0

@lithotripter

Ja wychodzę z założenia że puchy i śmierci sie nikomu nie życzy. Pytanie gdzie były psiarskie? Bo podobno to nie był jego pierwszy wybryk. Ano ta, koczowali na autostradach na wyprzedzające się ciężarówki bo lepszy hajs do budżetu z tego jest.

3

@Fabik87

Czy dobrze że zginał? Oczywiście że nie. Czy dobrze że nie zabił nikogo? Oczywiście że tak.

0

@insp1re

To ciężki temat. Rok temu też miałem taki budżet, też podobne wymagania, a skończyło sie z tym że kupiłem OLEDA 4K 120Hz LG 65” za 6k. I szczerze? Nie żałuję, bo tv jest mega. Często tv nie zmieniam, ostani miałem prawie 10 lat, więc w sumie cieszę się że dołożyłem

2

@esem91

A podważanie decyzji moderacji też grozi banem. Skąd wiem? Bo dostałem xD

0

@Kinginiesta

Mówią to co powinni powiedzieć żeby w mediach nie rozpętała sie burza. Więc tego akurat nie traktowałbym jako jakikolwiek pewnik.

0

@insp1re

Jaki masz budżet ogolnie?

5

@Gaucho

Ale czym sie przejmujesz? Czym większy gnój i odklejenie w Madrycie tym lepiej dla nas. Chwilo trwaj!

0

@Kinginiesta

Dziękuję za szacun, ale @Frimpong nizej mnie uprzedził z odpowiedzią

9



Macie swojego kapitana który wprowadza świetną atmosferę hahahah. Won z nim

0

Muzułmańskie bydło

1

@ProMILs

Chłopie, wystarczy wejść w jego profil. Komentarze typu jesteśmy średniakami, po Chelsea wypadliśmy z LM itd.

3

@Kosmita95

Wyjeżdżaj podszywko

1

Kounde daje dupy w obronie ale daje coś w ataku, natomiast Cubarsi daje dupy wszędzie. Fatalny jest, nie rozumiem czemu Christensen nie gra za niego.

1

@blakkudium
Czego sie po inżynierach spodziewać?

0

Tragiczną pierwsza połowa. Każdy po kolei powinien podejść do Pedriego i go przeprosić, że nie są w połowie tacy dobrzy jak on.

1

Fermin zjazd do bazy

3

Komentarz usunięty

9

@Luciano99

Żeby podkreślić dramat zaistniałej sytuacji, warto przeliczyć jego tygodniówkę na kuflowe mocne w puszce. Wtedy dotrze do wszystkich, jaki to jest skandal

0

@kuz

Albo „do tańca” z Malikiem Śmietana

0

@Criss18Barca


Klub poinformował go że nie będzie na niego liczył i że ma szukać nowego klubu - o zgrozo, przecież robi tak wiele klubów z zawodnikami którzy mają ważne kontrakty. Pan Niemiec oczywiście zaparł sie nogami i łapami, pomimo nawet słów trenera(bo były newsy że sam Flick powiedział że na niego nie liczy). To że klub jest w finansowej dupie to inna kwestia. Zabrali mu opaskę kapitana, bo jakim cudem kapitan miałby mieć opaskę siedząc na trybunach? Już wtedy Szczęsny (tak ten sam którego w wywiadzie olał tupecik) był poinformowany że zostanie przedłużony kontrakt, i że to on będzie rezerwowym Joana. Oczywiscie Niemiec nie mógł odejść z klasą, tylko musiał zaszantażować klub( a wiedział w jakiej sytuacji finansowej jest) że jak nie oddadzą mu opaski to nie zwolni miejsca dla Joana. Btw, nieźle 3 miesiące, jak wraca po 5. Tak więc do brzegu, to że jest kapitanem ( tak na prawdę nigdy nim nie był, bo pierwszy zwieszał łeb po przegranej) nie daje mu żadnego parasola ochronnego. Jego miejsce jest poza FC Barcelona, i czym prędzej to zrozumie i odejdzie, tym lepiej dla wszystkich.

I żeby nie było, ja nie twierdzę że klub jest krystaliczny, bo ma sporo za uszami. Natomiast bronienie Niemca to dla mnie kuriozum.

1

@mr Barca

Jak już gra to i tak go w meczu nie widać, taki z niego kozak

1

@Popitek12

Zupełnie jak Cristiano

0

@Criss18Barca

A co ma doświadczenie do dobrej atmosfery w szatni? Jak chce się mieć dobrą atmosferę w szatni, to sie szanuje kolegów z drużyny, nie szantażuje sie klubu i posiada się samokrytykę. Pan tupecik nie szanuje kolegów, szantażuje klub, i nigdy nie widzi niczego złego w sobie. Jego miejsce jest poza klubem, a nie na żadnej ławce rezerwowych. Niech idzie z swoim doświadczeniem gdzie indziej.

0

@Criss18Barca

Okej, i co to zmienia w kontekście bycia dobrym duchem szatni?

1

@Criss18Barca


No to na pewno będzie dobrym duchem w szatni xDD

0

@TR3YWAY

Jak wytrzesz sobie ryło depresja? Stary, oczywiście że tak!

2

@Fizzy Womack

Ale czuć magię świąt co, ten jeden koszuleczka elegancka xD

2

Nkunku za Lewego w styczniu? A po co nam drugi Olmo? xD

7

@clyde Ty mieszkasz na Ratajach? Ładnie tam macie xD



1

@lajcior

Krecidlo, czy to Ty?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?