Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie karny, bo to Real XD
4
Vini, ręka to nie banan, nie musisz tak skakać
10
Przecież tam był stempel na nodze Cherkiego xDDD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Roobo
Głos rozsądku
4
Wracaj na ponton dzikusie
12
Trzaskowski Barcelony xD
0
@Barceloniarz987
Akysz z nim
3
Komentarz usunięty
0
@karci0
Niesamowici są
0
@vangoor
Rudzielec Romano też wrzucił posta że to złota piłka mood xd
5
Co to za moda na pompowanie urugwajskiego boksera do złotej piłki? Ludzie oszaleli czy co?
11
Ciekawe jak wy byście strzelali mając taki pov
5
Nie no, to musi być nasza przyszła 9, nie ma innej opcji
https://x.com/mariescobarpme/status/2033208472473334233
1
@Who_you_mam
@tbas mówiłem?
10
Espart ma taką minę, jakby zaraz miał komuś matkę wychędożyć xDD
0
Czemu Raphy nie ściągnął? Ehh.
0
@Kamiloza91
Ja dalej uważam że jako rezerwowa 9 więcej da nam Lewandowski jak Ferran.
Więc sprzedać rekina, kupić napastnika do pierwszego składu a lewego zostawić na ławce
0
@ShawnC
Ale zagłosował, co się czepiasz
0
@tbas spokojnie, w drugiej połowie będą jeszcze 3 bramki, Dwie dla Barcelony i jedna dla Sevilli
11
Ferran Torres oddał swój głos w wyborach!
2
@tbas
Może dlatego bo właśnie w środę czeka nas Newcastle?
1
Laporta robił zdjęcia Fontowi z tytułem „ patrzta na przegrywa”
0
Hahahaah chłop depcze Pedriego a Orłowski: zagłanie łeką miało miejsce hahahaah
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Balde zajebalby wrzutkę w obrońcę. Brawo Cancelo
3
Jak to był faul na Alexisie to Real Madryt jest pięknym klubem
3
Uszaty co za forma xDDD
1
Piłkarz Realu Madryt świeżo po transferze do Chelsea
0
@PIWOSZ89
Barca Sevilla, gownoliga w Polsce mnie nie interere