2
@blakkudium
@Kessie nie otworzył piwa tylko czyjąś piwnicę i ujeżdża nowy rower
40
@Karol145
a kto to przyszedł? pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów alkoholików
9
@Roobo
Płynne złoto, czyli rozumiem że to dębowe mocne w butelce mocno schłodzone?
1
@Mario96w
Nie gadaj że wrócił? Był wycofany na 100% :D no to żeś mi poprawił nastrój tera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Conradxc
Mocna kontra jak na madryckie dziecie. Jak nie rozumiesz że kibice Barcelony kochają Gaviego za to że jest wychowankiem i gryzie glebę dla klubu, to o czym ja mam w sumie z Tobą dyskutować? W sumie to zrozumiałe, bo u was na wychowanków to sie leje xD
0
@MirusAmisz
Żałuj, dla mnie to był GOAT wśród sosów
0
@MirusAmisz
Moim zdaniem nie jest tak dobry jak i nim sie mówi. Ma kowadło w nodze, ale nie zdobywa regularnie bramek. Jego plusem są stalowe płuca. I to tyle z plusów
1
@MirusAmisz
Minuta ciszy na dla najlepszego sosu musztardowego [*]
23
Jest i najbardziej przereklamowany pomocnik :D
4
Przy naszej kadrze nie ma szans na jakiekolwiek wypożyczenie.
0
@FcPortoFan1999
Where sędzia
0
Mister złota piłka xDD
2
@turhiay
On tak gra cały sezon. Jedno sezonowiec jak James
3
Ale to jest złoto xDDD
13
Jak sobie przypomnę te debatę w której madrycioki pisały że Jude zjada Pedriego to mi sie kurwa śmiać chce xDD
0
@DolMac
Napisałeś po akcji Savinho na skrzydle to napisałem. Marmoush nie gra na skrzydle tylko na środku ale spoko
0
@DolMac
To był Savinho xD
1
@panczo
Nie. Pomimo wyniku Real nie pokazał sie z najgorszej strony
1
Kopyto co próbuje być obiektywny, a zza mikrofonu cieszy michę
3
@mientusek1407
Mowa o piłkach meczowych, czy tych z stanika cudzej dziewczyny?
22
Trzeba przyznać że Courtois poza grzmoceniem dziewczyny kolegi z kadry, potrafi też świetnie bronić
0
Bez kartki dla Asencio? xD
2
Pięknie jude xDDD
1
To musi być karny. Inna decyzja to drukarnia
4
Rudiger z każdą kolejną minutą przypomina jakim jest śmieciem xD