0

Będzie karny, bo to Real XD

4

Vini, ręka to nie banan, nie musisz tak skakać

10

Przecież tam był stempel na nodze Cherkiego xDDD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Roobo

Głos rozsądku

4

Wracaj na ponton dzikusie

12

Trzaskowski Barcelony xD

0

@Barceloniarz987

Akysz z nim

3

Komentarz usunięty

0

@karci0

Niesamowici są

0

@vangoor

Rudzielec Romano też wrzucił posta że to złota piłka mood xd

5

Co to za moda na pompowanie urugwajskiego boksera do złotej piłki? Ludzie oszaleli czy co?

11

Ciekawe jak wy byście strzelali mając taki pov


5

Nie no, to musi być nasza przyszła 9, nie ma innej opcji


https://x.com/mariescobarpme/status/2033208472473334233

1

@Who_you_mam

@tbas mówiłem?

10

Espart ma taką minę, jakby zaraz miał komuś matkę wychędożyć xDD

0

Czemu Raphy nie ściągnął? Ehh.

0

@Kamiloza91

Ja dalej uważam że jako rezerwowa 9 więcej da nam Lewandowski jak Ferran.
Więc sprzedać rekina, kupić napastnika do pierwszego składu a lewego zostawić na ławce

0

@ShawnC

Ale zagłosował, co się czepiasz

0

@tbas spokojnie, w drugiej połowie będą jeszcze 3 bramki, Dwie dla Barcelony i jedna dla Sevilli

11



Ferran Torres oddał swój głos w wyborach!


2

@tbas

Może dlatego bo właśnie w środę czeka nas Newcastle?

1

Laporta robił zdjęcia Fontowi z tytułem „ patrzta na przegrywa”

0

Hahahaah chłop depcze Pedriego a Orłowski: zagłanie łeką miało miejsce hahahaah

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Balde zajebalby wrzutkę w obrońcę. Brawo Cancelo

3

Jak to był faul na Alexisie to Real Madryt jest pięknym klubem

3

Uszaty co za forma xDDD

1

Piłkarz Realu Madryt świeżo po transferze do Chelsea



0

@PIWOSZ89

Barca Sevilla, gownoliga w Polsce mnie nie interere

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?