3

Dlaczego tu nie było czerwonej ktoś wie?


0

ALE ŁATWY REMIS , GG

0

@kejdzi

Jednego i drugiego

0

Brawo Rapha, świetna obrona

0

Hahaahahahaha jesteśmy dziadami

2

Wchodzi Jaś Kapela za Bernala

17

Schodzi Pedri, to dopiero będzie tartak xD

1

Gówno forma na wiosnę is coming xD

0

@robsons23

Ja jak mam być szczery, to nie spodziewałem się zbyt wiele po meczu z Newcastle. Remis w ciemno biorę

0

@TR3YWAY

Podobnie Rapha. Ale kogo za nich?

0

@Sulimo
xP

2

Wprowadziłbym zakaz przedłużania kontraktów w trakcie sezonu. Niesamowity zjazd formy Fermina, jest bezproduktywny.


3

I tutaj akurat się z odyncem zgodze

0

@Sulimo

Ładna kobieta z towarem zdecydowanie

0

@Azi

No dlatego ja uważam że on nie będzie już trenerem. Jestem tego samego zdania co do słuszności wywiadu

2

@Kapitan hawk

Wygląda jak te co stoją na krajówce w kierunku Kalisza xD

0

@Ryoumen

Nie straci. Oni mają gotowy obiekt, a my kopiec Kreta z niewiadomą datą finalizacji.

1

@mmaciass

Błagam. On właśnie nie jest głupi. W żadnym innym momencie ten wywiad nie miałby takiego wydźwięku jak właśnie w okresie wyborów. Czy to zaszkodzi grubemu? Nie wydaje mi się. Czy to będzie kolejna plama wizerunkowa? Zdecydowanie. Każdy na miejscu Xaviego byłby wkurzony, z tą różnicą że nie każdy by utrzymał lejce tyle czasu.

I co do drugiej kwestii, nie uważam żeby chciał wrócić do trenerki.

2

@mmaciass

Faktycznie, mega głupi bo odgryzł się Laporcie za jego krzywe zachowanie xD
Druga sprawa, kto powiedział że on chce być poważnym trenerem?

0

@Aragorn33

Na żadnego. Jeden i drugi to kłamliwa zakała

1

@Cule1019

O, kolejny mądrala po fakcie

4

Hulk kładzie spać pierwszego oponenta



2

@Danny Gaucho

Bez przesady, jak nalepka na ubikację może pompować balonik?

11

@El Plutoninho

Wróci, zagra kilka słabych spotkań, jebnie mu to więzadło, rok przerwy od gry, Arbeloa bierze to na siebie.

Tak będzie

1

@Frimpong

Wiadomo ilu oponentów rozniósł Hulk? xD

0

@directedbyfcb

Przypomnij sobie jaka sytuacja była przy jego zwolnieniu. Przedłużenie kontraktu, cała otoczka Laporty że zostaje bo to projekt itd. A chwilę później go zwolnili. To dla Ciebie na prawdę brzmi jak „ nie odszedł przez szwagra tylko przez to że był słabym trenerem”? I żeby była jasność, ja byłem za zwolnieniem Xaviego, ale negowanie tego że ktoś miał wpływ na jego zwolnieniem to jest odklejka, bo nie przedłuża się kontraktu z kimś kogo chce się zaraz odpalić.


1

@KrwawiaceoczyVEB

Ale jak ma zareagować drużyna bo nie rozumiem? Xavi chwali i drużynę i Flicka. Jaki wpływ na zawodnika może mieć przepychanka pomiędzy starym trenerem a władzami klubu?

1

@directedbyfcb

„A na koniec podsumowuje, że odszedł przez szwagra, co jest bzdurą, odszedł bo był słabym trenerem z rekordami jeśli chodzi o kartki, a sam do sztabu wziął brata”

Nie jestem obrońcą Xaviego, ale jak można pisać takie wysrywy xD

0

@Kozinho.

Ja to nawet nie chce komentować niektórych komentarzy przygłupow tutejszych, bo wyjadę z banem.

2

Chłop przebiegł pół boiska i strzelił w bramkarza xDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?