0

Rózga to ten co nie gra regularnie w Austrii?

3

@PIWOSZ89

Zgadzałoby się, 28 swoich i 12 kradzionych

9

@ViscaelBarca2007

Czy ja wiem czy to taka Komnata tajemnic, ja byle murzyn tam zagląda xD

0

@Katalończyk 99

Dobra dobra, jak Ty masz 27 lat
( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@Szczygiel06
„całe życie samotny, na miłość już nie liczę, coraz mniej rzeczy w życiu sprawia mi radość ”

- A próbowałeś dobrego mefedronu wariacie?

1

@Kapitan hawk

Tyn cały Pietruszewski jak Lewy, w klubie szczelo a w Reprezentacji to za kare

2

@eckov

dobrze że podałeś tę najniższą cenę, a nie tę która sięgała 150$ za baryłkę. O pomijaniu dodatkowych zmiennych które są zbyt trudne dla Ciebie nie wspomne. Niesamowity plankton

3

@Safrani

Szkoda tlenu na tłumaczenie takich prostych rzeczy

1

@esem91

Najczęściej to mylił wiek

2

@Safrani

Przykuła się bolcem? Czy na takowego czeka?

0

@Edoss

XD

Ale dałeś porównanie. Chcesz zastąpić młodego dwoma emerytami, i dajesz mi za kontrę Lewego. Litości. Chodzi mi o to że dobrze mieć doświadczonego LO czyli Grimaldo Albo Cancelo, a przy sprzedaży Balde trzeba będzie poszukać też kogoś młodszego

4

Lata świetności już za nim, więc totalnie obojętne mi czy będzie w Realu czy nie

4

@Edoss

Albo jeden albo drugi. Spójrz na ich wiek

0

@Hellrider

Ogromnym błędem było postawienie na niego kosztem powrotu Neymara

1

@Bykunn

Z tym się zgodzę, bo to jest śmieszne że w jednym kraju jeżdżą tak a w drugim zupełnie inaczej, tym bardziej biorąc pod uwagę że np. W Niemczech mandaty niektóre są niższe jak w Polsce :D

Z tym o czym mówimy nigdy nikt niczego nie zrobi, bo dziury w budżecie są zawsze, a czym więcej mandatów tym lepiej dla budżetu, i w wielu przypadkach nie chodziło bezpieczeństwo a o hajs. Druga sprawa jest taka, że niektóre ograniczenia są po prostu śmieszne, tak jak 120 na ekspresówce czy 140 na autostradzie. Co do ograniczeń w „terenie zabudowanym” a bardziej tak jak wspomniałem wyzej, w miejscach zaludnionych czy miastach 50 to górna granica i to nie powinno nigdy podlegać żadnej dyskusji.

4

@draxidox

Z Tobą grzbiecie to nawet nie wchodzę w dyskusję, najpierw zgłaszasz przez co dostaje bana, a później wysyłasz mi jakieś prowo na priv po czym blokujesz mnie w wiadomościach prywatnych. Więc naura

11

@Bykunn

Ja np mialem zabrane prawko na 3 miesiące za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Co ciekawe, to była obwodnica miasta, dwupasmowa i nie uwierzysz, nie było tam żadnego zabudowania. Do czego zmierzam? Do tego co napisał @maroon , że teren zabudowany to nie zawsze miasto. U mnie w okolicy, jest wiele takich miejsc gdzie zabudowań nie ma ale w dalszym ciągu jest tam znak terenu zabudowanego. I pewnie w to też nie uwierzysz, ale psy stały tam notorycznie tylko po to, żeby walić mandaty. Dlatego uważam że ta statystyka może być nieco napompowana. Oczywiście przekraczanie prędkości w miejscach zaludnionych, gdzie są przejścia dla pieszych itd powinno być karane i to jest słuszne.

0

@Bykunn

A przytoczysz te „najgorsze statystyki śmiertelności na drogach”? Oczywiście w terenie zabudowanym bo o tym jest mowa

3

Hahaha rządowe śmiecie, mogli zdjąć karę i dać karnego w przyszłej kolejce. Rzygac się chce

5

Mało nam wylewów w obronie? Boże chroń przed tym upośledziem

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Terroriser

Internet to wielki skarbiec materiałów. Można w nich zobaczyć grę takich zawodników jak Pele, Cruyff czy Di Stefano. I powiem więcej, komicznie patrzy się na ich grę, ale czasy były inne, więc każdy ma prawo do subiektywnej opinii

2

@BezglutenowyPedri

Zapakowanie gówna w opakowanie po Snickersie nie sprawi, że stanie się Snickersem

0

@Ryoumen

Nie no co Ty, ofensywny pomocnik na już, a później będziemy rzucać go po skrzydłach i cisnąć że gówno Gra

4

@BillyButcher

Czekam mocno, mam nadzieję że będzie wiele pominiętych z książek wątków, których nie było w filmach.

3

@doc

Ja uważam że nawet za kogoś innego nie ma dla niego miejsca. No dobra, może za Olmo

4

Fermin za 90/100mln do United i warkoczyk za 40 do nas. Nie czy Nie?


0

0€ to uczciwa cena. Za więcej niech wraca do Arabii

2

@NeroTFP1

Nie nie, trzeba jeszcze trochę wydać

3

@Konradowskyy

Darmowa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?