4

@Kapitan hawk

Nie nie, na X przeczytałem „ za mały impet nawet na żółtą” xDDD

40

Czysto w piłkę, barca opłacała sędziów korupcja negreira 15 lig mistrzów y nada mas



2

@Pawlusek

Nie będzie też mapeta. Mam nadzieję że Yamal nie da żadnej durnej Storki na insta i będzie git

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sergio5

Gdzie wady?

4

Monkey, mogłeś zrobić show na boisku a nie poza nim

0

A ten co usiadł przy jednym stole z Messim i Cristiano to gra?

0

@scoobyP

Real zaczyna grać lepiej? XD

2

@partymaker

Niesamowite. W sensie ja nie neguje jego umiejętności, ale Są tam „więksi” którzy notorycznie dają dupy, a on wyjeżdża z Gonzalo xD

3

O chuj, jeden bardzo dobry mecz i komentarz tlenionego w studio Eleven „Real potrzebuje najlepszej wersji Gonzalo” xDD

0

@Antimadridista_WR

Jednak nie zrozumiałeś. Dla nich to że jest lepszy od Pedriego jest oczywiste bo liczby, a ja zapytałem o Fermina. Co wymyślą żeby stwierdzić że i od Fermina jest lepszy

4

Witam obietywnych na tej stronie! Skoro waszym zdaniem Jude Beling-cham jest lepszy od Pedriego bo robi liczby…

To jaką macie teraz wymówkę?


10

Ależ Grande Connection zgruzowal łakaRPK xDD

0

@Robert_Kubica

Zbroja obsrana

5

Balde nawet na tle tak słabego Bilbao nie potrafi niczego zrobić. Niesamowity jest

7

Ja mam tylko jedną prośbę. Hansi, nie odsyłaj do lodówki po tym meczu znowu Roonego, dobrze?

1

Williams już się pruje do sędziego o coś xDD

1

45 sekund - tyle musieliśmy czekać za pierwszym błędem De Jonga który dał rzut rożny Bilbao. Brawo

0

Tragiczne te koszulki są

1

@BezglutenowyPedri

Nie nie, one mowa haszimoto czy jak to tam xD

0

@Faro

Kolega pyta co wpisujesz że znasz takie pozy

0

@July_6_BcN

Zamiast rzucać na pożarcie koleżankę, może sama przedstaw swoją opinię?


Oczywiście mówiłem o pożarciu oponentów przez @jowita

0

@Szklaner

Szef totalny

2

@FcPortoFan1999

Kluczowe pytanie. Brałbyś na warsztat?

0

@karci0

Ciężko stwierdzić. Jakby nie spojrzeć, to takie turnieje są „promocja” dla ułamka tych atrakcyjnych- przykładem Natalia Siwiec

0

@FcPortoFan1999

Myślę że nie takie pazury by ugryzła

6

@LeoMessiiBarcaPepa

To prawda. Okrutnie niewykorzystany potencjał. Tak na prawdę, nie było żadnego lepszego zawodnika w tym czasie na ich pozycje. Żadnego.

7

Muszę chyba obejrzeć ten PNA



2

@PIWOSZ89

Daj blika ja spróbuję

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?