1

@norbi77

Z ich gówno serwerami? Zapomnij

1

To co, za zasłanianie ust będzie kara?

0

Nam by doliczył 3 xDD

5

Nawet ruchacz kobiet kolegów nie trzyma ciśnienia tam xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Hahaha Valverde już chciał mu bułę wypłacić

1

Carvajal i Hujsen? Pachoł chce nie wygrać tego meczu xd

7

@macio_944

Tylko po kolei żeby nikt dwa razy wpierdolu nie dostał

5



Czysto, Archivo się nie zna

1

@Aragorn33

Czego my wymagamy? Chłop zrobił gest podcinania gardła i było wszystko cacy xD

2

@12Frost12

3 minuty udawał że nie słyszy jak mu mówili na słuchawce że Rudiger kolanem poczęstował głowę ziomka z getafe

1

@peetwithbarca

Z Benfica normalnie na boisku była solówka

33

Valverde musi chyba komuś przypierdolic, bo jakiś nieswój dzisiaj jest

0

Aleeee gooool hahahahahahaah

1

@MichuZ44 ajajaj 28 latek który opiera swój fenomen na szybkości, będzie miał operację kolana? Powodzenia życzę :D

1

@Hosh

Zapytajmy może eksperta @AlexDark00

0

@Encore

Arabia

1

@FCBMati10

Np na pytanie o to z której drużyny ustawiłby pomocników na ataku powiedział że oczywiście realu, bo taki Valverde naparza tyle goli xDD a w tym sezonie ma ich tyle co… Bernal hahaha

0

@Encore

Erling tylko dobija na pustaka Haaland xD

5

@Criss18Barca

Pewnie wkurwił się że jemu i jego rodzinie apartamenty w Dubaju bombarduja

1

@Konradowskyy

Estevao ma potencjał, ale to dalej 2/3 poziomy niżej. O madryckich talentach się nie wypowiadam, bo jeszcze sędzia podyktuje karnego dla Realu

0

Ooo widzę że Tomek Obiektywny Cwiakala znowu w formie hahaha

1

@Pawlak1992

Nie wiem co w jego grze przypomina Messiego xD poza tym że jest lewonożny i ma równie dobre otwierające podanie

7

@Safrani

Jak snickersy wariacie, to tylko takie


https://zapodaj.net/plik-Rp6pToeDtH

29

Człowiek miał żal po odejściu Neymara i czuł tęsknotę za jego widowiskowością, a tu nagle wystarczy obrócić perspektywę i zrespil się nam jego klon. 18 latek, wybitny 18 latek




1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Czyściutko



0

@ViscaelBarca2007

Od kiedy Benzema to kompletny napastnik?

0

Zasiąść na lawce? Pogonić miernotę

5

@July_6_BcN

Nie wymyślaj, Pedri nie ma hejterow

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?