0

Co oni mają z tym Silva. Jak ten dziadek tu przyjdzie to będzie kolejny znak że w klubie rządzi kolesiostwo.

0

@PatrykBarca

Osiągnie tam większy sukces niż Ci sie wydaje

2

Komentarz usunięty

1

A oni wiedzą że mają niemieckiego trutnia który będzie tu do końca kontraktu?

1

@ShawnC


Ale już niedługo 1:1 xDDDDD

8

Przecież te kmioty zaproponują z 7 mln płatne na 10 rat.

1

@norbi77


To jest ta sama liga co Putin. Obrzydliwy typ

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

12

Rekin? To zwykły śledź jest na średniaka Hiszpankiego. Ktoś kto ściągnął tę miernotę za 60 mln powinien się smażyć w piekle

2

Przegrać z takim Sociedad to po prostu wstyd

2

@blakkudium

Widzę go w jakimś Brentford czy innej Aston Villi.

2

@Pedri16Future

Cubarsi jest ostatnio w takiej formie, że Araujo nie byłby gorszy

4

Gigi w formie widać xD



4

Komentarz usunięty

5

@Lanosss

Nie wiem co trudniejsze. Odnalezienie Iwony Wieczorek, czy dobrej gry w Ekstraklasie

3

@blakkudium

Laporta do prezydenta Sociedad : Będziesz może jadł to krzesło?

4

Komentarz usunięty

12

Negreira!1!1!1




21

Komentarz usunięty

4

@kubix05

Aż mi się przypomina zapach panujący w tego typu obiektach xd

1

@LeszekFCB

Małolat xDDD rozbawiłeś

0

@gumaz

Podobno chciał wystawić nocowanko z sauna na waleta, ale Wieniawa mu podkradła pomysł

1

@gumaz

Jak mielony to tylko z buraczkami, a jak schabowy to tylko z mizeria

2

@LeszekFCB

To układaj, kto Ci broni

4

@Laminedependencia

Pewnie jak baba zapytała czy może być winna grosika to krzyknął 15 lig mistrzów

5

Dzie ta muza kurła



1

@blakkudium

Frajerni nie pytam, Toruń wydał wyrok

6

@marcin62

Prędzej moj stary pójdzie po Karmi jak Xavi weźmie poważny klub

5

@MirusAmisz

Przyznaj się, że Ty nigdy nie miałeś roweru

1

@blakkudium

Pytasz dzika czy sra w lesie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?