Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@Luciano99
Kiedyś o 16 piwo, teraz kawa. Upadek człowieka
1
Ogólnie ma umiejętności, ale jak patrzy się na jego grę to bije po oczach brak pewności siebie. No i nie ma „feelingu” z resztą drużyny.
6
@lukaszmatusiewicz
15 lig mistrzow?
3
@Messiah10
Jaki pachołek? Przecież na zdjęciu jest trener realu Madryt, Alvaro Arbeloa
25
Fajnie że wczoraj Barcelona wskoczyła do t8, ale wczoraj miał miejsce też wypadek. Kierowca samochodu przejechał człowieka.
UWAGA - zdjęcie przedstawia moment wypadku, tylko dla ludzi o mocnych nerwach
4
@BORO_12
Dobry był wczoraj komentator, który stwierdził że raczej w lecie nie uda nam się sprowadzić Niemca, ale Bastoniego albo Van de Vena już tak xDDDDD
13
Hahahahah
5
Factos
1
Nawet rozbawiło xDDD
3
Nikt: Murawa to nudesy nieletniej
Asencio:
1
JA PIERDOLĘ HAHAHAHAAHHAAH
0
Go back to Bangladesz xDDD
1
Pedofil czerwo xDDD
3
Nie no, jak Real wypadnie z 8 to się chyba zesram xD
0
Dobra wjeżdża Araujo xDDD
1
Nie no to nie może być karny. Dramatyczna decyzja sędziego
0
Ja pierdolę za co ten karny xDDD
1
Lewy jakie padolino xDD
0
Siema City, słyszałem że lubicie przepłacać za chujowych obrońców. Świetnie się składa, mamy lewego obrońcę eleganckiego tego
0
Nie no kurwa guardiola fauluje i bez kartki
1
@AduŚ07
W 5 sekundzie widać jak chłopa z busa leci pod koła ciężarówki
1
@Faro
Yamal Gavi i Balde do Casado po meczu
0
Jeżeli faktycznie klub kupi napastnika do pierwszej 11 (w co ja oczywiście wątpię) i Lewy zostałby jako rezerwowy, to nie widzę innej możliwości jak sprzedaż Ferrana
3
@Adran360
O nie, ale mi dopiekłeś. Dobrze że mam to tutaj
https://zapodaj.net/plik-mwEOeHmjYY
2
@marcin62
To już nie chodzi o to czy go winie czy nie, ale naoglądałem się już tyle jego bezczynności na bramce, gdzie stał „bo co miał zrobić” że kolejna taka akcja po prostu mnie bawi
1
@Katalończyk 99 oczywiście że nic, on powinien tylko stać jak słup i machać łapami
3
Klasyczny Ter Stegen hagahaha xD jakie to jest raczysko
0
Brawo za zdjęcie uszatego
0
@Kris_OK
Madrycioku, chłop wybił se piłkę na aut a ty coś piszesz o dogodnej pozycji xDD
2
Przecież to nie jest faul na kartke, co ten negreira