Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Kapitan hawk
Nie nie, na X przeczytałem „ za mały impet nawet na żółtą” xDDD
40
Czysto w piłkę, barca opłacała sędziów korupcja negreira 15 lig mistrzów y nada mas
2
@Pawlusek
Nie będzie też mapeta. Mam nadzieję że Yamal nie da żadnej durnej Storki na insta i będzie git
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sergio5
Gdzie wady?
4
Monkey, mogłeś zrobić show na boisku a nie poza nim
0
A ten co usiadł przy jednym stole z Messim i Cristiano to gra?
0
@scoobyP
Real zaczyna grać lepiej? XD
2
@partymaker
Niesamowite. W sensie ja nie neguje jego umiejętności, ale Są tam „więksi” którzy notorycznie dają dupy, a on wyjeżdża z Gonzalo xD
3
O chuj, jeden bardzo dobry mecz i komentarz tlenionego w studio Eleven „Real potrzebuje najlepszej wersji Gonzalo” xDD
0
@Antimadridista_WR
Jednak nie zrozumiałeś. Dla nich to że jest lepszy od Pedriego jest oczywiste bo liczby, a ja zapytałem o Fermina. Co wymyślą żeby stwierdzić że i od Fermina jest lepszy
4
Witam obietywnych na tej stronie! Skoro waszym zdaniem Jude Beling-cham jest lepszy od Pedriego bo robi liczby…
To jaką macie teraz wymówkę?
10
Ależ Grande Connection zgruzowal łakaRPK xDD
0
@Robert_Kubica
Zbroja obsrana
5
Balde nawet na tle tak słabego Bilbao nie potrafi niczego zrobić. Niesamowity jest
7
Ja mam tylko jedną prośbę. Hansi, nie odsyłaj do lodówki po tym meczu znowu Roonego, dobrze?
1
Williams już się pruje do sędziego o coś xDD
1
45 sekund - tyle musieliśmy czekać za pierwszym błędem De Jonga który dał rzut rożny Bilbao. Brawo
0
Tragiczne te koszulki są
1
@BezglutenowyPedri
Nie nie, one mowa haszimoto czy jak to tam xD
0
@Faro
Kolega pyta co wpisujesz że znasz takie pozy
0
@July_6_BcN
Zamiast rzucać na pożarcie koleżankę, może sama przedstaw swoją opinię?
Oczywiście mówiłem o pożarciu oponentów przez @jowita
0
@Szklaner
Szef totalny
2
@FcPortoFan1999
Kluczowe pytanie. Brałbyś na warsztat?
0
@karci0
Ciężko stwierdzić. Jakby nie spojrzeć, to takie turnieje są „promocja” dla ułamka tych atrakcyjnych- przykładem Natalia Siwiec
0
@FcPortoFan1999
Myślę że nie takie pazury by ugryzła
6
@LeoMessiiBarcaPepa
To prawda. Okrutnie niewykorzystany potencjał. Tak na prawdę, nie było żadnego lepszego zawodnika w tym czasie na ich pozycje. Żadnego.
7
Muszę chyba obejrzeć ten PNA
2
@PIWOSZ89
Daj blika ja spróbuję
0
Komentarz usunięty przez użytkownika