Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rózga to ten co nie gra regularnie w Austrii?
3
@PIWOSZ89
Zgadzałoby się, 28 swoich i 12 kradzionych
9
@ViscaelBarca2007
Czy ja wiem czy to taka Komnata tajemnic, ja byle murzyn tam zagląda xD
0
@Katalończyk 99
Dobra dobra, jak Ty masz 27 lat
( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Szczygiel06
„całe życie samotny, na miłość już nie liczę, coraz mniej rzeczy w życiu sprawia mi radość ”
- A próbowałeś dobrego mefedronu wariacie?
1
@Kapitan hawk
Tyn cały Pietruszewski jak Lewy, w klubie szczelo a w Reprezentacji to za kare
2
@eckov
dobrze że podałeś tę najniższą cenę, a nie tę która sięgała 150$ za baryłkę. O pomijaniu dodatkowych zmiennych które są zbyt trudne dla Ciebie nie wspomne. Niesamowity plankton
3
@Safrani
Szkoda tlenu na tłumaczenie takich prostych rzeczy
1
@esem91
Najczęściej to mylił wiek
2
@Safrani
Przykuła się bolcem? Czy na takowego czeka?
0
@Edoss
XD
Ale dałeś porównanie. Chcesz zastąpić młodego dwoma emerytami, i dajesz mi za kontrę Lewego. Litości. Chodzi mi o to że dobrze mieć doświadczonego LO czyli Grimaldo Albo Cancelo, a przy sprzedaży Balde trzeba będzie poszukać też kogoś młodszego
4
Lata świetności już za nim, więc totalnie obojętne mi czy będzie w Realu czy nie
4
@Edoss
Albo jeden albo drugi. Spójrz na ich wiek
0
@Hellrider
Ogromnym błędem było postawienie na niego kosztem powrotu Neymara
1
@Bykunn
Z tym się zgodzę, bo to jest śmieszne że w jednym kraju jeżdżą tak a w drugim zupełnie inaczej, tym bardziej biorąc pod uwagę że np. W Niemczech mandaty niektóre są niższe jak w Polsce :D
Z tym o czym mówimy nigdy nikt niczego nie zrobi, bo dziury w budżecie są zawsze, a czym więcej mandatów tym lepiej dla budżetu, i w wielu przypadkach nie chodziło bezpieczeństwo a o hajs. Druga sprawa jest taka, że niektóre ograniczenia są po prostu śmieszne, tak jak 120 na ekspresówce czy 140 na autostradzie. Co do ograniczeń w „terenie zabudowanym” a bardziej tak jak wspomniałem wyzej, w miejscach zaludnionych czy miastach 50 to górna granica i to nie powinno nigdy podlegać żadnej dyskusji.
4
@draxidox
Z Tobą grzbiecie to nawet nie wchodzę w dyskusję, najpierw zgłaszasz przez co dostaje bana, a później wysyłasz mi jakieś prowo na priv po czym blokujesz mnie w wiadomościach prywatnych. Więc naura
11
@Bykunn
Ja np mialem zabrane prawko na 3 miesiące za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Co ciekawe, to była obwodnica miasta, dwupasmowa i nie uwierzysz, nie było tam żadnego zabudowania. Do czego zmierzam? Do tego co napisał @maroon , że teren zabudowany to nie zawsze miasto. U mnie w okolicy, jest wiele takich miejsc gdzie zabudowań nie ma ale w dalszym ciągu jest tam znak terenu zabudowanego. I pewnie w to też nie uwierzysz, ale psy stały tam notorycznie tylko po to, żeby walić mandaty. Dlatego uważam że ta statystyka może być nieco napompowana. Oczywiście przekraczanie prędkości w miejscach zaludnionych, gdzie są przejścia dla pieszych itd powinno być karane i to jest słuszne.
0
@Bykunn
A przytoczysz te „najgorsze statystyki śmiertelności na drogach”? Oczywiście w terenie zabudowanym bo o tym jest mowa
3
Hahaha rządowe śmiecie, mogli zdjąć karę i dać karnego w przyszłej kolejce. Rzygac się chce
5
Mało nam wylewów w obronie? Boże chroń przed tym upośledziem
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Terroriser
Internet to wielki skarbiec materiałów. Można w nich zobaczyć grę takich zawodników jak Pele, Cruyff czy Di Stefano. I powiem więcej, komicznie patrzy się na ich grę, ale czasy były inne, więc każdy ma prawo do subiektywnej opinii
2
@BezglutenowyPedri
Zapakowanie gówna w opakowanie po Snickersie nie sprawi, że stanie się Snickersem
0
@Ryoumen
Nie no co Ty, ofensywny pomocnik na już, a później będziemy rzucać go po skrzydłach i cisnąć że gówno Gra
4
@BillyButcher
Czekam mocno, mam nadzieję że będzie wiele pominiętych z książek wątków, których nie było w filmach.
3
@doc
Ja uważam że nawet za kogoś innego nie ma dla niego miejsca. No dobra, może za Olmo
4
Fermin za 90/100mln do United i warkoczyk za 40 do nas. Nie czy Nie?
0
0€ to uczciwa cena. Za więcej niech wraca do Arabii
2
@NeroTFP1
Nie nie, trzeba jeszcze trochę wydać
3
@Konradowskyy
Darmowa