Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pedri16Future
Ma 11 asyst według transfermarkt.
16
@severius
Pisać „słaby” o zawodniku który w 21 spotkaniach w swoim pierwszym sezonie, w nowej lidze i nowym zespole ma 6 goli i 11 asyst? Mocna odklejka
1
@partymaker
I kóleczkooo, i do piecaa
0
@FCB24
Case jak Torre
2
@MessiForeverTheBest
To może Xabi? Słyszałem że w niedzielę roboty będzie szukał
10
Dzisiaj na potężnym Café Bernabeu padło aż 9 wpisów, napisanych przez 3 różnych użytkowników. Brawo, jest ruch!
@Kapitan hawk
Żyjesz chlopie?
4
@Bocheno1
Miałem edytować a usunąłem xD
Dlatego ja nie uderzę nigdy żadnego dziecka na ulicy, bo nie mam pewności że to nie moje
0
@VegetaPolska
Tak sprały mózg, że od każdego dzieciaka żądają liczb? Liczb się żąda od każdego zawodnika w wielkim klubie który gra w ataku, niezależnie od wieku. I tyczy się to Yamala tak samo jak innych w tym Mastantuono. Argument „ nie każdy jest Messim” to argument do śmieci, który na siłę próbuje usprawiedliwić innych.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VegetaPolska
Nie będę zaprzeczał bo każdy ma prawo do własnej subiektywnej opinii. Natomiast podniecanie się chłopem ofensywnym bez liczb który zagrał 500 minut w lidze, przy nowym trenerze gdzie być może zadziałał na początku „efekt nowej miotły” może być lekko naiwne. Nie sadzisz?
1
@unic
Patrząc na wyceny to nie Ty i wyzej wymienieni, a bardziej Gala, Muniak, Leszczu i reszta tego wesołego grona
3
Komentarz usunięty
0
@Hasszz
60mln za defensywnego skrzydłowego to i tak o 20 za dużo
1
@JordiAlbion
Wiek, długość kontraktu itd. Ja to rozumiem, ale Jude i Vini od roku kopią sie po głowie i tylko jeden zjechał w dół (a i tak jego wycena to żart) a Guler ma dobre pół roku z kiepskimi druzynami, i lekka ręka wjeżdża na 90mln xD przecież to jest komedia
2
@Messibestplayerintheworld
Wspomniałem już że Valverde ma 120mln? xD
7
@ViscaelBarca2007
Bez kitu. Jude np zjechał o 20 baniek w dol, a męczennik który ma mniej bramek od Ansu Fatiego w tym sezonie wycenę ma bez zmian xD
14
To nie wymaga komentarza xD
7
@Stinger_
Cytując klasyka :
https://zapodaj.net/plik-eIYuYt8D4a
0
@PIWOSZ89
Ja kebaba, ale ze w piatek post to wziąłem mięso mieszane
21
Jak uszkodzicie komuś samochod, nie zapomnijcie zostawić kartki!
https://zapodaj.net/plik-6Emfj2OZgs
1
@mrboom
Jak w Cs’a, to szybko Ci sie odechce współżycia
0
@Conradxc
Okej, przyjebywanie sie do nicku to już wyższe stadium upośledzenia xD niestety nie mogę od Ciebie niczego więcej wymagać, jesteś kibicem Realu. Dość już Cię życie skrzywdziło
5
Komentarz usunięty
6
@Czyhrynski
Jeden lubi ogórki a drugi jak mu nogi śmierdzą. Ja np lubię smak piwa. Wódki też, no i Whisky też
1
@blakkudium
Tym bardziej cudzym
17
Nadal mocno bawi xD
2
@blakkudium
@Kessie nie otworzył piwa tylko czyjąś piwnicę i ujeżdża nowy rower
40
@Karol145
a kto to przyszedł? pan maruda, niszczyciel dobrej zabawy, pogromca uśmiechów alkoholików
9
@Roobo
Płynne złoto, czyli rozumiem że to dębowe mocne w butelce mocno schłodzone?
1
@Mario96w
Nie gadaj że wrócił? Był wycofany na 100% :D no to żeś mi poprawił nastrój tera