Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Błagam Barcelono, dajcie oficjalny komunikat że Atletico 0tituli w tym sezonie
2
@kanver_
To przepłacona *
1
Liga Mistrzów 2026/2027
2
@Vegeta88
Brodę się myje to nie swędzi xD powyżej pewnej długości już nie kłuje
1
@BojanKriKicz
Jak Ty rocznik 96
3
Widzieliście jaki efekt daje pelna butelka podpalonych zapałek? :OOoO
0
@Lordzi
Gorzej, piłkarze których kupują - Chcą do Barcelony xDDDD
4
Hansi Flick jak Ruchu Peja - najlepszą obroną jest atak
0
Nie szkoda wam czasu na tłumaczenie tego gówna?
2
@Lordzi
Jak Raphinha będzie w Arabii
1
@capricornusjrk
Dodaj jeszcze ambasadę gloryfikującą Alvareza
0
@Derean
No, +/- jakieś 40 baniek
4
@VamosRakieta
Byle by nie podpadł Messiemu
0
@Faro
Nie no to tera mnie przekonałeś, rozbić bank na niego!
0
@Katalończyk 99
13, i około 600 minut mniej w lidze. (:
3
Kurde, ale kusi wydać to 100mln za te potężne 8 bramek w lidze
2
@AduŚ07
Jak to young @Kessie po wizycie w lombardzie z nieswoim pierwszym rowerem
0
@Rupert_Haubica
Nie zapominaj i wypożyczeniu
6
22:50, la bamba teraz :
9
Ten transfer, to jak się grało karierę innym klubem w fifie, i nagle patrzysz kogo Barcelona kupiła totalnie z czapy xD
0
@LukaszFan
Ani Marcus ani Gordon nie nadają się na 9
0
@Roobo
Co w tym komediowego? Jak wypali to procentu nie będzie, a jak nie wypali to odejdzie na wypożyczenie a później za 7milionow gdzieś do Atletico. Więc jaki problem z tym procentem?
1
@Bolton
Kurwa mocno śmiechłem xDDD
0
@DonAndrzejos
No i w Madrycie. Tylko tam akurat jest to spowodowane opóźnieniem dawki leków
0
@tbas
Oby, bo nie zycze nikomu zle :)
0
@Frimpong
Emocje do ostatniej kolejki to będą z rejestracjami tych wynalazków
0
@marcin62
I był na wypożyczeniu xD niesamowite to jest, a jedyny argument był taki że nie biegał w pressingu xD
1
@Encore
*jedyny
2
@Frimpong
Właśnie problem polega na tym, że jeżeli marnują tyle siana na tego ogórka, to mogą zmarnować jeszcze więcej na Alvareza
1
@tbas
Po sezonie będziemy dyskutować czy lepsze było wypożyczenie gościa z liczbami bez pressingu, czy wydawanie bomby siana na typa z pressingiem i bez liczb. Brzmi świetnie