Whudi
Dołączył/a: sierpień 2018
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dzemix111 Ja od roku korzystam tylko z GX i polecam
0
@Dzemix111 Musisz śledzić strony z kluczami typu Eneba, G2a, CDKeys. Czasem można trafić fajny klucz na Allegro. Ogólnie polecam pod to przeglądarke Opera GX - na stronie startowej zawsze wyswietlaja ci sie najlepsze oferty na gry z całej sieci
1
@MesQueUnClub96 Jest prawdą, do tego wszystko jest ładnie opisane
1
@MesQueUnClub96 ??
0
@Herato Ależ mam niedosyt po tym Messi Ibra Henry
3
@HansFCB Można by jeszcze uchać kilku Dembele
2
@KORTIS Nie rozumiem, czemu kryterium jest gra 433 jeśli nie mamy do tego zawodników? Mamy grać Brejtem i De Jongiem na skrzydłach? A może Roberto? Trener powinien być rozliczany tylko z wyników sportowych, a nie formacji jaką uzna za stosowną XD Tego u Puigu chyba nie trzeba komentować
0
Nie mam jak teraz. Musisz zaożyć konto na zalando lounge i tam masz zakładkę Nike Performance - Piłka Nożna
0
@Rust_Cohle Jeszcze chyba 2 dni, ale Vapory schodzą dosyć szybko. W sumie nie dziwie sie, nigdy nie widziałem meczówki za mniej niz 380 a tu pyk - 200.
1
@Rust_Cohle Inne kluby też, ogólnie rzeczy Nike. Dużo Liverpoolu, Psg, Chelsea
1
Jak było już to wybaczcie.
Na Zalando Lounge macie koszulki Barcelony - meczówka zeszły sezon za 209zł z vaporknitem!
A kibica różowa za 129 ;)
Ja sie już skusiłem, oby moje grosze przyczyniły się do transferu
0
Dobra, wczoraj troche piwek wleciało przy okazji ostatniego dnia transferowego, to i człowiek się denerwował. Teraz już tak na spokojnie, nie pokładam w De Jongu żadnych nadziei, mam nadzieje ze pozytywnie mnie kilka razy zaskoczy. Odejście Griza było konieczne, chociaż jeśli odpali na nowo w Atletico to nieco goryczy pozostanie. Kuman nie ma teraz wymówek, musi twardo postawić na młodych bo lepszego momentu do tego już nie będzie, do tego kluczowe jest odbudowanie Cou który musi teraz przejąć ciężar gry. Najbardziej w tej całej sadze dnia wczorajszego szkoda mi Collado, który przez dopinanie domina transferowego nie udał się na wypożyczenie i nie został zarejestrowany do kadry xDD No takie rzeczy w klubie takim jak Barcelona nie powinny mieć miejsca, szczególnie kiedy na prawą stronę zostajemy z Demirem, połamanym Dembele i Wielkim Roberto.
0
@Toretto Auba od dluzszego czasu chce odejsc z Arsenalu, ma spory konflikt z Arteta. Tylko dzis zwolnilo sie mnostwo pensji, taki klub nie moze zostac z Brejtem i Lukiem XD!
4
Nie rozumiem czegoś. Zdobywając jakiekolwiek fundusze i pozbywając się pensji Griezmana, gdy na rynku jest Auba/Laca/Belotti/Edouard stawiamy na Luuka de Jonga? to jest jawne trollowanie
4
Mats
Roberto Pique Lenglet Alba
Busi De jong
Pedri
Brejt De jong Depay
Podoba mi się ta rewolucja, już nie moge sie doczekac kolejnyc meczy
0
Sprawdź ktoś ile samolotów jeszcze leci z Paryża do Barcelony przed końcem okienka, zaczynam się martwić czy Ney i Messi zdążą podpisać kontrakt
3
Aby chociaz troche polepszyć sobie humor przez pogode za oknem oczekuje:
1. Auba do Barcelony z niska pensja i krotkim kontraktem, Pjanic jakims cudem out.
2. Komunikat o zwolnieniu Artety jeszcze w tym tygodniu
3. Piwo
1
@lucca87 Auba/Laca
0
@TheNekro94 Dzięki, jeszcze się trzymam
0
Mam nadzieje że Laporta zamiast wynalazków typu Cavani/Auba postawi na sprawdzone rozwiązania - Kevin Prince Boateng. Prawdziwy ciemiężyciel w polu karnym, egzekutor, wymierający gatunek prawdziwej potężnej 9.
0
@Ghotti zakręciło mi się w głowie
1
@Kettger Ale Koeman nie odsuwa go "bo tak" tylko dlatego że najwyraźniej nie pasuje mu do koncepcji, założen taktycznych, albo najzwyczajniej go nie przekonuje. I nie tylko jego, bo poprzedni trenerzy jakoś też nie zrobili z niego podstawowego gracza. Czego ty sie próbujesz doszukac?
0
@Yosemite Union na mientko
4
@kamiVeB De jong - Depay
1
@Emhyr
Lille
Barcelona
Shakhtar
Beşiktaş
Tak wyszło mi z losowania, ale ja typuje city, barcelona, zenit, wolfsburg
0
@Volk Nie no przecież piastuje wysoką pozycję w FIFA, taka emeryturke sobie wybrał. Co do jego podejścia do futbolu i taktycznego zmysłu to wiadomo - TOP
2
Przynajmniej nie będziemy musieli wybierać bramki miesiąca z goli z treningu xD
Dajcie się nacieszyć kibicom kanonierów takim wynikiem w tych czasach i to jeszcze przed meczem z City
2
@LuisSalvano no i rzuciłeś klątwe.... można śmiało obstawiać Haalanda w PSG teraz
1
@Nowy1103 Mam wrażenie że w klubie pracują lepsi specjaliści niż ty, chyba że się myle to wysylaj CV! Raczej sa w stanie stiwerdzic jaka obnizka jest konieczna, a jaka bedzie zbyt mala zeby klub funkcjonowal xD
25% to kupa kasy, gestem jest samo to że to zrobił i za to szacun. Jestem pewien ze sam nie zgodzilbys sie na obnizke swojej pensji o 1/4, ale zaglądać innym do portfela to już łatwiutko co?
2
@Nowy1103 xD! Czytać się nie da tego stary