Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Hahaha sędzia zaczyna popis
1
Kounde xDDD oszczędź wstydu i zejdz
1
Co my qrwa gramy xDDD
1
Olmo co Ty śledziu robisz
8
Prosiłbym o minutę ciszy. Pamiętamy [*]
0
@ACMaldini3
Gdzie wady?
7
Madrid, cabrón saluda al campeón!
4
@AmigoBlancos
Ten gol w ostatnich sekundach to cały Real Madryt w pigułce. Jeden wielki żart xD *
0
Komentarz usunięty
1
@Kapitan hawk
Mam bana na 293 miesiące :c
3
Realizator co próbuje pokazać że faul na Mendym hahahaha
0
Hahahaha brawo Betis!
0
Mógł minutę doliczyć xDDD
3
@maroon
Czym szybciej tym lepiej
0
To może na 12mln Anka zatańczy baciate na 3 hiszpańskie gwizdki?
0
@mekston
Wrócę tu, jak będzie go po 90 minut cisnął po kontuzji w każdym meczu
32
Jeszcze się MS nie zaczęły, a już mnie wkurwia ten de la Fuente
0
@Azi
Hahaa tak właśnie myślałem xD
0
Kiedy wraca Rapha?
5
Balde jaki to jest leszcz xD zamiast iść do końca za gościem to schodzi do środka ij wie po co
0
@blaugrana94
Maciek, bo zaraz zaśpiewasz inaczej xD
2
Zamiast normalnie podejść do karnego, to kombinują kurwa z nabiegiem i są efekty
1
@FCB24
To nie mięśniówka, tylko skręcenie
0
@LukaszFan
Ja uważam że przy naszych problemach z FFP transfer tego typu to wielki problem. Pensja będzie wysoka, to będzie obciążenie budżetu, a za rok czy dwa będziemy znowu wypychać go na wypożyczenie żeby odciążyć budżet.
No i nie zgodzę się że to daleko do sportowej emerytury. Doświadczenie jest ważne, ale jemu zostało z 2 lata gry.
1
Uwielbiam to gadanie bambikow „ transfer za darmo” xDD to ze dostanie pensje wysoka to nic, to ze premia za podpis to tez nic, no i to ze ma juz 32 lata to juz całkiem nic :D
1
Hansi Flick on Barcelona's striker search:
"We have some clear ideas”
Czyli nie będzie Osimhena xD
7
Komentarz usunięty
3
@Gaucho
Oj tak, zdecydowanie
3
@TR3YWAY
Akurat czuameni ostatnio akurat dobrze gra w środku.
17
Czyli gruby wie że żadnego transferu napastnika nie będzie xDDD