0

@VamosRakieta

Nawet Viniciusa płaczącego i mówiącego że on chce tylko grać w piłkę? Opanuj sie

2

@MesQueUnClub_87

Weź chlebek, bo bez chlebka to sie nie najesz

0

@Katalończyk 99

Ogrzewanie jak w Sosnowcu? 200mln przed każdą z połów i lecymy

4

@Rastafarnianin

Oczywiście z bobasem w pakiecie. Też zauważyłem, i trochę jednak bawi xD

7

@lajcior

Jak jesteś kozak to wyciągasz widelec z kieszeni po wczorajszym obiedzie i mówisz że w 97 to była zima. Jak jesteś cipciak to udajesz że potrafisz jeść pałeczkami i opowiadasz jaka świetna pogoda jest dzisiejszego wieczoru.

Wybierz mądrze

1

@Katalończyk 99

Hahah, brakowało tylko „ jak tam u was w Polsce mówi sie na familienkasse?”

0

@ranger3120

Spokojnie, to piłkarska Marianna Schreiber

11

Znamy przyczynę słabych wyników Xabiego w Realu Madryt


1

@Katalończyk 99

Lepiej tak:
Ich machen zwei kinder w cudzen hausen, du mus bezalen viele viele geld, ich kaufen neue passat

0

@Kazragore

Ja obstawiam że będzie tak:

- grudzień/styczen : Wszystko jest dobrze, wróciłem po kontuzji, Garcia i Szczęsny to fachowcy, zostaje w Barcelonie bo to mój klub bla bla bla

- luty/marzec : Sport- Ter Static niezadowolony ze swojej sytuacji w drużynie, Laporta obiecał uczciwa rywalizację o miejsce w bramce a Flick nie widzi dla niego miejsca w pierwszym składzie

- kwiecień/maj : Ter Static przedłużył kontrakt! Niemiecki bramkarz przedłużył kontrakt żeby pomóc klubowi z FFP ponieważ klub dalej nie jest w zasadzie 1:1. Wszyscy są optymistycznie nastawieni

1

Komentarz usunięty

1

@norbi77

Do rozdupcania atmosfery a co

0




Czyli mamy pierwszego testera sławnych loży VIP na nowym Camp Nou

0

@kuz

Czyli nie chcą żeby potężna maszyna Xabiego odpadła już w 1/16. Śmiało można obstawiać na karnego dla Realu

0

@Arden

Czyli nasz kochany Alvaro Arbeloa xD

6

@gumaz

No gdzie jest? Na stadionie który przypomina turystyczny kibel xD

1

@MesQueUnClub_87

Ja tam go nie lubię. Dla mnie jest to zwykły buc i tyle. Myślę że mógłby wrócić potrenować Mbappe ale jest mały szczegół. Mapet to nie Cristiano i on nie wygra mu sam meczu, no i Mateu Lahoz już na emeryturce

4

Niesamowite jak madrycioki cieszą się na myśl o powrocie Zidane’a. Zapomnieli że wygrywał LM jak nie było Varu czy jak?

1

No to dać ultimatum. Albo grasz na PO albo w innym klubie. Jest za słaby na SO a jak ma grymasić to można podziękować i za kasę z niego poszukać kogoś na prawą stronę.

14

Ehh rudy rudy rudy… człowiek wyjdzie z Madrytu, ale Madryt z człowieka nigdy. Hatfu

0

A co ty taki dobry nastrój jakby Real Madryt dostał w papę?

10

Nie no, Rudiger to jedyny piłkarz któremu życzyłbym połamania nóg, obrzydliwy typ

0

@BojanKriKicz

Jedź jedź, zaraz pojedziesz ale nie na Abu Zabi tylko na Abu Banos

6

@BORO_12

Ziobro zaskoczenia. On się częściej łamał niż miał dobre mecze, szwagry wiedziały ale 60mln lekką ręką poszło

4

Zawsze fajnie się ogląda mecze z Betisem. Ale to upośledzenie naszych obrońców to jest dramat

3

Jak Leeds chce się utrzymać w lidze to nie może tracić punktów z takimi ogórkami…

7

6 minut doliczyli, jak zrobią 5:5 to sie zesram xD

0

Nie no, Kunde to idiota xD

1

Chłop trzymał Cubarsiego jak na smyczy xDDD

3

Fermin co Ty robisz xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?