2

@BorzyKrzys

Afery podkarpackiej nigdy nikt nie wyjaśni. Może za kilkadziesiąt lat, jak wszystkie gwiazdy tego show będą już w grobach

1

@MichuZ44

Zacznijmy od tego, że chyba nikt nigdy nie nazywał go generacyjnym talentem

9

@BorzyKrzys

Niesamowite jak bardzo pomogły te zakrętki na butelkach

1

@Quahoo

Miał być na kanale zero, ale im też nie wyszło

1

@Popitek12

Golasie, pomyliłeś humidora z hemoroidem

7

@Arden

Tutaj każdy przeżywa drugie życie

2

@majkiii

Niestety nie. W tych aktach jest Asencio, a pachoł broni swoich

8

Dla wszystkich zawiedzionych że Real dziś nie gra:


- wystarczy w czajniku (niestety nie elektrycznym) wstawić wodę. Tam też usłyszycie gwizdy

5

Czy ta operacja, to operacja odejścia z Barcelony?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@VeB 1899

No ale ten, no, karły na urodzinach były nie

4

@lajcior

Zimą to się łatwo mówi koniec z piwem. Ale przychodzi lato, +25c to aż się prosi o zimne na strzał wydudnic

3

@esem91

Szatnia Realu jest jak przeciętny Polak zakład pracy. Niby witasz się z kolegami z roboty, ale najchętniej byś utopił w łyżce wody xD

4

@4drian0

No i mi to pasuje. Dla takich grajków ogląda się piłkę

0

@Krzysztof1987

Zazwyczaj to kończy ich przepychanki, więc zdecydowane KO xD

9

hahahaah



5

Już witał się z gąską

0

@PatrykBarca

Bo to też wszystko zależy od charakterystyki zawodnika, dobrze wiemy jakim napastnikiem zawsze był Lewy a dla kontrastu można było stawiać Suareza. Obie wybitne 9 ale każda od siebie diametralnie się różniła

0

@takisobiektos

Hahaha chyba nie miałem „przyjemności” z takimi grac xD

2

@NeroTFP1

Szkoda że nigdy nie dowiemy się o wszystkich „gwiazdach Epsteina” bo jestem wręcz pewny, że tupecik był tam w pierwszym rzędzie

2

@Arden

Nie tłumaczę ukra, ale ten kto nie grał w CS’a z ruskimi Ukraińcami czy Turkami, nie zrozumie jakie dyskusje są toczone w trakcie gry

0

@Gaucho

Nie rozpędzałbym się nawet z tym pierwszym

2

@Kapitan9

Tylko trzeba brać poprawkę też na ligę

0

@Krzysztof1987

Musi ale nie jest, sam byłem świadkiem takiej przepychanki słownej :D

18

Ale to jest potwór



1

@Bykunn


Pewnie te 15 lig mistrzów które jego drużyna wygrała, i nie wiem czy wspomniał w poście wyżej ale Negreira i 15 lig mistrzów

0

@KrwawiaceoczyVEB

Co w tym skandalicznego? To normalne że kibic Realu cieszy się z gola strzelonego Barcelonie. Chociaż tutaj się nie udało

2

@BorzyKrzys

Oczywiście że ma dużo za pazurami. Ale nie zmienia to faktu, że mogłaby mi siąść na twarzy

2

@Popitek12

Ważniejsze pytanie nie gdzie kupić, tylko do którego kibla to później wylać

1

@macio_944

Tracisz największego importera cudzych rowerów. Zastanów się dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?