1

Ależ na oddziale Xabiego dojeżdżają. Miód na me serce

1

Co dwa wifony na skrzydłach to nie jeden

0

Niesamowite że pomimo Niedzieli, musimy czekać do poniedziałku żeby Legia znowu dostała na dziure. No nic, dzisiaj tylko śmieszne LFC dostanie w pape, dobre i to

0

@Kozinho. Dziwnie mówisz na Araujo

0

@Rifek

Dzieki za rade, masz talent, zatrudnij sie w jakiejs tele-poradzie. Nie chce mi się wymieniać obrońców którzy potrafili bronić i wyprowadzać piłke bo było ich od groma. Ostatnim przykładem jest chyba Martinez, moze kojarzysz. Super że wyprowadzenie piłki to jest pierwsza klasa La Masii, ale byłoby jeszcze bardziej super gdyby obrońca potrafił też bronić a Martin ma z tym spore problemy. Niesamowita narracja jest, że robi sie z kogoś przeciętnego kogoś bardzo dobrego- tylko dlatego że był za darmo i klubu nie stać było na nikogo innego.
I żeby była jasność, ja się cieszę z każdej jego dobrej interwencji, ale w odróżnieniu od innych z klapami na oczach- widzę też jego babole, które zdarzają się dosyć często. Dlatego nie robię z niego „maldiniego”.

25

@Szmulek

Tymczasem Araujo po meczu w którym kolejny raz nawalił: Boli mnie brzuszek, nie zagram w następnym meczu

XD

0

„Spisał sie bardzo dobrze” xD

Jeżeli oceniacie obrońcę przez pryzmat wyprowadzania piłki, a nie defensywnej gry to powodzenia. Tylko nie dziwcie sie potem że mamy wesoły futbol i każda akcja rywala kończy się zagrożeniem albo stratą bramki.

0

Grają na czas u siebie z Alaves xDDD

10

Alena jaki to jest śmieć.

1

Kiepski Martin, Kiepski Olmo, kiepski Garcia. Na plus zdecydowanie Rapha, Joan i może Yamal.

0

Dobra, uszaty w przerwie zjazd do bazy

0

Hahahaahahahahaha

3

Kurczę fajny skład, z ciekawością to obejrzę.

0

@Messibestplayerintheworld

Który od dwóch lat szuka formy xd

0

@Messibestplayerintheworld

Nie rozumiem czemu nie próbowaliśmy go dalej na LO. W meczu z Atletico i Bilbao pokazał sie tam bardzo dobrze

0

Okej, widzę że nasz „Kapitan” najpierw zesrał sie na boisku, a później poza nim. Oby w lato został sprzedany

1

@Popitek12

Vesemir to se w chuja lubi polecieć, nic nie robi ino czeka aż ktoś za niego robotę zrobi

6

@Popitek12

Po dwóch winach

1

Do teraz nie wiem jak te linie ktoś rozrysował, bo na żywo i z powtórek to wyglądało jak ewidentny spalony


https://zapodaj.net/plik-AffhAW6lBp

0

@Faro gorzej jest zdjąć spodnie, usiąść na kiblu, spuścić zawór i zapomnieć podnieść deski

3

Każdy user la bamby piszący do @wpwelement świeżo po zejściu bana :



1

Trzy nieszczęścia FC Barcelony na jednym zdjęciu :


https://zapodaj.net/plik-VnG3Vswwxz

3

Jak jutro usłyszę od tego karakana na yt o tej mistycznej współpracy Gulera i Mbappe to mnie chyba skręci

0

Ajjjj ale w przyszłym sezonie atak będzie chodził. Fati z Ferranem to jest to, danza kuduro w najlepszej odsłonie

0

No i tam zostanie, Atletico to nie Barcelona żeby za frajer swoich zawodników oddawać. Ten pociąg już odjechał

0

@FCB24

Alert Spoiler

Nie przyjdzie nikt xD

3

Droga La Bambo, niech wczorajszy występ Araujo nie przyćmi wam faktu że Real Madryt to najbardziej obrzydliwy klub w historii. Smacznej kawusi

1

@MesQueUnClub_87

De Jong to taki Varane środka pola. Mocny tylko z kozakiem obok.

1

Aha, wszystko straconeeee



1

@FCB_dimiC

Robert Kurwa Gumny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?