5

Dobry ten krupnik? Bo wódka fatalna



0

@PanMietek

Bo to najlepszy skrzydłowy

4

Czekam na zawodnika z numerem 96, czyli Dodiego Lukebakio

14

Ruchacz bab kolegów się w bramce nie popisał xd

0

Nie no, ten Rodri to ma taki vibe późnego Busquetsa.. spierdoli podanie i se truchta na swoją połowę xDDD

3

Diego Olmo i okej

2

Schodzi gwiazdor xddd

1

Nie no ale teraz tak serio, co to kurwa ma być xD

0

Ruiz i mikel do zmiany na już

5

Pała Cubarsiego odebrała piłkę

0

@SiempreCule10

40? Jego realna wartość to 15/20mln

3

@Faro

Ale to jest zakompleksiony klubik xdddd

0

@Xxxbarca4ever

Przy grze bez skrzydłowych Eric byłby takim samym kółkiem. Tu musi grać ktoś ofensywny

3

Że co xDD


1

Nie kumam czemu nie gra P.Porro tylko ten Drewniak z Atleti

0

@malypuzon

Chyba Ty, ja go nie chce tu od zawsze

0

Ależ piękny naleśnik w środek bramki

1

Niby nie gra Barcelona, ale Ferran wkurwia jak zwykle

1

Mam nadzieję że Deco to ogląda, bo jak zostawi nas z tą miernotą jako podstawową 9 to przyszły sezon znowu mamy z bani w LM

1

Rodri to gra za nazwisko. Co za zjazd chłopa

2

Ale gowniane mecze na tych mistrzostwach póki co

0

O, nawet Diddy na boisku

0

@ProMILs dzisiaj? Końcówkę sezonu w Barcelonie też miał bardzo słabą

3

Temu w długich włosach nie podawajcie, un jest z realu

0

Llorente na solarium z Ronaldo poszedł czy o co z nim chodzi xDDD

0

@Criss18Barca

Czyli Hiszpański zawodnik Realu będzie mistrzem świata? Dramat

3

Perez kupił Cucu bo była beka że nikt z Realu nie gra w kadrze Hiszpanii? xD

2

@tbas

No to prawda. Ja ich nie trawie, ale transfery robią przemyślane

3

@Marusek

Oby nie miał okazji w przyszłym sezonie, chyba że w innych barwach

1

@Comentateiro

A ja nie, bo to intelektualny plankton :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?