Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dlaczego tu nie było czerwonej ktoś wie?
0
ALE ŁATWY REMIS , GG
0
@kejdzi
Jednego i drugiego
0
Brawo Rapha, świetna obrona
0
Hahaahahahaha jesteśmy dziadami
2
Wchodzi Jaś Kapela za Bernala
17
Schodzi Pedri, to dopiero będzie tartak xD
1
Gówno forma na wiosnę is coming xD
0
@robsons23
Ja jak mam być szczery, to nie spodziewałem się zbyt wiele po meczu z Newcastle. Remis w ciemno biorę
0
@TR3YWAY
Podobnie Rapha. Ale kogo za nich?
0
@Sulimo
xP
2
Wprowadziłbym zakaz przedłużania kontraktów w trakcie sezonu. Niesamowity zjazd formy Fermina, jest bezproduktywny.
3
I tutaj akurat się z odyncem zgodze
0
@Sulimo
Ładna kobieta z towarem zdecydowanie
0
@Azi
No dlatego ja uważam że on nie będzie już trenerem. Jestem tego samego zdania co do słuszności wywiadu
2
@Kapitan hawk
Wygląda jak te co stoją na krajówce w kierunku Kalisza xD
0
@Ryoumen
Nie straci. Oni mają gotowy obiekt, a my kopiec Kreta z niewiadomą datą finalizacji.
1
@mmaciass
Błagam. On właśnie nie jest głupi. W żadnym innym momencie ten wywiad nie miałby takiego wydźwięku jak właśnie w okresie wyborów. Czy to zaszkodzi grubemu? Nie wydaje mi się. Czy to będzie kolejna plama wizerunkowa? Zdecydowanie. Każdy na miejscu Xaviego byłby wkurzony, z tą różnicą że nie każdy by utrzymał lejce tyle czasu.
I co do drugiej kwestii, nie uważam żeby chciał wrócić do trenerki.
2
@mmaciass
Faktycznie, mega głupi bo odgryzł się Laporcie za jego krzywe zachowanie xD
Druga sprawa, kto powiedział że on chce być poważnym trenerem?
0
@Aragorn33
Na żadnego. Jeden i drugi to kłamliwa zakała
1
@Cule1019
O, kolejny mądrala po fakcie
4
Hulk kładzie spać pierwszego oponenta
2
@Danny Gaucho
Bez przesady, jak nalepka na ubikację może pompować balonik?
11
@El Plutoninho
Wróci, zagra kilka słabych spotkań, jebnie mu to więzadło, rok przerwy od gry, Arbeloa bierze to na siebie.
Tak będzie
1
@Frimpong
Wiadomo ilu oponentów rozniósł Hulk? xD
0
@directedbyfcb
Przypomnij sobie jaka sytuacja była przy jego zwolnieniu. Przedłużenie kontraktu, cała otoczka Laporty że zostaje bo to projekt itd. A chwilę później go zwolnili. To dla Ciebie na prawdę brzmi jak „ nie odszedł przez szwagra tylko przez to że był słabym trenerem”? I żeby była jasność, ja byłem za zwolnieniem Xaviego, ale negowanie tego że ktoś miał wpływ na jego zwolnieniem to jest odklejka, bo nie przedłuża się kontraktu z kimś kogo chce się zaraz odpalić.
1
@KrwawiaceoczyVEB
Ale jak ma zareagować drużyna bo nie rozumiem? Xavi chwali i drużynę i Flicka. Jaki wpływ na zawodnika może mieć przepychanka pomiędzy starym trenerem a władzami klubu?
1
@directedbyfcb
„A na koniec podsumowuje, że odszedł przez szwagra, co jest bzdurą, odszedł bo był słabym trenerem z rekordami jeśli chodzi o kartki, a sam do sztabu wziął brata”
Nie jestem obrońcą Xaviego, ale jak można pisać takie wysrywy xD
0
@Kozinho.
Ja to nawet nie chce komentować niektórych komentarzy przygłupow tutejszych, bo wyjadę z banem.
2
Chłop przebiegł pół boiska i strzelił w bramkarza xDDD