Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Ty kurwo pokażesz kiedyś żółtą kartkę swoim?
2
@Kitek1640
Na szczęście nie
4
Pedo co nurkuje xD
41
Dlaczego oni zaczynają mecz od środka a nie od 11 metra?
0
@tbas
Dla mnie słaby w obronie, przeciętny w ataku.
15
To jest dla mnie największe rozczarowanie tego sezonu w Barcelonie
3
Ojo, zaczyna się narracja xD
8
Dawać mi tego wariata
0
@Karol145
Mamy z nimi otwarty konflikt, jesteśmy w stanie wojny?
0
@Karol145
No możesz przypomnieć kim jest dla nas Rosja?
0
@blakkudium
Zdecydowanie za drogi jak na eksperyment. Brać tego grimaldo na sezon/dwa a na już uzupełniać inne braki
2
Okej, wstaw to sobie do gabloty jako trofeum
4
Krawczyk w szoku :O
11
@Karol145
A co to, nie wolno jeździć do Rosji czy jak?
26
Już jutro to na co prawdziwe tygryski czekają najbardziej!
2
@MesQueUnClub_87
Ogólnie Boguś Linda to klasa światowa. Świetny aktor
6
Wyciekł film w którym Joan Laporta rozmawiał z Perezem odnośnie transferu jego niespełnionego piłkarskiego marzenia - Pedriego:
0
@Roobo
Pedri to chyba zaraz po Gavim ostatni zawodnik po którym spodziewałbym się odejścia bezpośrednio do Realu.
Więc panie Perez, Pedri jest dla Barcelony, panu zostaje propaganda rmtv
1
@KrychaFCB
Ta, jego biznesem była świetlica dla nieletnich xD
3
@maroon
Bosman to piwo popularne w Szczecinie
0
@Eklerek
Wchodzi jak do siebie - ale dalej do ligi w której ogórki potrafiły walczyć o króla strzelców. Nie ujmuje mu umiejętności, ale z laurami bym się wstrzymał
3
@Eklerek
Mariano też potrafił strzelić tam 18 bramek. Czy Depay 19. Więc gownoliga to żaden wyznacznik
5
@Eklerek
Czyli że będzie się turlał?
0
@FcPortoFan1999
Nie marudź, tylko podziękuj grzecznie i pędem do buka dom postawić
14
Wytrzeźwiałem, i wróciłem z przyszłości. Żeby nie było że jestem gołosłowny, podrzucam wam niżej zdjęcie które zobaczycie za jakiś czas, a ja widziałem je już wczoraj. To nie ejaj
2
Straciłem 3 minuty życia na czytanie tych wysrywów. Nie wracaj.
11
Reklama top xD
0
@MichuZ44
Ale to tez ze wzgledu na deficyt dobrych 9 na rynku
0
@Fog_W_1899
Ale bierzesz pod uwagę coś takiego jak spadek formy Viniciusa czy Jude’a? Czy chuj w to bo grają tylko na Mbappe? xDD
1
@Fog_W_1899
Ale co ma im z Mbappe nie wypalać, jak to ich najlepszy zawodnik? XD
Tam problemem jest za wysokie ego całej kadry. To normalne że jeżeli jeden zawodnik nie wraca się do defensywy, to reszta musi pracować ciężej żaby zachować równowagę w zespole. A problem tam jest taki, że dla niektórych to jest ujma, przez co Real ma ogromny problem z równowagą w zespole