Who_you_mam
Dołączył/a: styczeń 2024
5 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Dobry ten krupnik? Bo wódka fatalna
0
@PanMietek
Bo to najlepszy skrzydłowy
4
Czekam na zawodnika z numerem 96, czyli Dodiego Lukebakio
14
Ruchacz bab kolegów się w bramce nie popisał xd
0
Nie no, ten Rodri to ma taki vibe późnego Busquetsa.. spierdoli podanie i se truchta na swoją połowę xDDD
3
Diego Olmo i okej
2
Schodzi gwiazdor xddd
1
Nie no ale teraz tak serio, co to kurwa ma być xD
0
Ruiz i mikel do zmiany na już
5
Pała Cubarsiego odebrała piłkę
0
@SiempreCule10
40? Jego realna wartość to 15/20mln
3
@Faro
Ale to jest zakompleksiony klubik xdddd
0
@Xxxbarca4ever
Przy grze bez skrzydłowych Eric byłby takim samym kółkiem. Tu musi grać ktoś ofensywny
3
Że co xDD
1
Nie kumam czemu nie gra P.Porro tylko ten Drewniak z Atleti
0
@malypuzon
Chyba Ty, ja go nie chce tu od zawsze
0
Ależ piękny naleśnik w środek bramki
1
Niby nie gra Barcelona, ale Ferran wkurwia jak zwykle
1
Mam nadzieję że Deco to ogląda, bo jak zostawi nas z tą miernotą jako podstawową 9 to przyszły sezon znowu mamy z bani w LM
1
Rodri to gra za nazwisko. Co za zjazd chłopa
2
Ale gowniane mecze na tych mistrzostwach póki co
0
O, nawet Diddy na boisku
0
@ProMILs dzisiaj? Końcówkę sezonu w Barcelonie też miał bardzo słabą
3
Temu w długich włosach nie podawajcie, un jest z realu
0
Llorente na solarium z Ronaldo poszedł czy o co z nim chodzi xDDD
0
@Criss18Barca
Czyli Hiszpański zawodnik Realu będzie mistrzem świata? Dramat
3
Perez kupił Cucu bo była beka że nikt z Realu nie gra w kadrze Hiszpanii? xD
2
@tbas
No to prawda. Ja ich nie trawie, ale transfery robią przemyślane
3
@Marusek
Oby nie miał okazji w przyszłym sezonie, chyba że w innych barwach
1
@Comentateiro
A ja nie, bo to intelektualny plankton :D