Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BorzyKrzys
Afery podkarpackiej nigdy nikt nie wyjaśni. Może za kilkadziesiąt lat, jak wszystkie gwiazdy tego show będą już w grobach
1
@MichuZ44
Zacznijmy od tego, że chyba nikt nigdy nie nazywał go generacyjnym talentem
9
@BorzyKrzys
Niesamowite jak bardzo pomogły te zakrętki na butelkach
1
@Quahoo
Miał być na kanale zero, ale im też nie wyszło
1
@Popitek12
Golasie, pomyliłeś humidora z hemoroidem
7
@Arden
Tutaj każdy przeżywa drugie życie
2
@majkiii
Niestety nie. W tych aktach jest Asencio, a pachoł broni swoich
8
Dla wszystkich zawiedzionych że Real dziś nie gra:
- wystarczy w czajniku (niestety nie elektrycznym) wstawić wodę. Tam też usłyszycie gwizdy
5
Czy ta operacja, to operacja odejścia z Barcelony?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@VeB 1899
No ale ten, no, karły na urodzinach były nie
4
@lajcior
Zimą to się łatwo mówi koniec z piwem. Ale przychodzi lato, +25c to aż się prosi o zimne na strzał wydudnic
3
@esem91
Szatnia Realu jest jak przeciętny Polak zakład pracy. Niby witasz się z kolegami z roboty, ale najchętniej byś utopił w łyżce wody xD
4
@4drian0
No i mi to pasuje. Dla takich grajków ogląda się piłkę
0
@Krzysztof1987
Zazwyczaj to kończy ich przepychanki, więc zdecydowane KO xD
9
hahahaah
5
Już witał się z gąską
0
@PatrykBarca
Bo to też wszystko zależy od charakterystyki zawodnika, dobrze wiemy jakim napastnikiem zawsze był Lewy a dla kontrastu można było stawiać Suareza. Obie wybitne 9 ale każda od siebie diametralnie się różniła
0
@takisobiektos
Hahaha chyba nie miałem „przyjemności” z takimi grac xD
2
@NeroTFP1
Szkoda że nigdy nie dowiemy się o wszystkich „gwiazdach Epsteina” bo jestem wręcz pewny, że tupecik był tam w pierwszym rzędzie
2
@Arden
Nie tłumaczę ukra, ale ten kto nie grał w CS’a z ruskimi Ukraińcami czy Turkami, nie zrozumie jakie dyskusje są toczone w trakcie gry
0
@Gaucho
Nie rozpędzałbym się nawet z tym pierwszym
2
@Kapitan9
Tylko trzeba brać poprawkę też na ligę
0
@Krzysztof1987
Musi ale nie jest, sam byłem świadkiem takiej przepychanki słownej :D
18
Ale to jest potwór
1
@Bykunn
Pewnie te 15 lig mistrzów które jego drużyna wygrała, i nie wiem czy wspomniał w poście wyżej ale Negreira i 15 lig mistrzów
0
@KrwawiaceoczyVEB
Co w tym skandalicznego? To normalne że kibic Realu cieszy się z gola strzelonego Barcelonie. Chociaż tutaj się nie udało
2
@BorzyKrzys
Oczywiście że ma dużo za pazurami. Ale nie zmienia to faktu, że mogłaby mi siąść na twarzy
2
@Popitek12
Ważniejsze pytanie nie gdzie kupić, tylko do którego kibla to później wylać
1
@macio_944
Tracisz największego importera cudzych rowerów. Zastanów się dobrze