3

Akurat Dumfries w Realu to nie są dobre wiadomości dla nas

2

@Mario96w

Mało tego, porozumienia między klubami nie będzie xd

2

@gumaz

Zdecydowanie o @jowita. To byłaby gruba sprawa napisać coś o niej

0

Jak ja się cieszę że już go z nami nie ma

0

Boks? No to Perez żałuję że nie ściągnął kolejnego bijoka do szatni

2

Hansi jak Ty mi imponujesz….

4

Że co xDD pewnie, dużo miejsca w FFP mamy, rozdawać na prawo i lewo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Encore

Nie no gdzie, karny by był wtedy gdyby przytrzymał pilke 5s a nie tu w siatkówkę grał. Nie przesadzajmy

4

Gabriel z pyska to idealnie pasuje do realu

0

PSG teraz nie trafi na 100

22

Oni tego ruskiego to z dotacji dla bezrobotnych wzięli? XDDD

4

Obrzydliwy jest ten Arsenal

1

Czemu ten paczo ma pysk jak vinicius

1

Hahaha przypadkowe zachowanie xD

2

@clyde

Ładnie to tak po 11 wino zerować?

0

@Czajka90

To zależy od kibica. Wiem że na Kanonierach będzie gnój jak zwykle

0

@blaugrana94

Niezłe zdjęcie wariacie Macieju

0

@Frimpong

Ja nie lubię jednych i drugich, ale z dwojga złego wolę drużynę która prowadzi ex trener Barcelony. To tak jakbyś mógł wybrać od kogo dostaniesz w papę na Orlenie

4

Enrique, pokaż temu śmiesznemu klubowi z Londynu gdzie ich miejsce i wygraj kolejną LM!

1

No i git, NEEEXT

1

@Frimpong

Boli Cię wielki kontrol ce i kontrol fał w jednym

2

@Popitek12

Trzy złote, paragon z KFC i kubek po matchy wypitej na złotych tarasach to niezbyt wiele

7

@MessiForeverTheBest

W biurach panuje optymizm

1

@bartekvisca

Wolałbym żeby klub opuścił Ferran i Casado

3

Po tych wpisach to chyba teraz Atleti z Realem polecą na ogień krzyżowy jak stara dobra para gejów

1

@PatrychoO

Ostatni Bond w jakiego gralem, to bylo „007 Everything Or Nothing „ na PS2 :D cudowne wspomnienia

1

Rudy Gordon here

/video/1?s=46

12

W takim razie nie skrytykuje tego transferu

0

@Encore

Miś Bim > Bad Bunny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?