Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@D10SLEO
Masz psyche stary. Chłop dojazd przez Barce poprawi dojazdem Valve xD
6
@Foton
Brak pomysłu, czy kiepscy wykonawcy? Flick rzeźbi z tego co ma, wymień mi jeden transfer który chciał i dostał.
1
Jeszcze piątkę z flickiem zbil hahahahhaah nie wierzę
4
Jak tam nie było spalonego? XD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Balde i Ferran to za dużo dla mnie jak na jedną stronę boiska
0
Jaki to jest rak xDDDD
0
Czemu oni dają nam tego zjeba do komentowania?
4
Zesrał się jak Perez na zgromadzeniu
3
@Bernard777
Kogo obchodzi zdanie 45 letnich Hindusów?
26
Real ma swój klub amigosow? Miód na moje serce
47
Nie nasza małpa, nie nasz cyrk
3
@Encore
A jest gdzieś wersja bez łacha?
4
@MesQueUnClub_87
Może i wygląda jak gówno, Ale za to smakuje jeszcze lepiej
3
Wiadomo już coś na temat zawieszenia Peñy, za rasistowskie kopnięcie głową w nogę Vinciusa?
7
Nie był to dobry mecz Olmo i dajecie mu 6? XD
1
@blakkudium
Xavi taki dobry że ciągle dupskiem lawe grzeje?
3
„Sprzeciwiamy się tylko temu, co nie jest normalne ani etyczne. ”
Powiedział dziad który puszcza w świat propagandę rmtv. Po tym zdaniu odechciało mi się czytać bełkot tego kiepa
1
@Frimpong
To nic nie zmienia, ja dostałem za usunięty bo one też podlegają moderacji
3
@A4ron
Weź ogarnij. Deco do niego pojechał, i powiedział że nas nie stać, więc niech ogarnie tak żeby za rok był na rynku do wypożyczenia z wykupem za 25mln. To jest plan. Jaki? Sprytny kurwa
0
@Czak18
Jakby to puszczali to byliby takie złoto że ojapierdole
0
@Encore nie usprawiedliwiaj łysej paly. W zeszłym sezonie jesień mieliśmy tragiczną, i żaden normalny nie chciał zwolnienia Flicka
0
@MirusAmisz
Zazdroszczę. Chciałbym nie znać tej gry i zagrać w nią pierwszy raz
0
@marcin62
Raczej za brak skinów za hajs
7
Tyle lat grałem, tyle razy przeszedłem całą z dodatkami ale ani razu nie widziałem traileru. Przepiękna gra.
27
Jak tam Nico, niezły projekcik Ci stara ogarnęła wariacie
3
@Konradowskyy
Nie brakuje ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
7
Powrót na Camp Nou ✅
Wygrana Barcelony ✅
Wygwizdany Nico ✅
Liverpool na dziurę ✅
Czy sobotni wieczór może być lepszy?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W dzisiejszym Bingo chujowej gry Daniego Olmo brakuje tylko kontuzji