Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@VamosRakieta
Nawet Viniciusa płaczącego i mówiącego że on chce tylko grać w piłkę? Opanuj sie
2
@MesQueUnClub_87
Weź chlebek, bo bez chlebka to sie nie najesz
0
@Katalończyk 99
Ogrzewanie jak w Sosnowcu? 200mln przed każdą z połów i lecymy
4
@Rastafarnianin
Oczywiście z bobasem w pakiecie. Też zauważyłem, i trochę jednak bawi xD
7
@lajcior
Jak jesteś kozak to wyciągasz widelec z kieszeni po wczorajszym obiedzie i mówisz że w 97 to była zima. Jak jesteś cipciak to udajesz że potrafisz jeść pałeczkami i opowiadasz jaka świetna pogoda jest dzisiejszego wieczoru.
Wybierz mądrze
1
@Katalończyk 99
Hahah, brakowało tylko „ jak tam u was w Polsce mówi sie na familienkasse?”
0
@ranger3120
Spokojnie, to piłkarska Marianna Schreiber
11
Znamy przyczynę słabych wyników Xabiego w Realu Madryt
1
@Katalończyk 99
Lepiej tak:
Ich machen zwei kinder w cudzen hausen, du mus bezalen viele viele geld, ich kaufen neue passat
0
@Kazragore
Ja obstawiam że będzie tak:
- grudzień/styczen : Wszystko jest dobrze, wróciłem po kontuzji, Garcia i Szczęsny to fachowcy, zostaje w Barcelonie bo to mój klub bla bla bla
- luty/marzec : Sport- Ter Static niezadowolony ze swojej sytuacji w drużynie, Laporta obiecał uczciwa rywalizację o miejsce w bramce a Flick nie widzi dla niego miejsca w pierwszym składzie
- kwiecień/maj : Ter Static przedłużył kontrakt! Niemiecki bramkarz przedłużył kontrakt żeby pomóc klubowi z FFP ponieważ klub dalej nie jest w zasadzie 1:1. Wszyscy są optymistycznie nastawieni
1
Komentarz usunięty
1
@norbi77
Do rozdupcania atmosfery a co
0
Czyli mamy pierwszego testera sławnych loży VIP na nowym Camp Nou
0
@kuz
Czyli nie chcą żeby potężna maszyna Xabiego odpadła już w 1/16. Śmiało można obstawiać na karnego dla Realu
0
@Arden
Czyli nasz kochany Alvaro Arbeloa xD
6
@gumaz
No gdzie jest? Na stadionie który przypomina turystyczny kibel xD
1
@MesQueUnClub_87
Ja tam go nie lubię. Dla mnie jest to zwykły buc i tyle. Myślę że mógłby wrócić potrenować Mbappe ale jest mały szczegół. Mapet to nie Cristiano i on nie wygra mu sam meczu, no i Mateu Lahoz już na emeryturce
4
Niesamowite jak madrycioki cieszą się na myśl o powrocie Zidane’a. Zapomnieli że wygrywał LM jak nie było Varu czy jak?
1
No to dać ultimatum. Albo grasz na PO albo w innym klubie. Jest za słaby na SO a jak ma grymasić to można podziękować i za kasę z niego poszukać kogoś na prawą stronę.
14
Ehh rudy rudy rudy… człowiek wyjdzie z Madrytu, ale Madryt z człowieka nigdy. Hatfu
0
A co ty taki dobry nastrój jakby Real Madryt dostał w papę?
10
Nie no, Rudiger to jedyny piłkarz któremu życzyłbym połamania nóg, obrzydliwy typ
0
@BojanKriKicz
Jedź jedź, zaraz pojedziesz ale nie na Abu Zabi tylko na Abu Banos
6
@BORO_12
Ziobro zaskoczenia. On się częściej łamał niż miał dobre mecze, szwagry wiedziały ale 60mln lekką ręką poszło
4
Zawsze fajnie się ogląda mecze z Betisem. Ale to upośledzenie naszych obrońców to jest dramat
3
Jak Leeds chce się utrzymać w lidze to nie może tracić punktów z takimi ogórkami…
7
6 minut doliczyli, jak zrobią 5:5 to sie zesram xD
0
Nie no, Kunde to idiota xD
1
Chłop trzymał Cubarsiego jak na smyczy xDDD
3
Fermin co Ty robisz xD