2

Polski Araujo xDD

0

@Lionel_Messi10

A won z tym bezmózgiem

1

@mordini123

Wyczuwam potężne 0:0 i XG po +/- 0.25 u każdej z drużyn

22

Język faktów


4

Baila vini



0

@ShawnC

Wolałbym mieć jednego LS więcej zamiast kolejnego SPO

0

@Ws7

Ale ja mam w cewce Twoje wybaczenie, szukaj poklasku gdzie indziej

0

@Starrk

No nie jestem pewny. To że nie śmierdzimy groszem to jedno, a to że czasem są transfery na pozycję na której wzmocnień nie potrzebujemy przy sporych brakach na innych pozycjach to drugie

1

@mrboom

Ja poniekąd uważam że dobrze się stało. Nie mielibyśmy żadnych szans z Bayernem czy PSG, a liczę że to spotkanie uświadomi „górze” jakie mamy tak na prawdę braki.

1

@ShawnC

Patrząc przez pryzmat tego że go nie potrzebowaliśmy a w moim odczuciu dalej jest zbędny, plus to że potrzebowaliśmy LS którego nawet w tym meczu nam zabrakło- tak, dla mnie to zmarnowane 60mln

0

@Ws7

Okej, miło mi że się przedstawiłeś

0

Przemówiło zmarnowane 60 baniek

0

W drugiej połowie niech Flick wpuści Pedriego i wygramy to

1

Jeszcze się mecz nie zaczął, a już mnie ten Ferran wkurwia

1

@Szicek10

Czyli zagra mecz życia

1

Suarez wiedział co robił nie podając mu ręki

1

Bastoni nie wychodzi na drugą połowę z Como. Zjazd mocny ma, ale to plus do negocjacji ceny

1

@AdrianFCB10

On chyba pytał o Nico Paza

0

Bastoni powrót imienia Araujo xD

0

@LukaszFan

Pedri zjechał z formą ostatnio

25

Pani trener jaka taktyka na dziś?
- nieważne, domyśl się

1

@matirix20

Najlepsze jest to, że z Balde każdy liczyłby wrzutkę do nikogo xD

0

Ferran z odejdź i daj zapomnieć

3

Hahaha, człowiek wali kielona a tu wyskakuje że Real w papę dostał hahaha

3

Dalej walczy



2

@Rupert_Haubica

Uwielbiam jak ktoś używa języka faktów

33

Mocna jest xD


13

Pedri: „ no i słuchaj, tam na koniec sezonu masz drzwi otwarte do odejścia, tylko w nie traf”



0

@Ilka

Offside!

19

Niech mu dadzą już te 33 bramki w jednym meczu strzelić, i odpuśćmy ten festiwal podarowanych karnych xD



Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?