Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@norbi77
Z ich gówno serwerami? Zapomnij
1
To co, za zasłanianie ust będzie kara?
0
Nam by doliczył 3 xDD
5
Nawet ruchacz kobiet kolegów nie trzyma ciśnienia tam xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Hahaha Valverde już chciał mu bułę wypłacić
1
Carvajal i Hujsen? Pachoł chce nie wygrać tego meczu xd
7
@macio_944
Tylko po kolei żeby nikt dwa razy wpierdolu nie dostał
5
Czysto, Archivo się nie zna
1
@Aragorn33
Czego my wymagamy? Chłop zrobił gest podcinania gardła i było wszystko cacy xD
2
@12Frost12
3 minuty udawał że nie słyszy jak mu mówili na słuchawce że Rudiger kolanem poczęstował głowę ziomka z getafe
1
@peetwithbarca
Z Benfica normalnie na boisku była solówka
33
Valverde musi chyba komuś przypierdolic, bo jakiś nieswój dzisiaj jest
0
Aleeee gooool hahahahahahaah
1
@MichuZ44 ajajaj 28 latek który opiera swój fenomen na szybkości, będzie miał operację kolana? Powodzenia życzę :D
1
@Hosh
Zapytajmy może eksperta @AlexDark00
0
@Encore
Arabia
1
@FCBMati10
Np na pytanie o to z której drużyny ustawiłby pomocników na ataku powiedział że oczywiście realu, bo taki Valverde naparza tyle goli xDD a w tym sezonie ma ich tyle co… Bernal hahaha
0
@Encore
Erling tylko dobija na pustaka Haaland xD
5
@Criss18Barca
Pewnie wkurwił się że jemu i jego rodzinie apartamenty w Dubaju bombarduja
1
@Konradowskyy
Estevao ma potencjał, ale to dalej 2/3 poziomy niżej. O madryckich talentach się nie wypowiadam, bo jeszcze sędzia podyktuje karnego dla Realu
0
Ooo widzę że Tomek Obiektywny Cwiakala znowu w formie hahaha
1
@Pawlak1992
Nie wiem co w jego grze przypomina Messiego xD poza tym że jest lewonożny i ma równie dobre otwierające podanie
7
@Safrani
Jak snickersy wariacie, to tylko takie
https://zapodaj.net/plik-Rp6pToeDtH
29
Człowiek miał żal po odejściu Neymara i czuł tęsknotę za jego widowiskowością, a tu nagle wystarczy obrócić perspektywę i zrespil się nam jego klon. 18 latek, wybitny 18 latek
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Czyściutko
0
@ViscaelBarca2007
Od kiedy Benzema to kompletny napastnik?
0
Zasiąść na lawce? Pogonić miernotę
5
@July_6_BcN
Nie wymyślaj, Pedri nie ma hejterow