Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Polski Araujo xDD
0
@Lionel_Messi10
A won z tym bezmózgiem
1
@mordini123
Wyczuwam potężne 0:0 i XG po +/- 0.25 u każdej z drużyn
22
Język faktów
4
Baila vini
0
@ShawnC
Wolałbym mieć jednego LS więcej zamiast kolejnego SPO
0
@Ws7
Ale ja mam w cewce Twoje wybaczenie, szukaj poklasku gdzie indziej
0
@Starrk
No nie jestem pewny. To że nie śmierdzimy groszem to jedno, a to że czasem są transfery na pozycję na której wzmocnień nie potrzebujemy przy sporych brakach na innych pozycjach to drugie
1
@mrboom
Ja poniekąd uważam że dobrze się stało. Nie mielibyśmy żadnych szans z Bayernem czy PSG, a liczę że to spotkanie uświadomi „górze” jakie mamy tak na prawdę braki.
1
@ShawnC
Patrząc przez pryzmat tego że go nie potrzebowaliśmy a w moim odczuciu dalej jest zbędny, plus to że potrzebowaliśmy LS którego nawet w tym meczu nam zabrakło- tak, dla mnie to zmarnowane 60mln
0
@Ws7
Okej, miło mi że się przedstawiłeś
0
Przemówiło zmarnowane 60 baniek
0
W drugiej połowie niech Flick wpuści Pedriego i wygramy to
1
Jeszcze się mecz nie zaczął, a już mnie ten Ferran wkurwia
1
@Szicek10
Czyli zagra mecz życia
1
Suarez wiedział co robił nie podając mu ręki
1
Bastoni nie wychodzi na drugą połowę z Como. Zjazd mocny ma, ale to plus do negocjacji ceny
1
@AdrianFCB10
On chyba pytał o Nico Paza
0
Bastoni powrót imienia Araujo xD
0
@LukaszFan
Pedri zjechał z formą ostatnio
25
Pani trener jaka taktyka na dziś?
- nieważne, domyśl się
1
@matirix20
Najlepsze jest to, że z Balde każdy liczyłby wrzutkę do nikogo xD
0
Ferran z odejdź i daj zapomnieć
3
Hahaha, człowiek wali kielona a tu wyskakuje że Real w papę dostał hahaha
3
Dalej walczy
2
@Rupert_Haubica
Uwielbiam jak ktoś używa języka faktów
33
Mocna jest xD
13
Pedri: „ no i słuchaj, tam na koniec sezonu masz drzwi otwarte do odejścia, tylko w nie traf”
0
@Ilka
Offside!
19
Niech mu dadzą już te 33 bramki w jednym meczu strzelić, i odpuśćmy ten festiwal podarowanych karnych xD