1

@Pedri16Future

Ma 11 asyst według transfermarkt.

16

@severius

Pisać „słaby” o zawodniku który w 21 spotkaniach w swoim pierwszym sezonie, w nowej lidze i nowym zespole ma 6 goli i 11 asyst? Mocna odklejka

1

@partymaker

I kóleczkooo, i do piecaa

0

@FCB24

Case jak Torre

2

@MessiForeverTheBest

To może Xabi? Słyszałem że w niedzielę roboty będzie szukał

10

Dzisiaj na potężnym Café Bernabeu padło aż 9 wpisów, napisanych przez 3 różnych użytkowników. Brawo, jest ruch!

@Kapitan hawk

Żyjesz chlopie?

4

@Bocheno1

Miałem edytować a usunąłem xD

Dlatego ja nie uderzę nigdy żadnego dziecka na ulicy, bo nie mam pewności że to nie moje

0

@VegetaPolska

Tak sprały mózg, że od każdego dzieciaka żądają liczb? Liczb się żąda od każdego zawodnika w wielkim klubie który gra w ataku, niezależnie od wieku. I tyczy się to Yamala tak samo jak innych w tym Mastantuono. Argument „ nie każdy jest Messim” to argument do śmieci, który na siłę próbuje usprawiedliwić innych.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VegetaPolska

Nie będę zaprzeczał bo każdy ma prawo do własnej subiektywnej opinii. Natomiast podniecanie się chłopem ofensywnym bez liczb który zagrał 500 minut w lidze, przy nowym trenerze gdzie być może zadziałał na początku „efekt nowej miotły” może być lekko naiwne. Nie sadzisz?

1

@unic

Patrząc na wyceny to nie Ty i wyzej wymienieni, a bardziej Gala, Muniak, Leszczu i reszta tego wesołego grona

3

Komentarz usunięty

0

@Hasszz

60mln za defensywnego skrzydłowego to i tak o 20 za dużo

1

@JordiAlbion

Wiek, długość kontraktu itd. Ja to rozumiem, ale Jude i Vini od roku kopią sie po głowie i tylko jeden zjechał w dół (a i tak jego wycena to żart) a Guler ma dobre pół roku z kiepskimi druzynami, i lekka ręka wjeżdża na 90mln xD przecież to jest komedia

2

@Messibestplayerintheworld

Wspomniałem już że Valverde ma 120mln? xD

7

@ViscaelBarca2007

Bez kitu. Jude np zjechał o 20 baniek w dol, a męczennik który ma mniej bramek od Ansu Fatiego w tym sezonie wycenę ma bez zmian xD

14

To nie wymaga komentarza xD



7

0

@PIWOSZ89

Ja kebaba, ale ze w piatek post to wziąłem mięso mieszane

21

Jak uszkodzicie komuś samochod, nie zapomnijcie zostawić kartki!

https://zapodaj.net/plik-6Emfj2OZgs

1

@mrboom

Jak w Cs’a, to szybko Ci sie odechce współżycia

0

@Conradxc

Okej, przyjebywanie sie do nicku to już wyższe stadium upośledzenia xD niestety nie mogę od Ciebie niczego więcej wymagać, jesteś kibicem Realu. Dość już Cię życie skrzywdziło

5

Komentarz usunięty

6

@Czyhrynski

Jeden lubi ogórki a drugi jak mu nogi śmierdzą. Ja np lubię smak piwa. Wódki też, no i Whisky też

1

@blakkudium

Tym bardziej cudzym

17

Nadal mocno bawi xD




2

@blakkudium

@Kessie nie otworzył piwa tylko czyjąś piwnicę i ujeżdża nowy rower

40

@Karol145

a kto to przyszedł? pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów alkoholików

9

@Roobo

Płynne złoto, czyli rozumiem że to dębowe mocne w butelce mocno schłodzone?

1

@Mario96w

Nie gadaj że wrócił? Był wycofany na 100% :D no to żeś mi poprawił nastrój tera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?